Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

абе и аз ся си сложих от тия лед габарити като на нетроо , колко коня дигат горе долу да знам да лепна някоя друга лепенка да ги направя до към 200 :)

 

Тия лепенки покачват конете само на голфове . С тва "грозно" ауди и да му лепиш лепенки , стикери , да слагаш кюнци , да затъмняваш джамове , да присаждаш светещи пръскалки на голф няма да стане така , че не се и опитвай :lol:

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тия лепенки покачват конете само на голфове . С тва "грозно" ауди и да му лепиш лепенки , стикери , да слагаш кюнци , да затъмняваш джамове , да присаждаш светещи пръскалки на голф няма да стане така , че не се и опитвай :lol:

100% обаче ако лепне едно GTI ще вземе да хвърчи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

дейба :(

днеска ще пробвам да му сложа светещ накрайник на ауспуха , да го облицовам цялото с булана отвътре и да сложа 1 диск на огледалото против радари да видим дали няма да дигна 20тина коня и да свала разхода с 2-3/100 :)

Link to comment
Share on other sites

дейба :(

днеска ще пробвам да му сложа светещ накрайник на ауспуха , да го облицовам цялото с булана отвътре и да сложа 1 диск на огледалото против радари да видим дали няма да дигна 20тина коня и да свала разхода с 2-3/100 :)

Няма да помогне особено! Заради ЦДто и буланата (на задните седалки) можеш да качиш не повече от 4-5 коня (и то заради беглата родствена връзка между Ауди и Фв). За повече кончета трябва да изучиш кодекса и маниерът на каране на затвореното общество на голфърите. Бонус от +50к.с. можеш да получиш след продължителна медитация, която трябва да доведе до състояние в което започваш да се възприемаш като нечовек седнал зад воланът на некола (ефектът е с натрупване и нараства по геометрична прогресия през времето в което успееш да задържиш усещането). Всякакви други стикери, ваденки, лампички, пръскалки, накрайници, шамански хлопки, амулети и други магически айтъми от висок левъл действат само ако са соктнати на "Голф" (без значение от серията) !

 

@Harlem, GTI е комплектен артефакт специално форджнат за Голф !!!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

И диск на Неда Украден, Цеца Разнатович, Весна Змиянач или която си избереш от техния ранг на огледалото е задължително.Също ако може да не седиш, а лежиш в колата и да си се излегнал на една страна( ляво или дясно няма значение ).

Link to comment
Share on other sites

Няма да помогне особено! Заради ЦДто и буланата (на задните седалки) можеш да качиш не повече от 4-5 коня (и то заради беглата родствена връзка между Ауди и Фв). За повече кончета трябва да изучиш кодекса и маниерът на каране на затвореното общество на голфърите. Бонус от +50к.с. можеш да получиш след продължителна медитация, която трябва да доведе до състояние в което започваш да се възприемаш като нечовек седнал зад воланът на некола (ефектът е с натрупване и нараства по геометрична прогресия през времето в което успееш да задържиш усещането). Всякакви други стикери, ваденки, лампички, пръскалки, накрайници, шамански хлопки, амулети и други магически айтъми от висок левъл действат само ако са соктнати на "Голф" (без значение от серията) !

 

Описано с две думи - Васко, говори с pazu по въпроса! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

@Harlem, GTI е комплектен артефакт специално форджнат за Голф !!!

Аз заради "беглата родствена връзка между Ауди и Фв" го предложих няма ефекта да както при Голф но поне на старта може да са наравно като се пуснат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да знаете сайт на който мога да видя подробна техническа информация за всякакви модели автомобили?Инересуват ме данни за шосейни коли, не за състезателни - основно въртящ момент и конски сили, диаграми.И отново подчетавам инфо за най-нормални коли - не разни зверове дето струват по не знам си колко чувала пари, за седанчета семейни, хетчбеци и прочие.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Да знаете сайт на който мога да видя подробна техническа информация за всякакви модели автомобили?Инересуват ме данни за шосейни коли, не за състезателни - основно въртящ момент и конски сили, диаграми.И отново подчетавам инфо за най-нормални коли - не разни зверове дето струват по не знам си колко чувала пари, за седанчета семейни, хетчбеци и прочие.

 

 

catalog.auto.ru

Link to comment
Share on other sites

Благодарско, за 20-ти път сигурно питам и все тоя сайт ми казват.Този път ще си го сейвна :) да не питам пак.

 

Обаче или аз не се оправям в сайта или не мога да намеря диаграми за въртящ момент, к.с. и обороти.Просто като написани данни при колко оборота е максималния въртящ и колко к.с. при колко оборота са не ме интересува.Интересува ме как се държат двигателите в диапазона 1100-4500 оборота( реално градско каране ).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Благодарско, за 20-ти път сигурно питам и все тоя сайт ми кават.Този път ще си го сейвна :) да не питам пак.

 

Обаче или аз не се оправям в сайта или не мога да намеря диаграми за въртящ момент, к.с. и обороти.Просто като написани данни при колко оборота е максималния въртящ и колко к.с. при колко оборота са не ме интересува.Интересува ме как се държат двигателите в диапазона 1100-4500 оборота( реално градско каране ).

 

 

Има няква програма Car DataBase или Auto DataBase, потърси там има такива неща май.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря.

Преставам да ви занимавам с тоя въпрос.Ще поръчкам по-сериозно чичо Гугъл( че нещо не щеше да говори простака първите пъти ).

Link to comment
Share on other sites

А да питам нещо за данъчното. Каква е файдата да се регистрирам в данъчното, при положение, че не ми се изисква никъде документ за платен пътен данък, освен при прехвърляне?

Link to comment
Share on other sites

А да питам нещо за данъчното. Каква е файдата да се регистрирам в данъчното, при положение, че не ми се изисква никъде документ за платен пътен данък, освен при прехвърляне?

Това, че досега не са ти изисквали документа изобщо не значи, че утре няма да те спрат и да ти го поискат.

Мен досега са ме питали за платен данък поне 3 пъти при рутинни проверки...иначе по принцип имаш известно право, че не всички питат за него... ;)

Link to comment
Share on other sites

А да питам нещо за данъчното. Каква е файдата да се регистрирам в данъчното, при положение, че не ми се изисква никъде документ за платен пътен данък, освен при прехвърляне?

 

Когато дойде този момент, отиваш в банката, която обслужва общината, внасяш си чинно данъка за годината и представяш вносната бележка на нотариуса. Всичко е пито платено. ;)

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли къде в пловдив има сервиз в който монтират резонансни шайби на колекторите ? Но, не просто да заваряват, ами преди това да си правят труд да посмятат малко! (катализаторът ми вече е изкормен)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте !

 

За да не отварям нова тема ще си позволя да отправя питането си в тази .

Днес при профилактична проверка на масло и антифриз се оказа че в радиоатора има някаква "пяна" -кафеникава на цвят с плътност близка до тази на "кисело млеко 2 %" . Въпросната пяна е доста като количество .

 

Въпроса ми е възможно ли е това да си е от антифриза или е станала белята и ми влиза масло в радиатора.

 

П.С понеже виждам че форума е пълен със знайковци и теоритици, моля да пишат хора който са имали подобен случай или са уверени в това което казват !

 

Благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

Сега направих кратка справка с Google и май нещата се оказват сериозни.

 

В предния пост не съм писал че колата ми взе доста да "пуши" (не съм счел че има връзка). В комбинация ,че радиатора е нов( на около 3к км) като при смяната му системата беше промита няколко пъти, че ми са надути маркучите на радиатора( и това незнаех че е важно), то май ще се влиза в бокса за смяна на гарнитура на глава. :sick

 

Утре ще я водя на доктор пък да видим !

 

Мерси на отзовалите се :)

Link to comment
Share on other sites

ако питаш хюндаи са наи- здрави и носят на тежко каране

Не може да очакваш от компания дето прави климатици , да направят здрава кола ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...