Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Пълен резил - за Ники се сетихме около час, след като свърши ракийтЪ... Ето повод да ни се пратят нови пет литра... :laughing:   

Току що ми рекоха, че ти си един изключително коварен и лош човек :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Егати.... Толкова си бил виноват, че такава кофти карма само с още повече водка се измивала..... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нищо такова не съм казвал. Аз съм несериозен че онзи ден не отидох ама дойде един клиент и бачках с него към 11 часа да оправим разни неща по тяхната система че спешно всичко...

Link to comment
Share on other sites

Нищо такова не съм казвал. Аз съм несериозен че онзи ден не отидох ама дойде един клиент и бачках с него към 11 часа да оправим разни неща по тяхната система че спешно всичко...

Не ти, вее.... Споко! :rofl: :rofl: :rofl: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми не. Онзи ден захапах от 11 сутринта та до към 2 през нощта откарах. С човека обсъдихме една камара задачи до към 7 вечерта после си продължих сам.... АБЕ ЩО ВИ СЕ ОПРАВДАВАМ КАТО УЧЕНИЧКА ГАДОВЕ ТАКИВА, след като вие сте изпоркали всичко и нищичко не сте ми оставили ваш'та кожа!!!

Link to comment
Share on other sites

Оставете малко и ние да я пробваме тая ракия. Толкова хвалби ѝ хвърлихте

Link to comment
Share on other sites

НИ са оправдавайте. Хем специално напомних на Виден. Ще заделя на Дедо половинка от личните ми запаси.  :beer:

Link to comment
Share on other sites

Ще има. Тая година грозде - бол. Вярно, ще е новородена, ама пак ще е хубава. А на Дедо ще му дам кажи-речи пълнолетна. Щот само домашната ракия е по-хубава от отлежалото уиски. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще има. Тая година грозде - бол. Вярно, ще е новородена, ама пак ще е хубава. А на Дедо ще му дам кажи-речи пълнолетна. Щот само домашната ракия е по-хубава от отлежалото уиски. ;)

 

:bowdown:  :bowdown:  :bowdown: 

Link to comment
Share on other sites

ikxi.jpg

 

"Не вярваме ние в шишето невинно да е питието. То е сок от плода забранен, то е сок от плода забранен!"

 

:lol:

 

Едното шише е заплюто за водолазите. Другото - ще видим. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Нова реколта - заредена. На Дедо шишето е готово, остава да видим как да го доставя. Без да минава през ония смоци Виден и Галин  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че през нас ще мине!

 

При мен също всичко е заредено. 2+1 по 200 литра от два вида грозде за вино и един бидон директно за гроздова ракия...   

Link to comment
Share on other sites

Нова реколта - заредена. На Дедо шишето е готово, остава да видим как да го доставя. Без да минава през ония смоци Виден и Галин  :laughing:

Аз мога да му го доставя :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Опита показва, че едно нещо не си ли го свършиш сам... :) Освен някой ден аз да дойда до София, а то не е толкова невероятно да се случи тези дни...

Ще ти пиша на лични предния ден и ще се разберем нещо

Мерси предварително  :bowdown: 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пичове, гледам тука някой бе писал, че купува стъклени бутилки.

На каква цена ги взимате? Че имам възможност да продам няколко по 1.5л от мин. вода :D

Link to comment
Share on other sites

Wow , let`s make political group 
ALCO
 
All
Liquids 
consumed
Overtime

Главна цел , да се стимулира родното призводство на алкохол, зеленчуци и месо. 
Вместо пенсии и социални, лятото ще се раздават  ракия. домати, краставици, сирене, кашкавал и месо!

tumblr_inline_mm7fl28aED1qz4rgp.gif
Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...