Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Ония ден нетгруп пуснаха оптика до нас, защото нета беше много леш по 70 % загуби и 100 пинг.

След пускането на оптиката да не казвам големи думи ама нета лети :)

 

1166663R.jpg

Това е бг-то от замунда, торрент с повече пеери.

 

1166664y.jpg

Това е от външния от мининова.

 

П.п. След 3 месеца мъки с нета казвам евала на нетгруп.

Това е на 20 лева тарифа

Edited by Wispera
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като гледам си станал рекламно лице. Да станем всички освен, за да видим такива скорости... Скоростите ти са си направо двойни на обичайните.

Link to comment
Share on other sites

Не съм рекламно лице ;) Просто авата ме кефи, а за репликата "нетгруп добър ден" 3 месеца по 10 пъти в седмицата съм е слушал и вече като я чуя и разцепвам от смях :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Не съм рекламно лице ;) Просто авата ме кефи, а за репликата "нетгруп добър ден" 3 месеца по 10 пъти в седмицата съм е слушал и вече като я чуя и разцепвам от смях :laugh:

 

Викаш идвало ти да отговориш в стил : "как ша е добър кат' нямам нет уееееееее"? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

mislq che za 20 lv ne e malko ??????????????????????

 

ModEdit: Много те моля следващия път да не слагаш повече от 5-6 'чуденки', 'питанки' и т.н.

А що се отнася до скоростта - ъплоудът ти е ОК, но даунлоудът ти е 3 пъти по-нисък за тарифата ти.

Ето примерен тест до Пловдив и София за 20 лв. тарифа:

http://www.speedtest.net/result/627548195.png

http://www.speedtest.net/result/627551935.png

Link to comment
Share on other sites

Незнам кой модератор му едитна поста,ама харабия ли си вярва,че на всички в различните квартали и подмрежи скоростта е еднаква? И дали няма да умре от смях телефонистката като се обади да каже,че има само 40мбпс към Пловдив ? :Д

Link to comment
Share on other sites

mislq che za 20 lv ne e malko ??????????????????????

 

ModEdit: Много те моля следващия път да не слагаш повече от 5-6 'чуденки', 'питанки' и т.н.

А що се отнася до скоростта - ъплоудът ти е ОК, но даунлоудът ти е 3 пъти по-нисък за тарифата ти.

Ето примерен тест до Пловдив и София за 20 лв. тарифа:

http://www.speedtest.net/result/627548195.png

http://www.speedtest.net/result/627551935.png

tozi test tvoq kadeto go pokaza e dva puti po dobur ot moq.A i dvamata sme na 20 lv zashto taka se poluchava

Link to comment
Share on other sites

....

Най вероятно е да ти е омазан браузъра на компа, но всъщност какво те притеснява? Мога да покажа доста тестове правени последователно с IE и Firefox - скоростите се различават в пъти, но това не пречи на единични торенти да свалям с 3.5 MB/s (28Mbit/s) което май си е предела на 100Mbit мрежа разпъната по стълбовете за осветление. И какво ще правиш като вместо за 7 минути свалиш филма за 3? Да не би да го изгледаш докато се свали следващия? Радвай се на това което получаваш - то е много повече от скоростите в договора ти.

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/627352883.png nqkoi da kaje plss dali toq rezultata za testa e dobre za moq net

 

Че зле ли е? Скоростта зависи и от мрежовата карта и от рутери (ако имаш у вас) и от друга техника. За мен всичко над 20мбита е супер. При 2мб/сек 1 филм (800мб) се сваля за 10-15 мин. Може и по-добре но не е ясно къде е проблема. Ако ти е натоварена машината speedtest-a може да отчете по-ниски резултати. Освен това баш за мерило за скоростта на интернета не е най-вярното нещо "speedtest".

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq za otgovite.No prosto mi naprai vpechatlenie che ot kogato mi izgorq lan kartata (razbirase tezi ot serviza mi e smeniha) speed testa mi pokazva mnogo po malaki stoinosti ot predi,inache torenti si svqlqm ot zamunda kakto predi s 3.3 mb/s prosto pitam za mneniq zashtoto ne sam mn kompetenten po tezi vaprosi

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/628270913.png eto tova e Angelsoft :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Абе не знам клакво се кефите на тея тестове, какво като ти показва 90Mbit/s да не би да теглиш реално с толкова? Аз хващам макс 3.8МБ и съм си доволен и не ме интересува колко показва speed- a.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам клакво се кефите на тея тестове, какво като ти показва 90Mbit/s да не би да теглиш реално с толкова? Аз хващам макс 3.8МБ и съм си доволен и не ме интересува колко показва speed- a.

Ами тегли се с толкова . . .

yiKlS.jpg

Link to comment
Share on other sites

emi as sam na Angelsoft i kato gledam moq net e po burs ot tvoq bratle za tva che kvo mi govorish s kolko svalqsh as svalqm s po golqma skorost

 

 

К'ъв ти е проблема тогава и ни занимаваш с твоите глупави постове?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

emi as sam na Angelsoft i kato gledam moq net e po burs ot tvoq bratle za tva che kvo mi govorish s kolko svalqsh as svalqm s po golqma skorost

А - 13

S - male going through puberty

L - Mum's house

 

И вземи пиши на кирилица,че не стига че 10 от 11те ти поста са глупости,ами са и на латинеца -_-

 

Горещо препоръчваме да се изразявате на кирилица!
Link to comment
Share on other sites

Cooolbox

Темата е за Лангейм, те са сложили ограничение. На разните тестове може да показва и 100мбита, но реално се сваля с 3,6-4,5 (20лв), това имаше предвид и viiipeer_ . Всяко казано нещо си е за съответната тема/доставчик. Недейте ги смесвайте.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Темата е за Лангейм, те са сложили ограничение. На разните тестове може да показва и 100мбита, но реално се сваля с 3,6-4,5 (20лв), това имаше предвид и viiipeer_ . Всяко казано нещо си е за съответната тема/доставчик. Недейте ги смесвайте.

Отговорът ми беше принципен (и онагледен с конкретен резултат) - щом на тест показва определена скорост, значи има теоретична възможност при наличие на достатъчен брой (особено ако са локални от гледна точка на доставчика) пиъри да се постигне тази скорост.

 

Не коментирам грешните (понякога) резултати от SpeedTest, както и неправилни настройки, слаби компютри, слаби рутери и т.н.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...