Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дано не съм лош пророк, но да видим кой пръв няма да запали хахахаха

 

хахахаха - ти, щото си нямаш таква макина :lol:

Link to comment
Share on other sites

Видене моето еку е идиотоустойчиво ;) 

 

Намерих си схемата как се вързва от 3 пиновия към 16 пинов.От някъв английски форум на акорд :D  Мислех да сменям кабелите,но врътката е прекалено голяма.Ще си намеря една обд2 букса от няква морга и с 4 жици вързвам ;) 

Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо, но защо му е на човек такава макина, ако колата му работи и не създава проблеми?

Ако има нещо, което дразни в работата на колата и се чувствате способни да го диагностицирате - няма лошо, но само да си ровичкате...

По-добре една скара, един врат, едно вино или една бира и времето е запълнено :grin:

 

Бах маа му... От 10ч. си мисля за скара :laughing:

Дет викат старите майстори: "Нещо, което работи, не се пипа!"

@kotora - внимавай какво правиш с кабелажа и го прави на разкачен акумулатор, че да няма после: "Що не пали, к'во изпуши..."!

Link to comment
Share on other sites

Видене моето еку е идиотоустойчиво ;)

 

Намерих си схемата как се вързва от 3 пиновия към 16 пинов.От някъв английски форум на акорд :D  Мислех да сменям кабелите,но врътката е прекалено голяма.Ще си намеря една обд2 букса от няква морга и с 4 жици вързвам ;)

Которе, ти не си добре, приятелю. Ще си прецакаш колата, заради някаква евтина китайска джаджа, която да ти показва няколко идиотски параметъра на телефона. WTF???!!! :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Няма как да се прецака колата по този начин ;) Но европа винаги е била назад в УСА от 96та имат обд2 тука от 2000+... Както и да е китайците ми отговориха та остава само един адаптер ;) Чистачо предполагам,че другата седмица към края ще пристигне ;) 

Link to comment
Share on other sites

От години знам, че трябва да си купя комплект "гедоре" ... и днес претърпях най-големият си личен провал ... опита се да сваля дроселовата клапа + стъпковия мотор (за празех ход) и да ги изчистя ... разглобявах, разглобявах ... накрая стигнах до две гайки 10-ки ... пъхнати към 3-5см навътре в дросела ... и до там ... срам, срам, срам ... няма да казва каква гянс успях да почистя само от външната част на клапата (и като я отворих, де) ... не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Като си тръгнал, почисти и картерните газове, че оттам едната част минава през стъпковия и дросела и ги прави на нищо.

Няма да ти казвам как от замръзнал запушен отдушник на картерните, ми бликна масло от щеката по-миналата зима, при -25 градуса. Беше сууупер яко. :grin:

Link to comment
Share on other sites

От години знам, че трябва да си купя комплект "гедоре" ... и днес претърпях най-големият си личен провал ... опита се да сваля дроселовата клапа + стъпковия мотор (за празех ход) и да ги изчистя ... разглобявах, разглобявах ... накрая стигнах до две гайки 10-ки ... пъхнати към 3-5см навътре в дросела ... и до там ... срам, срам, срам ... няма да казва каква гянс успях да почистя само от външната част на клапата (и като я отворих, де) ... не е истина.

 

Ама не се срамувай, Коста, в тоя дарак гайките са ти последната грижа ... :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Има ли в Пловдив някой който затъмнява джамове но да го прави качествено ? 

 

За Пловдив не знам, но в Асеновград имам един колега, който затъмнява стъкла - работи много добре и с качествено фолио.

Ако искаш мога да те изпратя при него, ама трябва да почерпиш иначе - няма.Щото аз те пращам при човек откогото ще останеш доволен...както си решиш.

Link to comment
Share on other sites

За Пловдив не знам, но в Асеновград имам един колега, който затъмнява стъкла - работи много добре и с качествено фолио.

Ако искаш мога да те изпратя при него, ама трябва да почерпиш иначе - няма.Щото аз те пращам при човек откогото ще останеш доволен...както си решиш.

:wtf: :angry1

 

Т.е. трябва да си плати 2 пъти за услугата? Едва ли ще му я свършат безплатно.

Link to comment
Share on other sites

Когато си затъмнявах моите стъкла ги затъмнявах при хххх (забравих му името, но ще проверя) срещу стадион "Ботев". Човекът се занимава(ше) професионално само с това и имаше всякакви разновидности - от 3М и LLumar избрах второто и крайният резултат беше перфектен, въпреки задачата с "повишена трудност" на специфичното ми задно стъкло - 5 години нищо не е мръднало на нито едно от стъклата и пропускливостта отвътре си е същата както в момента на поставянето, въпреки че колата съм я пекъл по цяло лято на силното слънце без да е влизала в никакъв гараж.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...