Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не всички F7R са с такъв компресор. Ако не ми вярваш питай Слави. ;)

 

Да. Има и такива на които са сменени в някой сервиз. Меган 1 2.0 16в 96-97 се окомплектова винаги с такъв компресор, а дали ще е Делфи или Санден е въпрос на късмет. И Слави да питам, ще го прочете от същото място :)

Link to comment
Share on other sites

Що? Има такива на газ, ако не се лъжа. Или бяха 1.8?

 

Не знам колко стават, ама още ми е мерак за таква, ама комби. Много ми харесва на външен вид. Не знам обаче как е като за наще пътища...

Link to comment
Share on other sites

Що? Има такива на газ, ако не се лъжа. Или бяха 1.8?

 

Не знам колко стават, ама още ми е мерак за таква, ама комби. Много ми харесва на външен вид. Не знам обаче как е като за наще пътища...

 

2.0 IDE двигателя е с директно впръскване на бензин в цилиндъра, става газова, но само течна фаза впръскване и те са по 3-4К евро/лева за по скапаните.

А за нашите пътища всички коли стават ако ги караш където трябва, но на някой им са по-скъпи частите :)

Link to comment
Share on other sites

Последно, за какво ще я ползват тая кола, основна кола ли ще е, повече сам човек ли ще се вози, нещат голяма само разбрах и да е до 4500 лв.

Като за първа бих взел някоя Микра К11 автомат и после ще му мисля, като свикна.

Ако искат, малка кола, щото малко да гори или че лесно се паркира, то и двете не са истина.

Link to comment
Share on other sites

Що? Има такива на газ, ако не се лъжа. Или бяха 1.8?

 

Не знам колко стават, ама още ми е мерак за таква, ама комби. Много ми харесва на външен вид. Не знам обаче как е като за наще пътища...

 

Както ти каза Ицо 2.0 IDE е директно впръскване, на газ е трудна работа, въпреки че познавам двама които са монтирали на такава кола, единия каза 1400 лв. другия 1700. Колко обаче е надежно, не мога да кажа.

 

Как да е по нашите пътища, като всяка друга кола. Избягваш 1.9 dCi и си караш с кеф на газ/бензин 1.8 16 клапана или 2.0, но не IDE.

 

Да. Има и такива на които са сменени в някой сервиз. Меган 1 2.0 16в 96-97 се окомплектова винаги с такъв компресор, а дали ще е Делфи или Санден е въпрос на късмет. И Слави да питам, ще го прочете от същото място :)

 Ама има и F7R и 98-ма и началото на 99-та и Санден с променлив работен обем няма от тея години, само Делфитата.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Полезно инфо, благодаря за което научих нещо ново! Такъв компресор с променлив работен обем съм виждал на Делфи - Харисън. :)

 

Охо... Има и на Санден. Що голфчета и аудита съм побългърявал, нимой пита....

Само Денсо запазиха здрав разум и и не започнаха да я правят тази глупост. Е... и те се наиграха, ама с друга простотия.

Както ти каза Ицо 2.0 IDE е директно впръскване, на газ е трудна работа, въпреки че познавам двама които са монтирали на такава кола, единия каза 1400 лв. другия 1700. Колко обаче е надежно, не мога да кажа.

 

Как да е по нашите пътища, като всяка друга кола. Избягваш 1.9 dCi и си караш с кеф на газ/бензин 1.8 16 клапана или 2.0, но не IDE.

 

 Ама има и F7R и 98-ма и началото на 99-та и Санден с променлив работен обем няма от тея години, само Делфитата.

Вервай ми, ИМА!

Link to comment
Share on other sites

 

Тая Шкода съперничи по теснотия на Фиат Панда... И винаги бих избрал Пандата пред Фабията по обясними причини... Прати ги да се качат и да се повозят малко... Още повече, че за същите пари можеш да вземеш доста приличен Голф или Фоус - ако не друго, те са ебаси масовите коли и части ги ринеш с лопатата...И пак ще им е по-удобен.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

http://olx.bg/videoregistrator-dod-ls400w-i54391524някой с тоя модел? Да сподели впечатления... че нещо ме обземат идеи да се простя с множество левчета за тая тъпотия която по принцип не ми трябва.

 

Според мен цената е доста завишена за ползван уред. Оригиналните с чип NT 96650 и поддръжка на Full HD & WDR функция вървят около $60 (нови). Проблемът е, че има много фалшиви копия с чип 96220 и липса на WDR, но пак с поддръжка на Full HD - на цени около $30 и с абсолютно еднаква кутия като оригиналите. Дотук добре - ще ги познаеш по цената, но работата е, че някои тарикати продават същите копия пак за $60....а разликата между оригинала и копието е в значително по-добра детайлност на Full HD и прекрасен нощен режим в полза на оригинала.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...