Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Те ми го бяха оставили да виси по целия двор.. Лично ги питах дали мога да го заровя и те ми казаха,че няма проблем с уговорката самата свръзка където става на техния кабел с самата мрежа на къщата да е над земята (което си е така) :laughing: Скандали няма смисъл, толкова пари съм дал за телефон последните 2години,че ми се реве :laughing:

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нещо се напъват еврокомци:

My link

Да видим какво ще изакат накрая.

 

 

А това какво означава, че всеки след 30-ти ще е с по-ниски скорости?

 

"Новите интернет скорости са достъпни и за нови, и за настоящи клиенти на компанията до 30 май 2011 г. "

Link to comment
Share on other sites

А това какво означава, че всеки след 30-ти ще е с по-ниски скорости?

 

"Новите интернет скорости са достъпни и за нови, и за настоящи клиенти на компанията до 30 май 2011 г. "

Може би промоцията е дотогава, но не се знае при тях всичко е възможно. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Операторът планира да предостави скорости до 400 Mbps, като процесът по развитие на мрежата ще приключи през първото полугодие на 2011 г., обещават от blizoo.

ЪЪЪ 400 мегабита за краен клиент или общо за мрежата :unsure: :unsure:

Edited by pAbLo_
Link to comment
Share on other sites

Операторът планира да предостави скорости до 400 Mbps, като процесът по развитие на мрежата ще приключи през първото полугодие на 2011 г., обещават от blizoo.

ЪЪЪ 400 мегабита за краен клиент или общо за мрежата :unsure: :unsure:

Ти стой та гледай, до края на 2011 всички ЛАНОве и оптики жа умрат, Близу идва с 400мбита за домашния потребител :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Ти стой та гледай, до края на 2011 всички ЛАНОве и оптики жа умрат, Близу идва с 400мбита за домашния потребител :bgrin: .

Оптиките може да се погърчат още малко в конвулсии, особено ако се напънат да сменят медия-конверторите с гигабитови.

Ако обаче поискат пари за подмяната, директно се хвърляме в плиткото . . . оппсс . . в близкото :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

днес на един приятел,който е на близо му спира нета преди обяд,звъни на телефоните към 30 пъти,никой не вдига ! отиваме в офиса..оттам пробват да се свържат с техниците,никой не им вдига и там ;x до следобяд никой не го беше потърсил да обясни какво се случва..нещо нормално за тях..близо-и не ги обиждай повече

Link to comment
Share on other sites

Положението от седмица насам е трагично - всяка вечер след 8 спира нета и цифровата. Тия малоумници не могат да си оправят бакиите, тръгнали 35 мегабита нет да предлагат. Няма такава идиотия.

Link to comment
Share on other sites

Положението от седмица насам е трагично - всяка вечер след 8 спира нета и цифровата. Тия малоумници не могат да си оправят бакиите, тръгнали 35 мегабита нет да предлагат. Няма такава идиотия.

Абсолютно същият проблем, на ден по 2-3 пъти спират нета и цифровата едновременно, а сега в момента пингът ми към пловдив е ~70! Също немога да се свържа по телефоните, сега обаче се включи ново съобщение, че тази вечер между 1 и 3 часа ще има голяма проверка и ще има спирания на нета..

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли съм разбрал,че са вдигнали скоростите?

Вмомента плащам 20 лева - 20 Mbps на LAN ( до колко mbps е ограничението за тази тарифа след увеличението )

и вмомента не мога да влизам както в бг тракери така и в международни незнам какво става с нета даже и в youtube.com не ми го отваря!

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Международните сайтове изобщо не ги отваря, БГ с адската клизма, цифрова няма, НО blizoo.bg си фърка, е тва е то...

Link to comment
Share on other sites

Кляка им мрежата и то в цяла България, без изключения - където са минали на централизирано излъчване, всичко пада при по-голямо натоварване.

По моя информация се работи ударно /разбирайте до посреднощ/ по въпроса и трябва до седмица всичко да е наред!

Със съпорта няма смисъл да се разправяте - проблемът не е локален, а национален.

 

Тези приказки за по-високите скорости и т.н. са пълни щуротии и няма как да се реализират за момента - те основната услуга не могат да си подкарат, а скоростите ще вдигат ;)

Просто пак са на тезгяха и им трябва бройка :)

Link to comment
Share on other sites

е добре де някой усетил ли е увеличението на скороста си уж вече трябва да е в сила ?

сега видях че от 20 mbps трябва да ми достигне 35 mbps,но при мен още са си нормалните стойности!

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин нещата са малко по-добре, страшния пинг от вчера го няма

1238755681.png

 

Lil Scrappy, тези скорости ще бъдат нови... за клиенти с нови договори..

8. УЧАСТИЕ В ПРОМОЦИЯТА

· Право на участие имат нови и настоящи клиенти на blizoo, не обвързани със срочни

договори или със срочни договори, ако те изтичат в текущия или следващия месец.

· Необходимо условие е наличието на техническа възможност за предоставяне на

услугата.

· Допуска се участието на настоящи клиенти на пакетни услуги с неизтекъл срочен

договор, когато абонаментът за промоция blizoo Екстра Фест, представлява

преминаване към по-висок тарифен план.

Edited by predatora
Link to comment
Share on other sites

ясно значи за нас старите клиенти няма бонус, както каза Lucky Luciano явно бая хора са се махнали от тях и пак ще заблуждават хората с фалшивите им промоции!

нямам търпение да ми изтече договора към тях и да им бия шута !!!

Link to comment
Share on other sites

Оф, интернета уж е окей, с speedtest имам 10ms към пловдив и др. градове, а в cs-а като влезна и 100ping и 100choke ужас...

 

Днес техниците пак бяха вкъщи,пуснах им един пинг към екк.бг .., държи стабилно над 10 и дропи пакети чат пат..

 

Те ми викат, че било нормално да има 5% загуби! бахахах

викам, аз като че ли сефте ползвам нет, на други места нямам и един пакет пропаднал за цял ден, и те - еее какъв е този интернет?! :)))))))

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Някой успял ли е в последно време да се свърже с потдръжката? Звъня като луд от няколко часа и никой не отговаря и това вече за 2-ри път в рамкикте на 1 седмица.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от пакета на ЕК:

Оптичният нет - 50 Mbps някой ще каже ли как стоят нещата като има локалните пиъри и сваляне и качване от международните тракери ?

предварително благодаря

Едит:

Оптичната скорост не трябва ли да е еднаква както за БГ така и за външните тракери? (а не както е при лан услугата)

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от пакета на ЕК:

Оптичният нет - 50 Mbps някой ще каже ли как стоят нещата като има локалните пиъри и сваляне и качване от международните тракери ?

предварително благодаря

Едит:

Оптичната скорост не трябва ли да е еднаква както за БГ така и за външните тракери? (а не както е при лан услугата)

Оптичния им интернет се доставя до крайния клиент с коаксиален кабел. Затова и upload скоростите са в пъти по-малки.

Накратко това си е кабелен Docsis интернет, с опашата лъжа.

 

Аз от ЕКК се махнах защото правеха (и вероятно още правят) Layer7 филтриране на тракерите. (И защото системата на поддръжката им беше смотана, ама това е друг въпрос.)

Edited by iso14496
Link to comment
Share on other sites

Оптичния им интернет се доставя до крайния клиент с коаксиален кабел. Затова и upload скоростите са в пъти по-малки.

Накратко това си е кабелен Docsis интернет, с опашата лъжа.

 

Аз от ЕКК се махнах защото правеха (и вероятно още правят) Layer7 филтриране на тракерите. (И защото системата на поддръжката им беше смотана, ама това е друг въпрос.)

искаш да кажеш че пишат че е оттичен, а дефакто не е така ли ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...