Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Здравейте, имам въпрос към някой от служители на Ентри които посещават този форум. Колко и кои HD канали предлагате в момента ? И има ли разлика в качеството(картина, звук) ако приемника е външен декодер или CI модул ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Чакай някой от тях да ти отовори... Ако пък случайно видят поста - ще ти кажат да мише през касите им за да ги погледнеш...

Здравейте, имам въпрос към някой от служители на Ентри които посещават този форум. Колко и кои HD канали предлагате в момента ? И има ли разлика в качеството(картина, звук) ако приемника е външен декодер или CI модул ?

Link to comment
Share on other sites

Картината на ТВ7 в момента е меко казано ОТВРАТИТЕЛНА! Недопустимо е да излъчвате национална телевизия с такова качество.


Ако HD каналите на N3 се водят HD...

По зле са и от на булсат....

 

Че те имат ли такива :)

Link to comment
Share on other sites

Ако я свалят от Булсатком - нормално.

Допускам, че ако по принцип я свалят от муксовете за ефирната, където е с перфектно качество, днес се е наложило да я пуснат от алтернативно място, защото муксовете ги нямаше до 17:20ч.

Link to comment
Share on other sites

половината като е крадено... кво да говорим....

И да, тъй наречените HD канали са далеч от HD.

За съжаление, положението май навсякъде се влошава.

Само на кулбокс нямам пряки наблюдения и IPTV-то на виваком.

Link to comment
Share on other sites

Като е крадено, сменяте оператора. Не знам някой оператор с пушка да си държи клиентите, особено N3.

За ТВ7 казвам, че е нормално, защото при Булсатком е така смачкано, следователно, ако N3 са го пуснали заради липсата на другия сорс е нормално да.

Ако бяха оставили черен екран, пак щяхте да сте недоволни, че изобщо няма...

Мислете малко де.

На Кулбокс е добре телевизията, но там няма Джазири и глезотии, както няма и HBO. При Виваком да има как всеки канал да е в отделен пакет, за да плащате по 10 пакета. Иначе качеството е ок. Има глезотии като записване на програми и такива неща, но не са на всички канали, разбирай, че не са на интересните канали. Ако държите на Джазири - N3 или DCC.

Link to comment
Share on other sites

Сряда срещу четвъртък през нощта ще местим техника обслужваща част от район Северен, между булевардите "цар Борис 3ти Обединител" и "Васил Априлов".

В провължение на няколко часа след 01:00 услугите няма да работят.

Link to comment
Share on other sites

Lucky...

Просто коментирам качеството.

и не ме интересува от къде им е " сорса" !

 

Ти да не си щатен/нещатен служител на N3?

 

Нали ти обясних по-горе - като не ти отърва, се махаш от този доставчих. Никой не са вързали насила. Такива мрънкалници като теб ги знаем. А дали съм щатен, нещатен или дали изобщо имам нещо общо с N3, мрънкащата ти особа не я интересува. Действай и сменяй доставчика, да видим тогава какво ще обясняваш.

Link to comment
Share on other sites

Повече, отколкото очакваш!

 

Картината на ТВ7 в момента е меко казано ОТВРАТИТЕЛНА! Недопустимо е да излъчвате национална телевизия с такова качество.


 

Че те имат ли такива :)

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли ми казали Н3 имат ли покритие в центъра и най-вече до ПУ, тъй като гледам в сайта им няма такова нещо? :(

 

Явно няма да мога да си прекарам техен интернет :(

Edited by nbstw
Link to comment
Share on other sites

SD приемника има SCART, както и HD приемника. Да - ще можеш да гледаш калалите и на другия телевизор с приемника.

Имам няколко питания:

Някъде предават ли мастърсите по тенис ПРЯКО из каналите на N3? А бундеслигата?

Ако доплащам 5 лв за втори приемник, ще присъстват ли и там допълнителните пакети?

Цифровият приемник може ли да вади аналогов SD сигнал? Вторият ми телевизор си е обикновено телевизорче тръба с чинчове и скарт.

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли ми казали Н3 имат ли покритие в центъра и най-вече до ПУ, тъй като гледам в сайта им няма такова нещо? :(

 

Явно няма да мога да си прекарам техен интернет :(

Нямат. COOLBOX и N3 гледат да не се застъпват в едни и същи райони. Все пак, понеже следя и другата ти тема, съветвам те на не се отказваш от Гарови. Вярно е че имат изцепки, но съм имал интернет от техен подизпълнител, НетГруп, и съм доволен. НетГруп си бяха мърлявки, но Гарови си ги стягаха достатъчно добре при необходимост. После Булсаткомци купиха мрежата и нескопосаното управление и  вродения мързел на НетГруп пропиляха всичко.

Не разбрах откъде идваш в града ни, но трябва да знаеш че конкуренцията между доставчиците на интернет тук е свирепа. Никой не може да си разреши да доставя калпава услуга щото другите ще го изядат с парцалките за нула време.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Освен, ако не търсиш комбинирана услуга с цифрова, не виждам причина да НЕ минеш на AngleSoft!

Бихте ли ми казали Н3 имат ли покритие в центъра и най-вече до ПУ, тъй като гледам в сайта им няма такова нещо? :(

 

Явно няма да мога да си прекарам техен интернет :(

Link to comment
Share on other sites

Повече, отколкото очакваш!

 Е нали бях при тях. Знам какво имат.....и по-скоро знам какво нямат. Това , което ме интересува.

Нали ти обясних по-горе - като не ти отърва, се махаш от този доставчих. Никой не са вързали насила. Такива мрънкалници като теб ги знаем. А дали съм щатен, нещатен или дали изобщо имам нещо общо с N3, мрънкащата ти особа не я интересува. Действай и сменяй доставчика, да видим тогава какво ще обясняваш.

 

Хех.Уважавам мнението ти, но не мисля , че си прав. Какво значи като не си доволен махай се? През месец ще сменяме оператори ли? Нали се сещаш, че някои от нас сме на договори? Аз например подписах такъв за година и половина.Ако се откажа сега ти ли ще ми платиш неустойките? Идеята е да има градивна критика, а смятам има нужда от такава. Най -лесно е да се каже като не ти харесва сменяй. Не смятам, че това е решение. Относно тв7. След като се вижда , че сигналът е скандално отвратителен няма ли възможност да се сорсне от другаде?

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...