Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Явно това е въпросния ъпгрейд, за който ми беше писал на ЛС, че ще бъде предвиден, но е малко вероятно да реши проблемите с насичането на звука... Не съм сигурен обаче, дали такъв е имало въобще... Нека furiozo да каже.

Нямам си  на  идея дали са  правили  ъпдейт,  но досадното  насичане го  няма  вече при  BBC  и  ще  мога  да  си  я гледам  спокойно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Постепенно подменяме апаратурата която не им понася на някои LG телевизори. Тази подмяна беше планирана още преди този проблем да се прояви.

 

....

 

За клиентите от квартал "Гагарин" : ще местим техниката обслужваща района. През нощта сряда срещу четвъртък след полунощ няма да вървят услугите, подгответе се с offline игри.

Link to comment
Share on other sites

Късно е... Аз обаче съм горд собственик на иначе по-хубав телевизор спрямо LG LM620S, a именно Samsung F6500!;-)

Постепенно подменяме апаратурата която не им понася на някои LG телевизори. Тази подмяна беше планирана още преди този проблем да се прояви.

....

За клиентите от квартал "Гагарин" : ще местим техниката обслужваща района. През нощта сряда срещу четвъртък след полунощ няма да вървят услугите, подгответе се с offline игри.

Link to comment
Share on other sites

Късно е... Аз обаче съм горд собственик на иначе по-хубав телевизор спрямо LG LM620S, a именно Samsung F6500!;-)

Май  трябваше  да  си  купиш  него  още  преди  LG-то.  Така  щеше  да  си  спестиш  сумати  главоболия  и  ходене по  мъките  :)

Link to comment
Share on other sites

+1, само че не беше на пазара тогава.;-) Както и да е, радвам се, че са решили проблема за потребителите с LG от новите серии.

Май  трябваше  да  си  купиш  него  още  преди  LG-то.  Така  щеше  да  си  спестиш  сумати  главоболия  и  ходене по  мъките   :)

Link to comment
Share on other sites

+1, само че не беше на пазара тогава.;-) Както и да е, радвам се, че са решили проблема за потребителите с LG от новите серии.

Остана само  да  се  заместят  липсващите  джазири  с  нещо  еквивалентно  и  да  почват  първенствата  и  всичко  ще  е   6 :)

Link to comment
Share on other sites

Eхе джазирите тръгнаха евала.Дано да е за постоянно.Чакаме заместителите на ЕСПН.Дано поне единия да е футболен.

Хд-тата ли тръгнаха ?

Link to comment
Share on other sites

Сигурно има предвид без модул...

Да без CI модул. Сега видях че и още 23 програми са заключени. Добре че наближава УВО-то да да се махам от "Предпочитания кабелен оператор в Пловдив".

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече УВО-то?;-)

Да без CI модул. Сега видях че и още 23 програми са заключени. Добре че наближава УВО-то да да се махам от "Предпочитания кабелен оператор в Пловдив".

Link to comment
Share on other sites

Мдааа,  много  крива  хава.  Имам  един  стар   топфийлд  и  го  ползвах  да  си  гледам  BBC и Euronews(понеже в  аналоговата  програма  няма  програма на  английски)  но  от  два  три  дена  са  заключени.

furiozo след  като  ги  заключихте,  защо  не  пуснете BBC  и  Euronews  в  аналоговата?!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Сърдите се, че услуга която се плаща(цифрова телевизия/сигнал) не може да я гледате на телевизора без да плащате(нямате декодер и карта)?!?!? WTF!

Това само в България го има. Да дойде крадеца и да ти вика що ме спря да крада! Яко. Според мен всички канали на цифровия сигнал трябва да са заключени и да са достъпни само с карта. Аналоговата - който успее да се върже пиратка да си я гледа докато не го хванат.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам че оставате с горчиви чуства, убеден съм че вие конкретно не сте от контингента на злоупотребяващите, но многото свободни канали са предпоставка за някои хора да преценят че не е нужно да плащат дори за основния телевизор. И това не е някакво пренебрежимо явление, ако не се взимат мерки, то застрашава съществуванто на съответния оператор.

Пак ще припомня че операторите не събират такси от чиста алчност ... събират ги защото предоставянето на тези услуги струва пари.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Това е така сигурно,но няма да е лошо да се пусне някое ХД каналче да си гледаме мачовете че след 2 дена почва Висшата лига на Англия.

Link to comment
Share on other sites

...пиратенето става много лесно на цифров сигнал...

 

Ааа, за пиратенето ли ще си говорим...

Да не почваме, а? :laughing:

 

Иначе за спортните HD канали - дочух, че HD Джазирите ги е изкарал един юнак с паница като беседка, но не съм го видял още с очите си. Ако е така, N3 инвестира в една голяяяма антенка, насочва я към Ютелсат 7WA и пей сърце.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Сърдите се, че услуга която се плаща(цифрова телевизия/сигнал) не може да я гледате на телевизора без да плащате(нямате декодер и карта)?!?!? WTF!

Това само в България го има. Да дойде крадеца и да ти вика що ме спря да крада! Яко. Според мен всички канали на цифровия сигнал трябва да са заключени и да са достъпни само с карта. Аналоговата - който успее да се върже пиратка да си я гледа докато не го хванат.

Мирката,   много  ме  разсмя  хахахах.   Явно  говориш  на  изуст но  е  нормално   повечето  в  тези  форуми  говорят  на  изуст. За  твоя  лична  и за  други като  теб  информация  аз  съм  на  услуга  Нитро +(не  знам  колко  от  хората  ползващи  N3 са  на  тази  услуга,  но  не  мисля  че  са  много)  към  нея  имам 2  допълнителни  приемника  от  3,50 на месец.(което при  груби  сметки  прави  42лв  на месец) Тук  идва  интересното  при  N3 не  може  да  ти  осигурят повече  от  един допълнителен  приемник при  наличието,  че си  плащаш  месечна  такса  всеки  месец за този  приемник(тази  гламотия   мисля, че  само  при  тях  е  има)  но  затова  пък  ти  продават  приемник  или  кам  модул  с  карта(декодера 90лв,  кам модула 70 и  карта  20лв ако  не  ме  лъже  паметта) .  Доколкото  съм  запознат  аналоговата  телевизия  върви  безплатно(така че  за  какво  пиратене  бълнуваш  само  ти  си  знаеш)   На  телевизора  на  който гледах   с  топфийлда  гледах  единствено  BBC(понеже  както казах  по-горе  в  аналоговите  програми няма  английски  програми)   По  принцип  щях да  купя  карта  и  за  този  топфийлд,  но се  оказа,  че  картите  грифин  не  стават  за  него.  Момчетата в офиса  от съпорта  ми  казаха, че  имали  и  карти  конакс, но те били  при  шефа им и нямаше  как  да  пробвам  на  място,  и ще  трябва  да  взема  приемника  и  да  отида  да  ги  пробваме  другата  седмица.

Та  като  цяло  не  аз  ощетявам  телевизията  а  тя  мен.(спряни  3те  пентхауса,  2  джазири, 2  ЕСПНА при  наличието, че  плащам  за  тях)  

 

Та в  този  ред  на мисли:  furiozo, мислите  ли  да  пуснете  английски  канали  в аналоговата  и  как  ще  ме  компенсирате  за  по-горе  спрените канали?!!!

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...