Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Аз втори ден нямам интернет, и на кол центъра звънях, и на сайта им писах, и нищо... "най-вероятно се е счупил някой суич по трасето"...

телефона не ми го плащат Те докато чакам по 2-3 минути да ме свърже с поддръжката... Ще ги сменям скоро ама още малко да насъбера...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз втори ден нямам интернет, и на кол центъра звънях, и на сайта им писах, и нищо... "най-вероятно се е счупил някой суич по трасето"...

телефона не ми го плащат Те докато чакам по 2-3 минути да ме свърже с поддръжката... Ще ги сменям скоро ама още малко да насъбера...

Kaкво да ти кажем... Който иска нет, а не подобие на нет отдавна се е махнал от тях. Остават хората, на които не им пука или от селата, които нямат алтернатива.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на ЛАН услугата им (Гигабит), но също съм забелязал, че връзката с БТК е бавна. Мисля си, че проблемът е в БТК, защото ползвам и интернет от друг доставчик и като че ли и при него връзката с БТК е бавна. Всъщност ако от blizoo много държат на бърза връзка с БТК би трябвало да могат да си купят от някъде другаде свързаност с тях, ама за какво да го правят...

 

Мен ме интересува ако някой ползва техен телефон дали е филтриран центърът за обслужване на клиенти на cooolbox - 0700 45045. Аз колкото пъти съм се опитвал да се свържа с 0700 45045 все не съм успявал, дава ми постоянно заето.

Link to comment
Share on other sites

 

Мен ме интересува ако някой ползва техен телефон дали е филтриран центърът за обслужване на клиенти на cooolbox - 0700 45045. Аз колкото пъти съм се опитвал да се свържа с 0700 45045 все не съм успявал, дава ми постоянно заето.

 

Не е, сигурен съм.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

е, това за евроком/blizoo не е нещо ново ... ама че се е "сринал и няма услуга" е малко преувеличено. просто толкова си могат и след като си платиш месечната такса, не ги е еня какви са ти дертовете с техните канали/сигнали.

 

п.п. почти всички големи компании си връзват гащите със срочни договори. харесва или не ти харесва - плащаш.

интересното е, че всички пловдвивски доставчици, от които хората се оплакват тук във форума от качеството на интернета са със срочни договори - визирам blizoo и bulsatcom, докато тези от които са що годе доволни(n3 и cooolbox) имат опция и за сключването на безсрочни контракти ... после как да не се насочиш към тези, които ти дават възможност да избираш :beer:

Link to comment
Share on other sites

...докато тези от които са що годе доволни(n3 и cooolbox) имат опция и за сключването на безсрочни контракти ... после как да не се насочиш към тези, които ти дават възможност да избираш :beer:

Забрави да споменеш AngelSoft :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Незнам с какъв акъл хора,които са сърбали попарата на Евроком са се върнали пак при тях!?! Ама били Близу ....... НОВ БАРДАК СЪС СТАРИ КУРВИ- НЕ СТАВА!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Незнам с какъв акъл хора,които са сърбали попарата на Евроком са се върнали пак при тях!?! Ама били Близу ....... НОВ БАРДАК СЪС СТАРИ КУРВИ- НЕ СТАВА!!!!!!!!!!!!!!

С отчаян акъл. Ако всички, които имаш насреща са един дол дренки....

Link to comment
Share on other sites

Незнам с какъв акъл хора,които са сърбали попарата на Евроком са се върнали пак при тях!?! Ама били Близу ....... НОВ БАРДАК СЪС СТАРИ КУРВИ- НЕ СТАВА!!!!!!!!!!!!!!

 

Да бе така е, ама при алтернатива Голог*з корпорейшън се набутваш. Иначе вече минаха почти 3 месеца след завръщането ми към "старите к*рви" - не съм усетил нито едно прекъсване на нет или тв, а скоростта на нета си е 24 мегабита в 98% от времето и въобще не съжалявам, че бих шута на селската корпорацийка. Само малко ми стана криво след като вчера ми звъннаха от Cooolbox да ми кажат, че вече могат да ме вържат.

Link to comment
Share on other sites

С отчаян акъл. Ако всички, които имаш насреща са един дол дренки....

 

Абсолютно.До момента при мен в Кичука са само Дцц и Близу,Визо не ги броя за оператор,Н3 ги няма,Бтк не стават за нищо а и нямам стационарен телефон(не ща и да имам)...Надеждата ми е да се пръкнат скоро Итд ама ме мотаят от април миналата година :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Дайте мнение за цифровата и нета на близуу в района на старите хали в кичука?

аз имам наблюдения върху цифровата - от съсед и при леля ми. нещата са трагикомични. каналите са на принципа "тука има, тука нема".

Link to comment
Share on other sites

за панаира как е положението?

...че нетгруп ги купиха, лангейм нямат мрежа там и се чудя като отида там кой доставчик да избера?!

Link to comment
Share on other sites

Май няма много оплаквания,(става дума за LAN интернета) но нека да каже някой който е към Евроком. Иначе района на панаира е покрит от H3. Аз съм към Булсатком - купиха ме заедно с мрежата на Нетгруп. Засега нямам големи проблеми но е май повече въпрос на късмет като чета какво се случва на другите им абонати. Лангейм планират да си завземат отново района покрит от бившия Нетгруп но засега нещата май не се придвижват достатъчно бързо.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Е тва е.Вместо да си седнат на задника и да дръпнат напред, те се о*раха още повече.

Кеф кеф :)

 

П.С. към долния пост: не знам дали са глупости, но вчера имах неудоволствието да пробвам интернет-а им ( Смирненски ).

Еми както да ти кажа, рутер-а не знаеше какво е това DNS.На всеки 3мин по 1мин се чуди тва абв.бг към кое ИП ходи.

Да не говорим ако искаш да заредиш клипче в youtube или vbox.Положението ми се видя по зле и от това при ДСС.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Е тва е.Вместо да си седнат на задника и да дръпнат напред, те се о*раха още повече.

Кеф кеф :)

 

Това са пълни измислици на скапания продажен сайт. Не съм имал абсолютно никакви проблеми. От началото на октомври съм на тях - нета не е спирал нито веднъж, както и цифровата.

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Гагарин и никога не съм си сменял интернета, а съм на гигабит, откакто създадоха компанията. Стана Евроком, след това близоо и все още нямам проблеми. В пакет съм и съм доволен. Понякога цифровата на бТВ за секунди се бъгва, но бързо се оправя. Аз съм доволен и недоумявам, че в други райони има такива ядове.

 

едит: Интересува ме в Кичука, до Камела, в ония район как е интернета, че едни приятели искат да се прехвърлят, но не са сигурни.

Edited by boomearst
Link to comment
Share on other sites

само да кажа че аз съм на Евроком. Лятото положението беше трагично нета спираше при всеки по сериозен дъжд за по няколко часа,веднъж си спомням спря събота вечерта и дойде понеделник на обяд ,поради което си мисля че потдръжката им е с Комунистическо работно време.Но в интерес на истината последните три месеца нямам никакви оплаквания.Забравих да кажа че съм от кв. Изгрев не знам по другите квартали сега как е.И мисля сега да се вържа на новата им оферта 30 лв на месец цифрова кабелна с по бърз интернет от този с който съм в момента (20 лв даже не го знам ква скорост се води, торенти свалям с 2.4мб макс )Някаой може ли да каже интернета от този пакет как е. А и с този ваучер за 50 лв безплатна покупка от Техномаркет мисля че офертата става добра

Link to comment
Share on other sites

В къщи в момента сме на един пакет от Еврокома, който включва цифрова телевизия и интернет. В близко време ни изитча договора и ни предлагат да преминем на някакаъв нов пакет "Близоо". До сега доста негативни коментари съм чел за т'ва Близоо и докато беше отделна цифрова телевизия, и след като стана част от Евроком. Поради тая причина много се колебая има ли смисъл да преминавам към този новия пакет, дали да остана към същия или пък изобщо да се откажа от цифровата телвизия. Някой може ли да ми някакви по-цялостни впечетления от този пакет "Близоо", който сега е много актутален и как стоят нещата, като подръжка в района на ресторант "Стадиона" ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...