Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Верно нема смисъл - като си се припознал, поне си кажи, че си се объркал като мисир. Носил ми бил семки...  :Facepalm:  Носиш тия дет са ти в кайсиите...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Виж ся... Нека спрем до тук, понеже мисирщината ти наистина е по-голяма от самата вселена.

Но ако малката се прибере в Бг за коледа, ще те накарам да я питаш дали самата тя с тогава с пет или шест годишните си ръчички не ти даде пакетчето със семки. Докато ти беше направил очи кат копчета на балтон, понеже изобщо не знаеше за кво става въпрос.... Да видим дали ще имаш очи и на нея да и кажеш да си пие лекарствата, Мисир с мисирати!

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш предвид Красена, аз мога и сега да я питам. Питахая не си ми носил, а нея не съм я виждал изобщо на тази възраст - беше мисля на 13-14 като я видях.  Та на кого какво си давал - па си помисли. На мен си ми давал ракия, ципураки, маслини (щеше да ми даваш и корени ама така си и остана), бадеми и едни зерглинги, дето ще ги помним дълго. Питахаята, която имам е захваната лично от мен от плод, купен от Метро. А тая глупост дето изръси, че съм казал, че е отровно изпотроши гипса... Ще питам жена ми дали си й давал нещо на нея. Едно е сигурно - твои семена не съм засаждал... 

Link to comment
Share on other sites

:FU:

 

П.п. Пак ще си говорим... Обаче ако се окаже, че си засаждал мои (не семена, щот само аз мога да си ги садя) семки, тогава искам тук и на всеослушание да признаеш къв тотален, архи мисирски и мега-супер-хипер-дупер смотан мисир си.... и да обещаеш, че  никога повече няма да се изцепваш по мисирски (въпреки, че това, последното няма как да го повярвам)!

Link to comment
Share on other sites

Ти на кое викаш семка, мисир? И кой те излъга, че само ти можеш да ги садиш? Вероятно си забелязал, че имам "няколко" растения по стълбището - всичките екзотики са захванати от семки от плодове от МЕТРО. Навремето това ми беше хоби. Ти да не се издокараш, че разсад си ми носил? Колкото и Красена беше на 5-6... Колкото съм споменавал берачки и колкото съм казвал, че драконовият плод е отровен... 

Link to comment
Share on other sites

Носил ми бил семки...  :Facepalm:  Носиш тия дет са ти в кайсиите...  :laughing:

...мои (не семена, щот само аз мога да си ги садя)...

И кой те излъга, че само ти можеш да ги садиш?

 

Искам да видя как Виден сади семките...пардон - семената на Гадин, дето са му в кайсиите...много искам...ама предупреждавам и че ще снимам щото това не е за изпускане... :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Стоя, стоя...ама и апарата съм приготвил...на фулейчди видео...и чакам да кажеш кога почваш със сáденето на онуй от Гадиновите кайсии. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ти на кое викаш семка, мисир? И кой те излъга, че само ти можеш да ги садиш? Вероятно си забелязал, че имам "няколко" растения по стълбището - всичките екзотики са захванати от семки от плодове от МЕТРО. Навремето това ми беше хоби. Ти да не се издокараш, че разсад си ми носил? Колкото и Красена беше на 5-6... Колкото съм споменавал берачки и колкото съм казвал, че драконовият плод е отровен... 

 

ВиШ сА... Таз сутрин съм срал у Банско, закусвАл съм банички у СофЕто, пил съм бира по обет у Панагюрище, дет после съм я изпикал в Баня и ся си пия вайс бирата удома.... Та баш ма курац бОли за твоите радини вълнения и тръпки... Само Щи припомня, че съм наказан с памет, дет за нея хората пари дават и трошат години за да я получат ;)

Стоя, стоя...ама и апарата съм приготвил...на фулейчди видео...и чакам да кажеш кога почваш със сáденето на онуй от Гадиновите кайсии. :popcorn:

Тва нЕма и да го заснемеш, щот съм твърде красив, пък оня е твърде грозен дори и в гръб, за да може да сее моето семе.... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Старото име на текилата бе, Видене... Или един вид, родната майка изобщо на мескала. То всъщност не е било баш и текила (правило се е още преди испанското нашествие). Първо, щото се използва друга част от растението. И второ понеже текилата става текила едва след идването на испанците и техните технологии за дестилация и отлежаване.

Link to comment
Share on other sites

Мисири, днес ми дойде музата и отпочнах бутилката El Bastion Del Rey, снимка на която се мъдри на 91-ва страница (бях си определил да почна на Коледа, ама нещо ми дойде слаб ангела). ГоУем мехлем, майна! Тва е сигурно щото бях взел едни сръбски кебапчета и плескавици от съответната ма'ала. :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре, теб не те ли е срам, да пускаш такива фитили в 8 сутринта. Някои пием кафе по това време, обаче вече резко ми се пият едни други работи, а и ми се яде плескавица... Мяра нямаш!  :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Пиенето трябва да го измислим ама поне мезето ще е един път. Такъв цалапишки бабек направихме тая година, че направо не е истина. Шедьовър ! Одеве пробвахме първата пуска, още съм в екстаз :)

Link to comment
Share on other sites

Текила, с каймяно мезе?! Хъмм...

Какъв е проблема, младежо? Според древната шотландска традиция например, истинския скоч се пие с хагис - нещо като шотландска агнешка дроб сърма. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... как беше... А, да! Когато ирландците си измивали буретата от уискито, шотландците си наливали вода от същия поток и... решили, че е уиски... :))

Та така... хора, които се кефят на нещо, дет нюха на мачкани дървеници, могат да ядат фъшкии, храсти, сополиви циганчета и дори гадна джигересто-лоеста маса приготвена в шкембе, но не могат да дават акъл за мезета и пиячка на свестните човеци...., младежо ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... как беше... А, да! Когато ирландците си измивали буретата от уискито, шотландците си наливали вода от същия поток и... решили, че е уиски... :))

Та така... хора, които се кефят на нещо, дет нюха на мачкани дървеници, могат да ядат фъшкии, храсти, сополиви циганчета и дори гадна джигересто-лоеста маса приготвена в шкембе, но не могат да дават акъл за мезета и пиячка на свестните човеци...., младежо ;)

Ъъъ... това беше едно много мисирско изказване.   :lol:

 

 

Ето малко от приготвянето на текилата - ямата за печене и след това изтискването на сока:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1d1b_gaMNMU

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z8AI-pDS9eg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...