Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Огромни благодарности на служителите от 5-то районно( ж.к. Тракия ).Обадиха ми се днес ,че са намерени документите и си ги взех.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

Компа ми се рестартира постоянно и ми се иска да не се занимавам с преинсталации или ремонти а направо да го изхвърля през прозореца заедно с кирливия CRT 17" монитор :angry1

Link to comment
Share on other sites

някаква шайба на коляновият вал ми се е разбила нова е 800лв :( :( :( :( :( :( :( :( :(

 

Сигурно става въпрос за няква ремъчна шайба иначе аз за други по коляновия вал не се сещам.

 

А пък аз да се оплача че искам да си платя СОТ-а не ми искат парите едва ли не.Днеска ме разкараха на 3 места докато аджеба намеря къде е касата на Секюрити Глобал.Първо ми казаха че е на Рилон център,после ме пратиха на Марица над офиса на М-тел после се оказа че от там са се преместили на някаква съседна къща..........Е в крайна сметка ги открих де.

Link to comment
Share on other sites

:cry :angry1 I az iskam se opla4a ! , Iskam edin skapan po hubav kompiutar ! :ghost

 

Zakvo tiq e toq skapan komputer? Sled 1 sedmica i ot nego shte se oplakvash. I to s oplakvane vyv foruma ne stava. Hvani se na rabota :) Ili mojeshe za lqtoto (ako si uchenik) da si namerish neshto.

 

Компа ми се рестартира постоянно и ми се иска да не се занимавам с преинсталации или ремонти а направо да го изхвърля през прозореца заедно с кирливия CRT 17" монитор :angry1

 

Mi otvori go i mu proveri dynoto. Moje da sa ti naduti kondenzatorite. 15 leva i shte e kato novo :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти, няколко човека съм изпратил така.

Аз пък закъсах за газ вчера точно на кръстовището на Азията! Отнесоха ми огледалото, а после като ме дърпаха, ми откачиха предната броня цялата. Забравих да освободя волана и при лек завой влезнах в една спирка. А на всичкото отгоре, едвам-едвам отидох до Shell-a на Billa-та и нямаше газ, та трябваше да чакам 50мин. да напълнят колонките. Абе въобще - голяма простотия!

Link to comment
Share on other sites

Искрено и сърдечно моля дамите от форума да не шофират...

Според мен трябва да се прокара закон, забраняващ на жените да шофират. Да, вярно е, ще пострадат малкото жени, които се справят зад волана, но пък жертвата определено си струва...

Как в един и същи смотан ден ще попадна на всичките квачки, хванали кормило... На улица, достатъчно тясна, че да мине една кола, една кукумявка бие ръчна и пуска аварийките, след което отива до фризьорски салон... връща се след около минута, сяда в колата и седи и чака бог знае какво... без да я интересува, че чакам зад нея, а наклона на улицата е около 30 градуса, зад мен чака още един (и нямам ръчна), по-нагоре са се спряли на горната пряка две коли и я чакат, мацката седи в колата и цикли...

След това, карайки по подобна уличка (тясна и с наклон), отсреща идва една овца и въпреки, че до нея има свободен тротоар, като бордюра е не по-висок от 10-на сантиметра не й минава през кухата лейка, че може да се качи там, за да ме пусне... трябваше да се спусна с около двайсет метра назад...

От кръстовище ми тръгва за ляв завой с мръсна газ, друга паркира около 5 минути (блокирайки цялото движение), въобще мога стотици такива примери да дам само за два месеца активно шофиране.

За бога, дами, НЕ ШОФИРАЙТЕ!

Link to comment
Share on other sites

Искрено и сърдечно моля дамите от форума да не шофират...

Според мен трябва да се прокара закон, забраняващ на жените да шофират. Да, вярно е, ще пострадат малкото жени, които се справят зад волана, но пък жертвата определено си струва...

Как в един и същи смотан ден ще попадна на всичките квачки, хванали кормило... На улица, достатъчно тясна, че да мине една кола, една кукумявка бие ръчна и пуска аварийките, след което отива до фризьорски салон... връща се след около минута, сяда в колата и седи и чака бог знае какво... без да я интересува, че чакам зад нея, а наклона на улицата е около 30 градуса, зад мен чака още един (и нямам ръчна), по-нагоре са се спряли на горната пряка две коли и я чакат, мацката седи в колата и цикли...

След това, карайки по подобна уличка (тясна и с наклон), отсреща идва една овца и въпреки, че до нея има свободен тротоар, като бордюра е не по-висок от 10-на сантиметра не й минава през кухата лейка, че може да се качи там, за да ме пусне... трябваше да се спусна с около двайсет метра назад...

От кръстовище ми тръгва за ляв завой с мръсна газ, друга паркира около 5 минути (блокирайки цялото движение), въобще мога стотици такива примери да дам само за два месеца активно шофиране.

За бога, дами, НЕ ШОФИРАЙТЕ!

 

 

Баси нахлуха спомени и всичките лоши,чудя се да направим ли подписка за прокарването на такъв закон?

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Хах... Каквито неща виждам всеки, божи ден... Но любимите ми занимания са френски гараж и ляв завой от жена..
О да! Особено когато ти се налага да чакаш в гадните разбити, тесни и стръмни улички на Редута с тон и половина дърто жЕуезо, което трябва да го подкараш по наклона без да ползваш неработещата ръчка спирачка...

Култа беше, когато на едно кръстовище трябваше да направя ляв завой... Отсреща виждам Убиец, със жена зад волана, готвещ се също за ляв завой. Святка зелено, пред мен има още една кола, завиваща наляво, изнесла се напред, Убийцата си седи зад пешеходната пътека, святва жълто, колата пред мен си прави завоя, обаче нещо в мен прищрака и си останах, без да се изнеса напред. В този момент с рязко подскачане, въртене на гуми Убийцата се изстрелва право напред с мръсна газ, префучавайки през мястото, където щях да съм аз, ако се бях изнесъл, след което със леко занасяне взима завоя, едва не убивайки една пресичаща бабичка и минавайки на косъм от стълба на светофара... Колегите, които се обърнаха да гледат, след като си взех завоя разправяха, че направо я е свалил инструктура/изпитващия...

Link to comment
Share on other sites

О да! Особено когато ти се налага да чакаш в гадните разбити, тесни и стръмни улички на Редута с тон и половина дърто жЕуезо, което трябва да го подкараш по наклона без да ползваш неработещата ръчка спирачка...

Култа беше, когато на едно кръстовище трябваше да направя ляв завой... Отсреща виждам Убиец, със жена зад волана, готвещ се също за ляв завой. Святка зелено, пред мен има още една кола, завиваща наляво, изнесла се напред, Убийцата си седи зад пешеходната пътека, святва жълто, колата пред мен си прави завоя, обаче нещо в мен прищрака и си останах, без да се изнеса напред. В този момент с рязко подскачане, въртене на гуми Убийцата се изстрелва право напред с мръсна газ, префучавайки през мястото, където щях да съм аз, ако се бях изнесъл, след което със леко занасяне взима завоя, едва не убивайки една пресичаща бабичка и минавайки на косъм от стълба на светофара... Колегите, които се обърнаха да гледат, след като си взех завоя разправяха, че направо я е свалил инструктура/изпитващия...

 

Само се моля дано да е бил изпитващ... Такива случаи много, на мен също ми засече пътя някаква тъпа шматка ( без извинение) и както я изпреварвах от ляво, тая от средна лента изведнъж реши, че ще прави ляв завой и докато си я поздравявах се надянах в един бордюр.

И аз гласувам за закона с положителен вот! :beerchug

Edited by Yorkie
Link to comment
Share on other sites

Хах... Каквито неща виждам всеки, божи ден... Но любимите ми занимания са френски гараж и ляв завой от жена..

 

Ми карането на заден ход от жена? :sick Оня ден точно когато си пастирах колата няква патка кара на заден ход и прас чувам яко стържене.То хубаво на мен ми остави някой друга джазга по пластмасата отсрани майната му ама тя с една изгнила Жигулка и падна целия калник.........

Link to comment
Share on other sites

Ми карането на заден ход от жена? :sick Оня ден точно когато си пастирах колата няква патка кара на заден ход и прас чувам яко стържене.То хубаво на мен ми остави някой друга джазга по пластмасата отсрани майната му ама тя с една изгнила Жигулка и падна целия калник.........

 

Az pyk edin pyr predi 6-7 meseca si vyrvq po otec paisii (ulicata usporedno na glavnata) i tam delnichen den samo men me nqma s kolata. Ako moje edin vyrhu drug shte se kachat.

 

Ta vyrvq si az i gledam edna jenica kak izliza s edin siv mercedes C ot presechkata na cyrkvata sv. Marina (ulicata na photo pink) i pravi lqv zavoi da izliza na otec paisii. I sprqni sumati koli tam. Na zavoq edin s edin drug siv mercedes (e class) beshe si ostavil rycete spiraiki sys polovinata nos styrchasht navyn i 1 krachka razstoqnie mejdu nego i bordiura. I tazi jenica si vzimashe baaaavno bavno zavoq i se oglejdashe (qvno i tq ne znaeshe kakvo da gleda, prosto imitirashe deistvie). I dokato vsichko vyrveshe nared, izvednyj taka zadra neinata zadnica v na tozi spreliq bronqta, che sigurno imashe 2 prysta dylboka vdlybnatina po cqlata dyljina ot cepkata na vratata do stop-a. I interesnoto beshe, che kogato usashtestvi kontakta s bronqta na drugata kola, vmesto da namali, tq zapochna da kara dori po-byrzo.

 

Jenite sa si napast na pytq kakto i da go poglednesh. Nqmat reflekste za shofior. Karat s tokove, chervisvat se v kolata, karaiki, chakaiki po svetofarite. Govorqt po telefona (ne che i majete ne go pravqt tova), govorqt s priqtelki. Karat mejdu dvete lenti. Praveiki desen zavoi se kachvat na bordiura. Moga da izbroqvam cql den. Qvno nqmat refleksite i precenkata da sa shofiori.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали да се оплаквате от жените-шофьори да се оплача и аз.

Отивам аз до Държавна болница (вътрешните малки пресечки) и се чудя къде да паркирам....Таман виждам едно супер широко място на тротоара между две коли (а и празното място също беше за 2 коли) и се засилвам към него....Да обаче отсреща идва някакъв фиат уно, с дамско присъствие зад волана и също се кани да влезе на празното място. Аз нали съм си кавалер, културно пропуснах дамата и мушнах моята кола на едно късо място между други 2 коли (не за друго, ами просто на заден съм много добър :lol: и отпред и отзад останаха по 10 см. :bgrin: ).

Седя си аз в колата и наблюдавам - дамата се опитва да качи бордюра на широкото място, а бордюрът - 10-тина см. висок. Аха..аха...изгасна....пали отново....лека газ....изгасна...и така - около 10 пъти. Тъкмо се канех да слезна и да отида да й помогна...на 11-я път как да е качи бордюра.....И от там като се почнаха едни безумни манипулации с волана - завърти го докрай и отива в оградата....айде пак назад...завърти го по-малко и...колата стърчи половината на улицата. А място както казах има таман за 2 коли. Като минаха 15 минути в маневри, слезнах, отидох до 'уно'-то и през стъкото я питам иска ли помощ. Онази ме погледна доста изненадано, май не разбра точно какво я питам и продължи с опитите. Да обаче на около 20-тата минута (няма майтап - 20 минути проби за паркиране :P ), при едно поредно връщане на заден ход, мадамата изпусна положението и отново слезе от бордюра....и като разбра, че пак трябва да започва всичко отначало...даде на първа и бавничко се оттегли напред. Не бях виждал досега толкова търпелив човек - не става и не става....а той пробва и пробва. :D

Оставям настрана наистина добрите шофьори-жени, които за съжаление съм срещал доста рядко...правилото за женското кормуване за съжаление доста прилича на такива подобни случаи. ;)

Link to comment
Share on other sites

и аз да споделя една случка,

карам си аз по бул. Източен ( от Ботев стадиона към McDonald`s ) и там преди светофарите почва разделителната ивица , (тогава не беше в ремонт) и отдясно преди светофара има една пресечка където се ходи зад военна болница, да но беше затворена, една мадама , май пак беше с Fiat Uno , направила обратен покрай разделителната ивица за да влезне в пресечката , нооо тя е затворена и :laughing:

и тя си стой перпендикулярно на движението и си седи и си седи , аз спрях до нея , стана опашката, и всички стоим и се смеем от колите , тръгнах и тя още си стоеше и "мислеше" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

най-голямата опасност са това жените шофьори... направо ми се стъжва като видя жена зад волана. за съжаление обаче това се случва доста често :( няма да ви разказвам и аз истории от града за жените зад волана, тъй като на мен работата ми е цял ден зад волана и историите са десетки на ден. въпроса е да се седи надалеч от тях, а и колкото и тъпо да звучи - жните са доста виновни за разни задръствания и злополуки... как е да ти влезе жена срещу теб в насрещното, зад мен да има 5 коли и така 20 минути да седи и да прегруща волана без да си смени малоумното изражение от лицето и да даде 5 метра назад, дори след като половината чофьори излязохме и и се карахме. както и да е, накрая всички си излезохме назад и тая лелка победоносно и с усмивка си продължи напред по забраненото и се надявам да не е срещала други коли. поне на същата улица

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...