Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Точно до Офис 1 на данаил николаев. Гледаш за WINET - едни плъзгащи се врати със стълбички - точно до завоя на пресечката (идвайки от руски, завиваш покрай Офис 1 и продължаваш и малко преди следващата пресечка в дясно е офиса им)

Link to comment
Share on other sites

какво става днес ?

715907778.png

 

едит: вероятно е локално, и друг комшия се оплака.

715918662.png

колегите ако може да погледнат кабела до преспите :)

Edited by Gorgar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами и аз така предположих... Някой гледа ли отнякъде въобще онлайн телевизии? То сайтове много, ама все насрани...

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз така предположих... Някой гледа ли отнякъде въобще онлайн телевизии? То сайтове много, ама все насрани...

 

Общо взето навсякъде са с лошо качество, или насичат... Щеше да е добре, ако мрежата на А.Гаров беше в списъка на IPTV.

Link to comment
Share on other sites

Да попитам тези с тарифа от 20лв. дали трябва да спирате на пауза клиповете от youtube, за да зареди и да гледате или като ги пусните си върви, без да накъсва?

Link to comment
Share on other sites

Да попитам тези с тарифа от 20лв. дали трябва да спирате на пауза клиповете от youtube, за да зареди и да гледате или като ги пусните си върви, без да накъсва?

Що за въпрос.

Тарифата 20 лв си има съвсем приличен даунлоуд от около и над 3.5 МБ/с. Външния и той дотолкова може да стига в зависимост от дестинацията.

Така че за чакане на ютюб не може да се говори. Ако има чакане, то ще да е по други причини, натоварен сървър или нещо такова.

Реално освен за торенти и някои по-специфични задачи като видеонаблюдения разни примерно, 3.5 МБ/с не виждам какво друго може да ѝ и се опре за среден човек у дома.

Link to comment
Share on other sites

Имам много странен проблем както си имам нет и изведнъж, ми се появява удивителна на мрежовия адаптер и трябва да дам enable/disble за да тръгне пак. От AngelSoft, ми казаха интернет настройките да са ръчно конфигурирани. Доста е дразнещо, това може да стане да речем 2-3 пъти на ден, през определени дни. Компа е нов с вградена GB ланка. Не ми се вярва да е от нея. Възможно ли е да има някакъв моментен дроп на пакети и достъпа до нета и затова да се налгага да резетвам адаптера?

Link to comment
Share on other sites

Това dir.bg преди да изгори го отварях , сега неще и неще през Ейнджълсофт, у нас с ентри се отваря, а на работата мисли мисли и накрая показва че няма такава страница :(

Link to comment
Share on other sites

Това dir.bg преди да изгори го отварях , сега неще и неще през Ейнджълсофт, у нас с ентри се отваря, а на работата мисли мисли и накрая показва че няма такава страница :(

 

Отваря го!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Интересува ме, дали LAN картата, която е вградена 1000Mb/sec ми прави проблеми, или windows 7? Проблема се състои в това, че както знаете от AngelSoft изискват настройките за нета да са manual configured, но при мен от известно време и по точно след като си купих компютъра, след месец, взе да " прави мизерии" когато му скимне да показва удивителна на мрежовия адаптер и съответно нета ми спира и трябва всеки път да му давам enable/disable за да тръгне. Виках техниците и всичко прегледаха и въведоха ръчни настройки, но незнайно защо Subnet Masc не може да я вземе, или въпреки, че пиша статично IP, ми изписва онова, започващо с 169...

 

Та дали не е от Windows 7 или май- май съм за нова Lan карта. Дъното е Asus m4a77TD Pro.

 

 

P.S. Забравих да спомена, че се оправя само ако му дам, да си взима автоматичните настойки!

Та при мен ли е проблема (Windows, Lan card или при ISP-то? )

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...