Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

всички разпрявяте за глупоста на жените шофьори,ок тъпи са.

ама те не са най-голямото зло.

Жените рядко карат бързо ( по обясними причини :D )

Много по-опани са тъпите пиклювци с 'калибрата' дето карат с по 100 и колко градско и палат гумите на всеки сфетофар.

Е , предпочитам да срещам по 100 жени на ден , отколко по един от тези 'гъзари'.

 

 

 

И малко по темата:

Майка му деиба грозна тъпа на тоя шибан педерас скапан дето е разбил стаичката м/у етажите и ми е зел BMX-a !!!

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няккав чичка на 40 години и отгоре, ми предлойи да ми прай свирки, аз само го изгледах с погнуса и черта, да ма няма

как мойе да има такива хора напрао ми се повраща от тях

Edited by Pikaso
Link to comment
Share on other sites

Писна ми от всички ученици по кафета и др. заведения!ДА ОТИВАТ НА УЧИЛИЩЕ!!!

То да бяха само кафетата ами в петък и събота пълнят всички барове и дискотеки :angry: аз вече взех да ограничавам излизанията в събота по тази причина :angry:

Link to comment
Share on other sites

Няккав чичка на 40 години и отгоре, ми предлойи да ми прай свирки, аз само го изгледах с погнуса и черта, да ма няма

как мойе да има такива хора напрао ми се повраща от тях

 

Ха. Чудя се да се смея ли или да плача ;).

Link to comment
Share on other sites

Ей тея Ей Ви Ен са гати олигофрените.Снощи в 8 часа ми спира тока и ествествено на половината махала и звъним на аварийния екип.Идват онея човъркат и ми заявяват че сме имали авария.Абе джанъм аз ако имах ток щях ли да ви викам? :sick Решават че ще пускат временкя ама нещо немогат да си намерят кабелите кой на къде върви.Как да е пуснаха някък си кабел и какво направиха тръгна всичко но в 3 часа посред нощ така са омазали пейзажа с връзките си че вече не само ние нямаме ток ами и цялата махала вече нямат ток.Идват в 8 сутринта откачиха си временния кабел и пуснаха на другата половина махала тока който по тяхна вина спря.Почват да дирят къде е нашата авария.Вървят табло след табло и аджеба незнаят кой кабел къде им върви.И аз седя с баща ми и им казваме :Абе момчета ние сме захранени от еди кой си трафопост и имате резерва пуснете резервата(това стана към 12 на обяд).Онея а ба кви сте вие да давате акъл (аз съм завършил Ел.Обзавеждане баща ми Ел.Машини и апарати ма хич не разбираме от ток.........)Продължават да си ровят в трафопоста от който не сме захранени и се чудят що аджеба сичко е фред пък няма ток.Разгиле в 18:00 дойде някав баш шеф и вика да ни чуят най накрая че сме говорили правилно и в последствие викат а хубаво че ни казахте ние нямаше да се сетим за трафопоста и резервата.Цял ден само са шматкат.Подкараха тока криво ляво ама имаме у нас и трифазен ток и гледаш вместо да имаме 3 фази имаме 2 и са чудим защо не ни работи трифазния хладилник.Утре пак ще идват да си търсят повредите и сигурно пак цял ще се чудят и ще се маят ама поне тоя път ще знаят кой ни е трафопоста. :sick :sick :sick

 

На целия тоя цирк отивам в ТУ и си спирам колата пред един фризьорски салон.Свършвам там лекции и отивам да си взимам колата и що да видя.Някой незнам как е решил ми намазал петно 4Х4 см. с оранжав лак с брокатче :sick :sick :sick :sick Та си играх после да го чистя с лакочестител......... :sick

 

Днес ужасен ден.........

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

jozo какво очакваш от аварийната група все пак е важно на каква фаза сте ги набрали ! Като следя хронологията първо са били на първа фаза приятно омотани после са били пийнали а накрая въобще не са дошли . На нас ни падаше предпазителя на таблото заяждаше или беше изгорял към 23:00 дойдоха да го сменят единия розоф другия мириши на джибри ама добре , че беше малка повреда важното е че още е здраво .

Искам да се оплача като се напия ставам любовно леке напомня ми на афх и на злобил бяха пислаи преди бая време .

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача като се напия ставам любовно леке напомня ми на афх и на злобил бяха пислаи преди бая време .

 

Не е нужно да се напиеш за да разбереш че си леке.

 

-- afx

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да се напиеш за да разбереш че си леке.

 

-- afx

Тва си го знам кво леке сам си въпроса е че като пийна ме избива на любов.

Искам да се оплача , че имам ужасна хрема :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми беше просто отвратителен ден. Досега не бях усещала комбинацията от цикъл и махмурлук и...не ми се стори особено приятна :) На всичкото отгоре...последен ден от учебната седмица, 2 входни (и на двете замалко не заспах) и целия клас се изпокарахме и цял ден се крещеше около мен. Страхотен петък ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден чертах по ОК и КАД (техническо чертане). Един гаден Фланец....лесен, но за заек като мен :lol: 7 часа къртовски труд и единственото което успях да сътворя е че си оформих формата, таблицата, сечението, а за утре другото :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Пу до нас е няква строителна площадка и на се живее.На североизточния край на нашия парцел строят 2-ри етаж от кооперация до нея на калкан има още една която правят покрив и чукат и праскат по цял ден дъски.От Юг на къщата пък днес от 8 часа наливат основите на друга кооперация и преди 15 минути дигнаха бетон помпата.На около пък 50 метра пак в Южна посока се строи друга кооперация която сега копаят дупката.Ама явно е няква много сериозна фирма защото багера в момента на фарове копае и чисто нови самосвали МАН изнасят пръста :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick 2 години няма да има спокойствие :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Оперирах си един цирей зад ухото....Татко казваше никога на човек да не слагам йод, ама кой да слуша...Пък и аз човек ли съм...Поне цирей нямам вече.

Link to comment
Share on other sites

Преди благородно ти завиждах за местоположението. Сега неблагородно злорадствам :Р

 

Мани в махалата всяка баба реши че иска нова къща а всеки строителен предприемач гледа как да хване бонуса от 300% печалба и е някав ужаст.Всичко строи,бута, кърти, хвърчат бетон помпи,багери,камиони и какво ли още не.Отделно хвърчат ЕВН да спират токове,БТК да пускат нови тръби,кабелните оператори да си прекарват от други места кабелите и е няква ужастна какафония.Иначе как може да има такива серсем хора незнам да си дадат 500 кавадрата двор с къща за 2 апартамента и още една камара комшии и проблемите покрай тях.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

При мен е същата работа, не се притеснявай. В момента около нас строят 3 кооперации. Едната почти е довършена, втората е на средата, а третата сега я почват и в този ред едната е на отсрещния тротуар на уличката, втората е на калкан с нашата и третата е точно под прозореца ми. Чакам с нетърпение неделите като тази, за да мога да се наспя.

Link to comment
Share on other sites

nad 30 (trideset) igri na dota , imahme 2 igri malko pod 20 min, a drugite leaveri v pyrvite minutki o6te !!!
Леле горкичкия... просто ти е бедна фантазията колко много ти съчувствам! Дано на никой никога повече не му се налага да изживее ужаса на лийвър в играта му...

Гадните лийвъри да умрат от е*ан и да врат вечно в казаните на ада! Копелета!

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на отвратителен концерт, в отвратително място, с отвратителни хора, а сега отвратителна жена ми говори отвратителни неща.И на мен ми идва, да й направя много отвратителни неща, по много отвратителен начин.

Link to comment
Share on other sites

На група "Хоризонт".Свирят само кавъри, отидох, щото след работа задължително ходя в тва клубче да разпускам...

Говоря за Пазарджик.Сега гледай да ми кажеш, че и ти си бил на тоя концерт, та да се добави още една доза истина. че съм бил с отвратителни хора :P

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Искам да си вдигам като преди 4 месеца ,пак толкова и да не се чувставам като лайно като тренирам ,и да мога да си тичам пак нормалната дистанция на кроса ,и да не ми се пуши...и да не съм с така загрубяла към живота душа...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...