Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Ти оплаквания имаш ли? Аз щото имам но малко и понеже не гледам много телевизия съм ги оставил на произвола и засега им плащам. В момента в който ме подразнят ще мина на N3. Имам и Cooolbox трио но телевизията ми е по-неудобна от техния бокс защото е с отделно дистанционно та гледам главно еврокомската но ако нещо спече тя имам опция да пусна другата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

В момента на тази услуга, на която сме нямам оплаквания. Ако нещо стане с цифровата телевизия и аз имам възможност да се прехвърля на обикновенната кабелна и да гледам нея, докато оправят проблема с цифровата. Обаче за тая хава Близоо чувам всякакви неща и все противоречиви и в крайна сметка не знам на кое да вярвам.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой от новите приемници за цифровата с HDMI-изхода (черните). И по добро ли е качеството през HDMI кабела за каналите които не са HD. И последо понеже през такъв кабел може да управляват устроиствата включени в ТВ-то , може ли да се управлява и този новия приемник през дистанционното на ТВ-то или неможе? :rolleyes: Ако ТВ-то потдържа тези функции де.

Edited by ivwera
Link to comment
Share on other sites

Аз имам такъв, но не бих казал, че качеството е по-добро през HDMI, за мен си е същото - много БГ канали са с лошо качество, има някои чужди, които са с добро. Може би е малко по-стабилен сигналът в сравнение със стария приемник, който беше свързан със SCART кабел. За управление на приемника през ТВ-то не мога да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

В момента на тази услуга, на която сме нямам оплаквания. Ако нещо стане с цифровата телевизия и аз имам възможност да се прехвърля на обикновенната кабелна и да гледам нея, докато оправят проблема с цифровата. Обаче за тая хава Близоо чувам всякакви неща и все противоречиви и в крайна сметка не знам на кое да вярвам.

ама кво има да чуваш за blizoo ,това си е стария евроком но с ново име.същата мрежа ,нови промоции.и на мен преди един месец ми изтече договора .Сега се чудя дали да преподписвам,щото тази оферта с този ваучер на стойност 50лв за покупка на стоки от техномаркет ме блазни.

Link to comment
Share on other sites

След като се оказа, че тука няма друг доставчик минах на близууутууу.

Сега ми показва долу компютърчето зачрекнато, но нет има wacko.gif...е има е силно казано,

защото тегли и ъплоудва торентклиентчето, но сайтовете почти на 100% ги отваря от трети-четвърти път blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Тоя ЕК само за едно нещо става за "самозаиграване" след 12 часа по explorer. Иначе са пълен "сферичен орган". Сега с един приятел ще пукаме майнкрафт и трябва да си отвори порта там. Да но никой не му е казал юзър/парола за модема. Ае някой ако знае да пише.

 

-----някой използвани от мен думи са заменени с цензурираните им версии, тъй като мисля, че този език е некултурен за тази общност(и за правилата)-----

Link to comment
Share on other sites

Днес мой близък имал проблеми с ЕК, обадил се на поддръжката да им се оплаква че откакто му сложили новия и ужким по-хубав модем интернета прекъсвал по няколко пъти. Те се опитали да го убедят че и преди е било така просто той не е забелязвал и че било съвсем нормално... как не съм бил тогава да ги овикам че по-големи тъпанари не е възможно да има и че ако това според тях е нормално могат да си заврат модема там дето не изгрява слънцето. Нямах време да го агитирам да минава на Н3 но утре ще се погрижа за това. А тиквите са го агитирали за HD приемник даже. Дано не се е вързал с някакъв договор че тогава ще му набия канчето.

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли ПС с интернет?Ако не, взимаш някакъв сплитер за 4,5лв ;)

Не няма, сплитер има за модема и приемника.Сигнал ще взема от изхода на приемника и от там сплитер до две тв-та аналогова.

 

И при мен имаше проблем с интернета. Модема имаше само права връзка.Поне 5 пъти идваха и го оправиха , оказа се изпляскал усилвател на другия вход на блока кадето има разпределител.Учудващо за мен , доста коректно се отнесоха. Всеки път те ми звъняха да ми кажат че ще дойдат техници.

При мен алтернативата беше кулбокс, но доста отгоре ми идва а и не ми трябва толкова скоростен нет.

Н3 още няма покритие в раьона ни за съжаление.

Доволен съм , не мога да се оплача за сега.

Link to comment
Share on other sites

Вижте съобщението на Близу от сайта им:

Уважаеми абонати,

blizoo ви информира, че преговорите с Нова ТВ за разпространението на каналите Нова и Диема все още не са приключили, заради необоснованото увеличение на цената за излъчване, искано от страна на Нова ТВ.

blizoo не приема подобно увеличение, което може да се отрази върху крайните потребителски цени. blizoo поема ангажимент да не увеличава цените си в ситуация на трудна икономическа обстановка.

Нова ТВ информира blizoo, че сигналът за излъчване на горепосочените канали ще бъде спрян след 15 януари 2011 г, ако не се стигне до споразумение и подписване на нов договор,.

blizoo ще преговаря с Нова ТВ, за да намери решение на създалата се ситуация и да продължи излъчването на каналите на Нова и Диема.

blizoo ще ви информира своевременно за възможно нарушаване качеството на услугата, свързано със случая.

blizoo предварително се извинява за създаденото неудобство.

 

Поздрави, blizoo

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че за ниво индивидуални абонати няма голямо значение кой е собственика на компанията. Има си висш мениджмънт, който си управлява оперативно ден за ден и решава какво да прави - колко дълги договори, какви канали ще се излъчват в мрежата и т. н.

Link to comment
Share on other sites

Да бе.В крайна сметка винаги страда потребителя от различните фирмени политики.....слагат/махат канали, назначават/уволняват хора...така най-малкото, което става е да падне нивото на поддръжката, пък като я знам каква е в момента....Да не говорим и за другите минуси, свързани със смяна на собственика...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че за ниво индивидуални абонати няма голямо значение кой е собственика на компанията. Има си висш мениджмънт, който си управлява оперативно ден за ден и решава какво да прави - колко дълги договори, какви канали ще се излъчват в мрежата и т. н.

 

да де сигурно ще няма за това от 2-3 дена не мога да изгледам един клип от youtube, преди си правеше 1000к редовно а сега едва захапва 100

при която скорост почва да ми зарежда през 30сек. за да гледам 5мин. видео :sick интересно че снощи след 11:30 полетя и помислих че се е оправило - да ама не

 

идва нов собственик и решава да плаща за нета по малко - минават на по ниски тарифи и съответно потребителите страдат !!!

 

имам чувство че платих 20лв а получавам нет за 5лв.!

 

хубаво че не съм на договор ако продължи така другия месец айдееее

Link to comment
Share on other sites

Абонат съм на Евроком още когато бяха гигабит и мога да кажа че до сега никога не съм имал проблеми с интернета и потдръжката от тяхна страна.Скороста ми е 20/20 за 20 лева...

Link to comment
Share on other sites

Абонат съм на Евроком още когато бяха гигабит и мога да кажа че до сега никога не съм имал проблеми с интернета и потдръжката от тяхна страна.Скороста ми е 20/20 за 20 лева...

 

мхм то и аз съм им абонат от много време бях и при други по едно време

та всякакви проблеми съм видял, загуби до гейтуея, спиране/лош външен какво ли не

но досега бях доволен от скороста и ъптайма дори щях да ги похваля

ама ей на какво да кажеш на това:

2jg8db5.jpg

а 20/20 то това е само бг нет на моята тарифа, иначе външния ми е 8000kbps а както се вижда сега едва го докарва 1000kbps и то това гледах да уцеля някакав макс. и като се има предвид че това е от германия (средно 500-600) , а преди няколко дена беше наистина 8000kbps, сега само след 12ч. вечерта се оправя - правете си изводи сами ....:lol:

 

wsmbrp.jpg

Edited by en3rgy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...