Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

тея са супер смешници нета не ми харесва изобщо преди правеше проблем само през събота и неделя

от бая време съм забелязъл че вече и през седмицата си прави каквото иска и затова като ми свърши договора шута на тея пумаци

къде се вързах на тая промоция за 20мбпс вече ако ще и 100мбпс да дават не ме е.......

Link to comment
Share on other sites

Малко въпроса ми не е за интернет, но пак става дума за Близу. На едни познати им пуснаха телефон с няква промоция и са им казали, че могат някъде в сайт да си проверяват минутите. Аз в сайта на близу нищо не намерих. Някой който си проверява може ли да ми каже къде точно се прави това?

Link to comment
Share on other sites

Малко въпроса ми не е за интернет, но пак става дума за Близу. На едни познати им пуснаха телефон с няква промоция и са им казали, че могат някъде в сайт да си проверяват минутите. Аз в сайта на близу нищо не намерих. Някой който си проверява може ли да ми каже къде точно се прави това?

 

proverka.ekk.bg - username: пише им го в договора, който са подписали, password: 123456

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой абонат на Blizooo дали има проблем с клиповете от youtube.Видях,че в горните коментари,някой се е оплакал, при мен също от няколко дена насам не мога да изгледам нормално едно клипче. И затова се интересувам дали има други недоволни :unsure:

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой абонат на Blizooo дали има проблем с клиповете от youtube.Видях,че в горните коментари,че някой се е оплакал, при мен също от няколко дена насам не мога да изгледам нормално едно клипче. И затпва се интересувам дали има други недоволни :unsure:

 

Имах проблеми в началото на седмицата за ден-два.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой абонат на Blizooo дали има проблем с клиповете от youtube.Видях,че в горните коментари,че някой се е оплакал, при мен също от няколко дена насам не мога да изгледам нормално едно клипче. И затпва се интересувам дали има други недоволни :unsure:

При мен от близо 2 седмици клиповете от youtube вървят ужасно бавно,като се налага да изчаквам почти всеки път.

Link to comment
Share on other sites

При мен от близо 2 седмици клиповете от youtube вървят ужасно бавно,като се налага да изчаквам почти всеки път.

 

Когато на един клон станат много маймуните и клона се чупи :lol: :lol:

Разбирай ако си на ЛАН на Blizoo и си на много switch-а от най-близката им оптика , а по другите switchs също има маймунки дето теглят торенти и сийдват ...

Другото е ако е при всички така , купили са малко НЕТ за много абонати :-)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо казах че съм доволен от интернета и днес дойдоха да ми сложат новия приемник за цифровата ТВ. Миналата седмица преподписах договора и днес дойдоха у нас. Полагат ми се два HD канала и имам HD телевизор обаче ме свързаха с скарт букса. Като попитах за каналите и онзи ме погледна учудено и попита дали ми се полагали такива и каза че не ми се полагал HDMI кабел и че той струвал 4лв и можело да си го купя. И от там отивам в офиса и обяснявам 1 час на жената докато ме разбере и накрая ми даде номер на който да се обадя. И от там пак - Ми може да си закупите кабела.. че нямали в наличност. И като попитах дали ми се полага такъв кабел човека каза че щял да пита колегите. И сега чакам да ми се обадят. Все пак си плащам 35 лв на месец

Link to comment
Share on other sites

Е той кабела върви ама.. на мен ми дадоха скарт кабел. HD каналите са много повече и аз това видях обаче разбрах че според промоцията имам право само на два за 6 месеца. Това и аз се чудих - имам право на два но според това което виждам са много повече или пък то може да пише че са HD но само два да са с такъв сигнал... нищо не разбирам. Като ми донесат кабела другата седмица ще видим :P

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

Има ли изобщо вече ТВ оператор, който да предлага САМО аналогова ТВ с поне 30-40 канала?

Гледам, ама само при N3 (които нямат покритие в квартала) се споменава за нея с 20-тина канала, като legacy безплатна услуга към цифровата (макар че можело май и само аналогова, но няма покритие).

ЕК не предлага аналогова според сайта им..?

 

Изключваме ДЦЦ от уравнението. И то май няма други. Май ще трябва да се прекарва цифрова, ама за 3 ТВ-та, от които на едно ще се гледа в 90% от случаите, а на останалите почти хич, и ще трябва такса и за другите два, уххх :angry:

Link to comment
Share on other sites

Blizoo имат аналогова, каналите не ги знам колко броя са, но поне при мен около 10 от тях са с отвратително качество. Не съм им се оплакал на съпорта, тъй като аналогова не гледам изобщо. Иначе цифровата им е ОК. Мисля, че имаха оферта за 15лв / 80 канала

Link to comment
Share on other sites

Колеги, имам много странен проблем с интернета от Blizoo(Gigabit). Не мога да даунлодвам директно през браузера от страници като Nvidia, Toshiba, Aplle и др. Даже Skype не мога да си сваля. През даунлоуд мениджър като Flashget напр. става, както и ако мина през някое Proxy. Усъмних се в рутера но и без него е същото. Имам 3 компа, всичките с Win7 и всичките с този проблем. Иначе останалите протоколи - FTP, P2P и др, както и скоростите са ОК.

Някой имал ли е подобен проблем ?

Link to comment
Share on other sites

Вие ако искате си гледайте youtube, ако можете де, аз затва се махнах от близууу-кия офис и плащам другаде

Link to comment
Share on other sites

Blizooo явно смятат YouTube (Google) за глупав сайт изобщо и затова един клип се зарежда 3 часа.

 

Леко като Визиото , външната връзка скапана 300 ms ping и тем подобни глупости.

 

Взеха да се излагат.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...