Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз пък вчера докато си поразтребвах работилничката си намерих една не разпечатана "Плиска" ХО 15г. Изобщо не помня кой и по какъв повод ми я е донесъл.... Малко остричка ми иде, ама с малко капучино е перфектна! И те, така... шмърцам си по малко, как си се полага на отпускар...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Давам ти мойта долната...

Аз няма да са правя на бай х♚й, бе.... Трябва ми за да я блъскам в стената, че моята в момента я боли и косата, пък кво остава да я блъскам... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако си ги размените...и двамата ще сте картинка, която не е за изпускане.

Галински, кат' ти я дава - взимай, а и нали ще е чужда - блъскай смело...после преди да му я върнеш се снимай за спомен, а след такова блъскане след това Наско със сигурност ще има проблеми с вдигането на самолета.

 

 

П.П. Само не ми стана ясно Танас само главата ли ти дава или комплект с "антуража"...щото ако е с бонусите, може да ги ползваш за обеци. :laughing1:

 

 

...баси, изпушил съм тотално...:cry

Link to comment
Share on other sites

И за близалка мое да ги ползва, и за успокоително - да смуче като валидолче... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Жегата почна стабилно, а с нея и яко бира се лееее..... :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

 

lager-beer.png

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Ми...въпрос на вкус. Аз Хайнекен и Туборг не обичам. Ма ако няма друго, и уиски пия..Въпреки, че мразя ;) После ще ви щракна една бутилка ракийца мое производство, за РД-то.

Link to comment
Share on other sites

Баш па Туборга ми е една от малкото поносими бири...

 

Пилзенската пил ли си я? На мен всичките ми се услаждат вкл. лефе (за което Галин искаше да ме бие, че по моя препоръка я взел пък не му харесала). Пък с малко току-що опечени пържоли какво ги правя..... и докато ги пека и докато ги ям... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Пилзенската пил ли си я? На мен всичките ми се услаждат вкл. лефе (за което Галин искаше да ме бие, че по моя препоръка я взел пък не му харесала). Пък с малко току-що опечени пържоли какво ги правя..... и докато ги пека и докато ги ям... :beer:

Мхъ....!

Пък баш с онази повърня ли, бре!? То няма да те шамаря за това, че ме подлъга да си я взема, ама ще те ошамаря за това, че зяносваш пържолките с нея...

Link to comment
Share on other sites

Чешката бира е най-хубавата!

 

Не баш. Чешката наливна по кръчмите е много по-добра от всичко, което съм пил в България, но наливните в английските пъбове ми харесваха повече. Наливен Карлсберг например. Като цяло, тая бира ми е фаворита от бирите, които съм опитал в тоя живот.

Link to comment
Share on other sites

Не баш. Чешката наливна по кръчмите е много по-добра от всичко, което съм пил в България, но наливните в английските пъбове ми харесваха повече. Наливен Карлсберг например. Като цяло, тая бира ми е фаворита от бирите, които съм опитал в тоя живот.

Особено ако е и жива бира ;“)

Има много добри попадения.

Това за Чехия :))

Link to comment
Share on other sites

За пореден път - най-великата реклама на най-великата бира:

 

http://www.youtube.com/watch?v=F_M7zOew2Pc

 

 

За съжаление в България нямаме удоволствие да й се наслаждсаваме в истинския й вид.

 

Най-доброто и близко до Карлсберг е Туборг, поне зсега.

 

/хора - ако сте изпили под 1 тон бира в живота си - не се обаждайте с "меродавни" предложения/

Link to comment
Share on other sites

За Туборга съгласен, но нека не забравяме и Бъдвайзера...чешкия..Много ми ляга, ама цената му е соленичка....

А Карлсберга в България, дори не може да се нарече жалко подобие на този малко по на запад от нас.....

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

За Туборга съгласен, но нека не забравяме и Бъдвайзера...чешкия..Много ми ляга, ама цената му е соленичка....

А Карлсберга в България, дори не може да се нарече жалко подобие на този малко по на запад от нас.....

 

Честно да ти кажа, чешкия Бъдвайзер, най-скъпия имам предвид, изобщо не ми хареса. Опитах му всичките варианти, белким някой от тях ми хареса, но за моя вкус, това не е правилната бира. Хамериканския също е пикня за мене поне. Наливния Gambrinus ми харесваше най-много. Velkopopovicky Kozel, второ място за нея, но на практика най-популярната им бира, както в бутилки, така и наливна. Говоря за стандартна бира, наливна и в бутилки. Бира за ежедневно пиене, така да го кажем.

 

Вечер след работа в бара, две три такива благинки и отнасяш плувката като пич.

 

03_pulitr_2004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...