Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Аз имам 1 приятел, който има 1 познат, който е спал с една мадама, на която любовника фалшифицира Джони за 7 лева на литър.

 

подозирам че последният път като бях в плазма гардън пих някво от 2-2.35лв/л максимум..... ужасно е меко казано 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ps : съгласен съм с Кръстника , от евтините уискита Джони-то е най-доброто , друг е въпросът че не съм сигурен че в България изобщо има истинско , като бях в Лондон беше съвсем различно , пивко , без дозатор , без бандерол нищо общо с нашето , бутилките бяха като нашите но преди 4-5 години.

Малий, в България бутилките на Джони с дозатор ли са? Явно ментарджиите си мислят, че като сложат тази глупост и така народа ще си мисли, че бутилката е истинска. Никъде досега не съм срещал бутилка на скоч с дозатор. Абсурдно е, особено при сингъл малц уискитата, които задължително вървят с коркова тапа към капачката, та в този случай дори е немислимо слагането на какъвто и да било дозатор. Баси мафията. Значи някой на много високо ниво контролира тази далавера с менте алкохола. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Това не е българска продукция. Така си идва от Близкия Изток. Страх ме е да си помисля още по на изток какви неща се случват... Тук истинско Джони няма от много години. Кажи-речи от корекомските години... Затова ти звучи странно. Това, което се пие там при вас, което е пил Васил в Лондон, тук го няма, освен ако не го донесе някой. 

 

Не слагай сингълите в един кюп с тривиални питиета от първото стъпало на стълбата. Престъпно е. 

Link to comment
Share on other sites

За мое огромно съжаление наистина го няма.

Не съм фен на уискито без лед но това определено беше много добро , донесох 1 бутилка повечето от компанията и те пият такова , никой не каза че не му харесва. 

Нямам представа кой ги вкарва и от къде ги вкарва но определено пием мноо големи бълвочи.

 

 

 

 

 

дали да откажа оферта на един приятел да се напия с фалшиво уиски в компанията на 3 жени от които поне 2 са крайно податливи в така или иначе безкрайно скучната сряда вечер  или да играя ГТА 5 на xbox-a ......

естествено че избирам ГТА 5  :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ебааам  се , отивам да пия  :drunk:  :drunk:  .... не съм пил малко над месец , ужасно е :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Не слагай сингълите в един кюп с тривиални питиета от първото стъпало на стълбата. Престъпно е.

Нито той ги слага нито аз. Именно затова казвам, че едните са ми приятни да ги пия, другите не. Пфу пак ми се припи а имам само бейлис (което напоследък не ме кефи особенно, не знам що)...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз го сипвам в кафето и става един път. И жена ти преди време беше споделила, колко уникално добра комбинация е това (ако не се бъркам нещо де), само че ти кафе май не пиеш та не би могъл да оцениш :)

Link to comment
Share on other sites

Сипи, сипи... Аз снощи какъв кеф си направих с тая текила... Еликсир за душата...

 

дал съм си обет никога повече по никакъв повод да не пия каквато и да е текила...... НИКОГА ! 

 

 

 

 

снощи си пийнах порядъчно , заложих на ОБАН и днес съм сравнително добре.

отивам на Чепеларе на чеверме...... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Поредната приятна изненада - Aberlour! Дори 10-годишния сингъл малц е с мекотата и качеството на поне 12-15 годишен такъв. Едно от най-добрите попадения няпоследък с изключителен показател качество/цена. По-нататък смятам да пробвам и по-дъртите представители на бранда! :bowdown:

 

001432.jpg

Link to comment
Share on other sites

Поредната приятна изненада - Aberlour! Дори 10-годишния сингъл малц е с мекотата и качеството на поне 12-15 годишен такъв.

Това уиски беше причината да се зарибя. Моят тъст го подари за един рожден ден... и после като се почна. След това намерих същото ама 12 годишно... после съм споделял във форума :)

Link to comment
Share on other sites

Червеното джони е кофти. 1 идея по-добро от тъламор-а но пак е зле. Като за 30тина лв - толкова.

 

От "евтините" само сингъл барел джак става и то с леки уговорки.

 

Виж 18 годишния гленфидих е мехлем. Златното джони на същата цена - не си струва. Гленливет-а става но 18ката. Бях намерил едно друго в един МОЛ в софия, но ми се губи името - беше просто прекрасно... като за 130лв бутилката. Мисля следващия път да си взема 21 годишното като мине една сделка и да я удушим с един приятел същата вечер, а едно 18 годишно да събера някой и друг от тука присъстващите да дегустираме, пък после пак ми обяснявайте колко нямам вкус аз :)

 

 

PS: Кофти. Докато го пишех това ми се отвори глътка и забелязвам че последния "мехлем" просто свърши в този момент :(

 

Но пък Атанас ми е обещал малко ракийца за дегустация. Нека ви!

 

MAMKA МУ каква глътка ми се отвори. Отивам за нова бутилка джак

 

На мен Гленливета си ми харесва дори и 12-ката да е. Две такива претиках. Иска ми се Макаланче ама не ми се дават 100 кинта за бутилка, която ще свърши за 3 дни :D. Ама ако изпадне някоя парса по празниците....направо съм го грабнал за ушите. Имам една Белуга(никога не съм опитвал). Чакам да ми дойде имения ден, за да я отворим :).

Link to comment
Share on other sites

На мен Гленливета си ми харесва дори и 12-ката да е. Две такива претиках. Иска ми се Макаланче ама не ми се дават 100 кинта за бутилка, която ще свърши за 3 дни :D. Ама ако изпадне някоя парса по празниците....направо съм го грабнал за ушите. Имам една Белуга(никога не съм опитвал). Чакам да ми дойде имения ден, за да я отворим :).

Гленливет-а 18 е някак най-добро съотношение качество/цена. Макалан е доста надценен. Хубав е, но цената му е неопределено висока.

 

Glenfiddich е класика и също на прилична цена (на мен ми харесва повече от Гленливет).

 

Това, което е показал кръстника също не е зле и то е общо взето на прилична цена.

 

Говоря от моя гледна точка. За мен Lagavulin е най-ужасното уиски, което може да бъде направено - има име и вкус на сироп за кашлица - пушек смесен с йодни пари. А един колега е възхитен от него...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Говоря от моя гледна точка. За мен Lagavulin е най-ужасното уиски, което може да бъде направено - има име и вкус на сироп за кашлица - пушек смесен с йодни пари. А един колега е възхитен от него...

Дедо, торфените уискита не са за всеки, трябва да си наистина голям ценител. За мен върха е Лафройг, което е дори още "по-опушено". Разбира се не са за ежедневно пиене, но то и цената им е такава, че няма подобна опасност. :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен, а и на колегите (с него почерпих за колата) доста им хареса.

Чакай да пробвам днес без лед, може да е по-добре.

 

Иначе предното, което пих беше един Glencadam и на неговия фон това ми се стори гадно. То верно цената му такава ама все пак очаквах да е по-хубаво

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...