Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

560752_3982133950406_1192422260_3168880_1538212463_n.jpg

 

Ей тва е. Галин е пил подобна, ама тая е със всички екстри. Само дето е малолетна...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За бирите малко да се включа: по принцип не правя голяма разлика между бири и не ги "усещам", но в Чехия като съм пил бира ми се стори доста по хубава и различна от българската. Не мога да го обясня, но имаше разлика, към по-добро.

В Англия бирите са им най-елементарно казано все едно пиеш изветряла бира и на нормалните бири(газираните), те им викат континентални и не могат да ги пият. Даже марки като Хайнекен и други вносни специално за англичаните ги газирали по-малко. А тва е все едно не пиеш бира, ми някви пикни.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Огромна запотена халба бира, поднесена от "надарена чехкиня" прави кефа двоен :) А по общи наблюдения (мои и на приятели) в Прага момичетата са с доста... сериозни...

 

А да .. и жълтите стотинки всъщност са каквото с нашите левчета, а белите са нашите стотинки... как се радват като им оставиш като бакшиш доста от жълтите....

Link to comment
Share on other sites

И ако си спомням правилно на тях валутата им е много евтина спрямо еврото, което лесно позволява да им оставиш добър бакшиш.

Link to comment
Share on other sites

И ако си спомням правилно на тях валутата им е много евтина спрямо еврото, което лесно позволява да им оставиш добър бакшиш.

 

Те не са ли в евро зоната вече?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Поздрав за закоравелите участници в темата:

 

 

- Има ли любители на чашката тук?

- Не, само професионалисти...

Link to comment
Share on other sites

Да отидеш на рожден ден в неделя... Неистово се нуждая от дистанционното от онзи тъпоумен филм, чието име ми убягва в момента, за да превъртя времето напред до към късния следобед.

Link to comment
Share on other sites

Да отидеш на рожден ден в неделя... Неистово се нуждая от дистанционното от онзи тъпоумен филм, чието име ми убягва в момента, за да превъртя времето напред до към късния следобед.

 

Click!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 6 months later...

Очаквам отзиви от Галин и Виден за ракията.

Че аз за кво мислиш, че ти ги пожелавам ония коминочистачи?

...малко беше...

Link to comment
Share on other sites

Аз мятам сега едни печени чушчици с чесън...Жената гледа лошо, че е на диета :D

Link to comment
Share on other sites

Чушки с чесън е на второ място по оригиналност след шопската , направо не разбирам някои хора как не ядът чесън... или шкембе чорбЪ

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Добре, ще имам предвид количеството. Ма кога излочи кило бе?

Донеси още едно, та да ти покажа ;)

Link to comment
Share on other sites

.... или шкембе чорбЪ

Супа с кожи. Ми не, мерси. Виж таратор с чесън да. Подлучени тиквички (ама яко чесън в киселото млеко) - умирам направо... верно после какви киселини стават щото аз слагам почти цяла глава чесън и люти та не се трае, но пък е голям кеф яденето. Фасул също. Обаче шкембе чорба - ще ме извиняваш - гнусна ми е

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...