Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

снощи съм се заблудил. въпреки, че всички канали присъстват в описа(като натиснеш ОК бутона), само 7 имат сигнал ... и това след като последно бях сканирал и намерил повече от 50. някой има ли си идея какво става всъщност? и от колко до колко трябва да се пусне сканирането?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз не смятам да си плащам повече на DCC а и нямам намерение да връщам каквото и да било на когото и да било докато не се появи някой с другото копие на договора, разписан и подпечатан трудов договор с DCC и всякакви необходими легитимиращи средства. Ако не се появи такъв човек ... всеки със здраве, нервите ми не са безплатни :)

 

Аз също няма да я върна на никой, само ако успеят да накарт съдия изпълнител да дойде да я прибере за мен ще означава, че са легитимните поне пред закона...

 

НЕ ВРЪЩАЙТЕ ТЕХНИКА НА НИКОЙ!!!

 

Куулбокс леко закъсняха, но преди 2-3 дена кабела одйде до вратат, утре имам "час" за хората които ртаботят вътре... казаха 10 дена, но май станаха 12-13, ама разбираемо е...

 

Пак пропоръчвам на всички, спрете да плащате на селните, дето ни направиха луди и ни върнах в миналия век и си намерет алтернатива... аз виждате по ксъпо ще плащам но куулбокс се водят най-читави от латернативите, които имам при мен...

Link to comment
Share on other sites

Да, преди час нямаше нет и ТВ за около 30 мин. Предполагам правят нещо, но и аз нищо вече няма да им плащам. На новите каси имам платено до края на октомври, на старите тоя пише уж, че ще има обезщетение.

 

Иначе за ТВ: на инфо канала пише като пуснеш фабрични после да минеш през бтв и списъка се актуализира. Изкарва 51 канала (незнам защо не ми се е флашнало все още с около 80 както спомена един колега). НО!!! ако пуснеш фабрични настройки като си на бтв незнам защо но ми изкара допълнително ТВ+, ТВ 1000 и Синемакс. Дано днес поне да погледаме малко футбол.

 

Иначе от вчера на цифровата ми "умряха" Евроспорт, Евроспот 2, бтв комеди и синема. На аналоговата ги има?!?

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Аз също няма да я върна на никой, само ако успеят да накарт съдия изпълнител да дойде да я прибере за мен ще означава, че са легитимните поне пред закона...

 

НЕ ВРЪЩАЙТЕ ТЕХНИКА НА НИКОЙ!!!

 

И аз смятам да не им я връщам докато не ми върнат парите,които съм платил за септември за нет и кабелна.И друго съм им измислил относно техниката,но ще си замълча за момента. :punk

Link to comment
Share on other sites

Да, преди час нямаше нет и ТВ за около 30 мин. Предполагам правят нещо, но и аз нищо вече няма да им плащам. На новите каси имам платено до края на октомври, на старите тоя пише уж, че ще има обезщетение.

 

Иначе за ТВ: на инфо канала пише като пуснеш фабрични после да минеш през бтв и списъка се актуализира. Изкарва 51 канала (незнам защо не ми се е флашнало все още с около 80 както спомена един колега). НО!!! ако пуснеш фабрични настройки като си на бтв незнам защо но ми изкара допълнително ТВ+, ТВ 1000 и Синемакс. Дано днес поне да погледаме малко футбол.

 

Иначе от вчера на цифровата ми "умряха" Евроспорт, Евроспот 2, бтв комеди и синема. На аналоговата ги има?!?

Нищо не ти е умряло на цифровата , има си и Евроспорт, Евроспорт 2 и всички БТВ-ита..

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ти е умряло на цифровата , има си и Евроспорт, Евроспорт 2 и всички БТВ-ита..

 

Шшш мерси, че ми каза какво имам и какво нямам!

 

Всичко що е на 666 Мхц ми е черно btw. Иначе си има сигнал, изкарва програмата и пише, че услугата е кодирана.

Link to comment
Share on other sites

Шшш мерси, че ми каза какво имам и какво нямам!

 

Всичко що е на 666 Мхц ми е черно btw. Иначе си има сигнал, изкарва програмата и пише, че услугата е кодирана.

Абе тия ДЦЦ бати насраната и аналогова ТВ дето е напоследък. Половината канали накъсват, появяват се надписи Кодирано, и други шитни, замръзват някои канали за секунди, понякога и за минути, тия дни два пъти се наканих да изгледам някакъв шибан филм по телевизията, некви стари шитове-екшъни-трилъри, и двата пъти замръзва за минути (5-10) и баш на развръзката, и като размрази, вече са дошли финалните надписи и им тегля по една майна на всички :sayjin . Два шибани пъти в месеца ще реша да "ползвам" шибаната услуга "аналогова телевизия", и двата пъти не я ползвах, а само си покачих нервния адреналин.

Ашколсун, ДЦЦ! И аз повече нищо няма да ви плащам, идвайте режете, ще пускам някой друг.

Link to comment
Share on other sites

Шшш мерси, че ми каза какво имам и какво нямам!

 

Всичко що е на 666 Мхц ми е черно btw. Иначе си има сигнал, изкарва програмата и пише, че услугата е кодирана.

Eurosport и бтв-итата са на 730.Ама щом не ти работи оня код,остава да чакаш да ти се флашне автоматично.

На някой работи ли му -3 на 714?

Edited by Vortex87
Link to comment
Share on other sites

Eurosport и бтв-итата са на 730.Ама щом не ти работи оня код,остава да чакаш да ти се флашне автоматично.

На някой работи ли му -3 на 714?

 

Сканирай си пак 666, може да останеш учуден...

Link to comment
Share on other sites

Абе тия ДЦЦ бати насраната и аналогова ТВ дето е напоследък. Половината канали накъсват, появяват се надписи Кодирано, и други шитни, замръзват някои канали за секунди, понякога и за минути, тия дни два пъти се наканих да изгледам някакъв шибан филм по телевизията, некви стари шитове-екшъни-трилъри, и двата пъти замръзва за минути (5-10) и баш на развръзката, и като размрази, вече са дошли финалните надписи и им тегля по една майна на всички sayjin.gif . Два шибани пъти в месеца ще реша да "ползвам" шибаната услуга "аналогова телевизия", и двата пъти не я ползвах, а само си покачих нервния адреналин.

Ашколсун, ДЦЦ! И аз повече нищо няма да ви плащам, идвайте режете, ще пускам някой друг.

И аз ги викнах да режат, щото ми писна от тях и прекратих договора ама още не са дошли (вече 10-на дни) и сега зяпам аналогова на аванта. laughing.gif Като ме откачат ще мисля за други (дано N3 пуснат някое кабелче до тогава).

Link to comment
Share on other sites

И мен ме флашнаха преди малко. 86 канала. -3 не работят. Появиха се бая канали от премиум пакета на Булсат. Ако тея канали се запазят пакета е в пъти по-добър от тоя на близуту за 25лв, а оная по телефона миналата седмица ми каза, че ще пускат и още канали (няма ги тея чуждите немски, френски, италиански). Истинскияt Евроспорт 2, Тв+, Филм+ и Discovery Science определено избиват рибата.

 

Edit: Всъщност се появиха всички канали от премиум пакета на Булсат.

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Вчера този код ставаше на черните приемници ДС107 и си намерих 51 канала, днес са ми пренаредени тези 51 канала (по групи както си бяха преди) и кода не бачка. Някой да е пускал фабрични настойки днес? По новия им инфо канал пише, че телевизията е възстановена в целия град.

цифровата тръгва след фабрични настройки и като минеш на бтв и изписва че са се актуализирали програмите

няакъде около 80 са в тракия, за жалост са сменили и кода и сига пак са заключени приемничите. някой ако го разбере да казва

Link to comment
Share on other sites

в тракия съм аз, обаче имам само 8 цифрови програми, аз ли нещо се съм си настроил както трябва или има разлика в броя на цивфровите канали според квартала..?

Link to comment
Share on other sites

в тракия съм аз, обаче имам само 8 цифрови програми, аз ли нещо се съм си настроил както трябва или има разлика в броя на цивфровите канали според квартала..?

1. меню

2. инсталация

3. заводски настройки

...4. ДА

5. когато спре на канал едно , с бутона за канали нагоре да мине през БТВ

Link to comment
Share on other sites

някакво развитие с това ISP? нещо прекалено кротко стана в тая тема ... или просто не останаха потребители на форума, които още да са на тях :)

Link to comment
Share on other sites

някакво развитие с това ISP? нещо прекалено кротко стана в тая тема ... или просто не останаха потребители на форума, които още да са на тях :)

 

следи другия форум :)

 

"Подразбрах една информация, която ако е вярна, ще стане много интересно. Служител на една от фирмите е казал на мой приятел, че Гологанов ползва незаконно пакета на Булсатком за телевизия и някакъв доставчик на нет-пак незаконно, и така в момента телевизията работи. Наистина Премиум пакета на Булсат върви на 100%. Незаконно или не,това е въпрос на доказване, но аз лично си мисля, че ще има нови циркове, от които при всички положения пак ще пострадат клиентите."

 

другата теза е, че си плащат на Булсатком, затова има и филм+

Явно Гологанов налива доста пари, защото нали уж купува и техника, та логиката говори, че се взима много на сериозно, явно държи нещата за момента.Друг е въпроса до кога.До колкото разбрах от други хора извън форума, икономическа полиция са ходили в агенцията по вписвания да изискат всички документи за проверка, кой/къде/какво може да пипа и прави.

 

П.С. Хората с оптика, също няма да е лошо да помислят за алтернатива.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

някакво развитие с това ISP? нещо прекалено кротко стана в тая тема ... или просто не останаха потребители на форума, които още да са на тях :)

 

 

Май си прав. Дори и тези простотии да приключат окончателно, надали някой ще продължи да ползва услугите на фирма, собственост на двамата ни главни герои, дори и при наличието на някакви компенсации. Моята прогноза е, че темата за DCC скоро ще е заключена и архивирана с подзаглавие "Тръгнаха като арслани*, а се върнаха посрани" :laughing:

 

 

Арслан - (от тюркски "Смел лъв")

Edited by Burning Temper
Link to comment
Share on other sites

следи другия форум :)

 

"Подразбрах една информация, която ако е вярна, ще стане много интересно. Служител на една от фирмите е казал на мой приятел, че Гологанов ползва незаконно пакета на Булсатком за телевизия и някакъв доставчик на нет-пак незаконно, и така в момента телевизията работи. Наистина Премиум пакета на Булсат върви на 100%. Незаконно или не,това е въпрос на доказване, но аз лично си мисля, че ще има нови циркове, от които при всички положения пак ще пострадат клиентите."

 

другата теза е, че си плащат на Булсатком, затова има и филм+

Явно Гологанов налива доста пари, защото нали уж купува и техника, та логиката говори, че се взима много на сериозно, явно държи нещата за момента.Друг е въпроса до кога.До колкото разбрах от други хора извън форума, икономическа полиция са ходили в агенцията по вписвания да изискат всички документи за проверка, кой/къде/какво може да пипа и прави.

 

П.С. Хората с оптика, също няма да е лошо да помислят за алтернатива.

 

аз още като видях каналите и особено след като се появи филм+, се обадих на един приятел, който има и булсатком, и дцц ... и той ми каза, че покритието е 1:1, та дори подредбата на каналите ... а дали краде или си плаща, това тепърва май ще стане ясно.

интересно ми е в края на месеца колко хора ще направят глупостта да си платят таксата на когото и да било от двамата ... и какво ще бъде казано да се казва на касата, защото вече "всичко ще се оправи след 1-2 дни" няма да е вървежно.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Аз като абонат на АТВ САТ мога да кажа , че ударжаха на думата си. В смисъл интернет все още няма но поне апочнаха да предоставят част от услугата си на абонатите. телевизиите ще бъдат възстановени , че даже и с по добро качество , вярвам , че и с интернета нещата ще се наредят. Да не съм имал нет вече месец , и ДА няма да им платя този месец. нали обезщетения ще има ... уж

 

ПС. Абонатите на Кирев имат ли телевизия и интернет ?

Edited by SSnDip
Link to comment
Share on other sites

И аз смятам да не им я връщам докато не ми върнат парите,които съм платил за септември за нет и кабелна.И друго съм им измислил относно техниката,но ще си замълча за момента. :punk

 

Това ми хареса ... идейно е ... все пак сме си платили за нещо което не сме ползвали ... пък може и с лихвите и по ботилка Jameson за лекуване на нервите да дадат и може да се спазарим за модема ... че ще ми станат вече 3, а пък този дървен приемник дето са го дали ще им го подам през терасата ... :)

 

Някой да има интернет в район Централен, че аз от 10 дни съм на 2 светещи и 1 мигаща лампа :)

Link to comment
Share on other sites

Аз като абонат на АТВ САТ мога да кажа , че ударжаха на думата си. В смисъл интернет все още няма но поне апочнаха да предоставят част от услугата си на абонатите. телевизиите ще бъдат възстановени , че даже и с по добро качество , вярвам , че и с интернета нещата ще се наредят. Да не съм имал нет вече месец , и ДА няма да им платя този месец. нали обезщетения ще има ... уж

 

ПС. Абонатите на Кирев имат ли телевизия и интернет ?

Какво му е "телевизиите ще бъдат възстановени , че даже и с по-добро качество", ако не си забелязал почти на всички канали на цифровата прескача много дразнещо през няколко секунди.....интернета

няма даже и да го коментирам, преди 5-6 години Еврокома ми даваха повече и по-качествен. Според мен тоя месец няма да искат такса, или аз ако бях на тяхно място нямаше да искам, и евентуално ако се стегнат до другият месец чак тогава да искам такса, поне да има основание да им е платя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...