Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Какъв е проблема, младежо? Според древната шотландска традиция например, истинския скоч се пие с хагис - нещо като шотландска агнешка дроб сърма. :lol:

Мне, нямам проблем, ама лично аз бих предпочел ребърца...на скара...С кИфтета, най ми върви бира...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За жалост на мен нещо ми се прееба стомаха и освен водка и узо, друго не мога да пия - веднага ми стават киселини  :unhappy:

Пиенето трябва да го измислим ама поне мезето ще е един път. Такъв цалапишки бабек направихме тая година, че направо не е истина. Шедьовър ! Одеве пробвахме първата пуска, още съм в екстаз :)

А случайно да продавате от тоя бабек? :D

Link to comment
Share on other sites

Много приятен бабек продава един чичо на Събота пазара. Лани го даваше 25 кинта/кг., а тая година предстои да си взимам та не знам още, ама офертата е идеална за хора, като мен дето нямат време за домашни занимания по мляне, пълнене и т.н. друга врътня.

Link to comment
Share on other sites

Много приятен бабек продава един чичо на Събота пазара. Лани го даваше 25 кинта/кг., а тая година предстои да си взимам та не знам още, ама офертата е идеална за хора, като мен дето нямат време за домашни занимания по мляне, пълнене и т.н. друга врътня.

Къде и кога го има този чичо? Аз живея на 1 минута от пазара и редовно пазарувам от там, ама не съм го видял...

Link to comment
Share on other sites

Там е постоянно. Сергията му е на ъгъла, където свършват китките. Значи влизаш пеша от ул. Архимандрит Евлоги и от лявата страна са ти цветята, продължаваш докато свършат цветята и тогава от същата страна е сергията на човека. Има окачени 1-2 пуски и 2-3 луканки, също и парчета сланина.

Link to comment
Share on other sites

За жалост на мен нещо ми се прееба стомаха и освен водка и узо, друго не мога да пия - веднага ми стават киселини  :unhappy:

А случайно да продавате от тоя бабек? :D

Продаваме :) 20лв. килото. Не остана много. Понеделник даваме заявените, че сме решили да го изчакаме до тогава.  

 

Видене, опитване като някой ден дай Боже се съберем да пием по някое пиенье. Щото се събираме втора година вече и някак си не вървят нещата в правилната посока :) В смисъл то е ясно, че тая година няма да стане, ама третата година може да е на късмет ;)

 

Само нема се плашункаш, догодина пак ще правим бабек. А ни излезне късмета да се съберем, бабек ще има.

Link to comment
Share on other sites

Продаваме :) 20лв. килото. Не остана много. Понеделник даваме заявените, че сме решили да го изчакаме до тогава.  

 

Видене, опитване като някой ден дай Боже се съберем да пием по някое пиенье. Щото се събираме втора година вече и някак си не вървят нещата в правилната посока :) В смисъл то е ясно, че тая година няма да стане, ама третата година може да е на късмет ;)

 

Само нема се плашункаш, догодина пак ще правим бабек. А ни излезне късмета да се съберем, бабек ще има.

Платих и поръчах вече другаде... Иначе по кое време по принцип почвате да го продавате за да знам занапред?

 

 

Едит: Мерси :)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Ами нали ти казвам, то вече сме продали повечето, но да речем че края на ноември, началото на декември. Просто чакаме да изсъхне както си е по рецепта, което е до края на тази седмица. За най-сигурно, средата на ноември :) 

Link to comment
Share on other sites

Седмицата не е свършила още, чичка!

И ако не ми запазиш две кила, лично ще те разлюбя и няма повече да ти се кефя къв си ми кит!

 

П.п. През ден идвам до Стамболийски. Щот, нали... По разбираеми причини....

Link to comment
Share on other sites

Ще ти запазя една по-голяма пуска, нямаш грижи. Ама ся съм с нов телефон, та ще ти звънна по някое време да се разберем. Щото пък аз всеки ден съм в Пловдив, по разбираеми причини :) Ще ми се да съм през ден в Пловдив, ама ми се струва, че шефа няма да е особено щастлив от тая работа. 

Link to comment
Share on other sites

Чакам звънкането!

И съм сериозен като експлантатор над трупен донор, че ще те разлюбя, ако не си я получа тази пуска!

Link to comment
Share on other sites

Аз затова съм намерил по-доброто решение на мисирския въпрос - директно отивам в Йегера и който дойде - дойде. Никакви лигавщини вече. Има го обаче и момента, че почти не останаха хора, дето се вика. Така като гледам сме 3-4 човека, че и по-малко. Другите ги няма.

Link to comment
Share on other sites

3 вида уискита мешах... Тъпа постъпка. Аналгин, кафе, стандартни процедури да ге

Аматьорска грешка, аз бях в София на коледно парти, жулих си Руски стандарт платинум цяла вечер и днеска на обяд ми беше гадно ама от цигарите дето изпуших по-скоро...

Link to comment
Share on other sites

Ми сервитьорката донесе допълнитлно черно Джони, моето беше свършило(Джим Бийм) и да не я връщам - ударих го. После аз омотах думите и се оказа трети различен вид(Jameson) и той замина. В нас бях ударил 1...и на мен толкова ми трябва. Повече не мога.

 

Водка си позволявам не повече от 2 пъти годишно...не е моето питие.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Начи.. Mission summary!!!

Бабекът на Бай Веселин е толкова як..., че е много як (макар и според мен да не би му било излишно още мъъъничко опушване и да речем- десетина дни съхнене)!  Не просто съм в екстаз, ами направо бих му посегнал! Говоря за Бай Веселин, щото бабекът така или иначе, вече го опраскахме :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

Това с опушването ще го коригираме. Признавам, че малко импровизирана беше пушилнята тая година ама догодина ще е как си трябва. Няма кой да го чака да съхне повече, трябваше малко по-рано да го направим, но пък не можахме да уредим месото на време, щото искахме да е прясно и едното и другото. Ама ще се коригираме :)  Важното е, че ти е харесал :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...