Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Единствените поне за сега които могат да ти искат пари или устройства са старите DCC.От тях няма и помен.Така че никои няма право да ти иска глоби и такива глупости.Така че никои да не връща нищо.

 

А вече като съдът реши коя от компанията наследява старото ДЦЦ на тях ще връщате.

Edited by koce
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Единствените поне за сега които могат да ти искат пари или устройства са старите DCC.От тях няма и помен.Така че никои няма право да ти иска глоби и такива глупости.Така че никои да не връща нищо.

 

А вече като съдът реши коя от компанията наследява старото ДЦЦ на тях ще връщате.

 

 

Добре аз сега искам напълно да прекъсна каквато и да е връзка с DCC. Чакам си N3 да ми звъннат кога ще дойдат да ми прекарат новите цифрова и нет. От DCC в момента позлвам кабелна + нет , платих само за октомври кабелна, нета е безплатен(това на стария офис на DCC(ATB)). Казаха ми, че когато реша да спра всичко , само да им занеса модема , адаптора , бла бла с кутийката и ще ме спрат. Вярно ли е или лъжа? Какво да очаквам?

Link to comment
Share on other sites

И мен ме резнаха в събота и днес им ходих в нааканите офиси. Исках им там уж договора за продажбата и имаше подпис на гологанов и печат от Цифрова Кабелна Компания и пак неговия подпис и печат на "корпорейшъна" като купувач. Обадих се на сестра ми (тя е адвокат) да ми каже кои са м.о.л. на тези две фирми и съответно на старата са двама - Иван Гологанов и Красимир Кирев, на новата е Иван Гологанов. Като такива за да се извърши покупко-продажба е нужен печата на старата фирма и подписите на двете м.о.л., а такива има само на единия. По същата логика другия олигофрен може да си продаде старата фирма на новата само с неговия подпис. Както и да е, предполагам за това се съдят в момента. За съжаление после се обадих на Ейнджълсофт и оня ми каза, че нямат покритие моя блок и за да имам някакъв нет се наложи да им платя кабелна за тоя месец и потекоха същите 6 мбита. Уж работели по върпоса за възстановяване на договорените 16мбита но за сега май си остават както винаги с работата. Една дебела има на касите в южен ми обясняваше, че новата компания изкупила договори, задължения и техника от старата с въпросния договор (който предполагам е невалиден), но аз и казах, че нищо няма да им върна докато не ми лепнат печат на старата фирма или ми покажат договора. Оная вика, че договорите били заключени в стария офис и никой нямал достъп до тях, а и не им било работа да показват договорите на всеки един абонат. Чудя се аз как така са откупили всички работи, пък договорите с клиентите не са у тях :blink: Казах им, че оборудване ще им върна ако дойдат със съдия изпълнител у нас. Оная вика еми добре. Също може да си подадете молба за изключване без да връщате техниката (поне така ми каза същата тая дебелата) за да не ви се начисляват такси. Питах ги също така легално ли предават премиум пакета на Булсат и една друга ми вика"да имаме договор". После в нас се обадих на съпорта на Булсат и им обяснявам и там девойката ми вика няма такова нещо, те много оператори разпространяват нашия сигнал. После като си плащах им казах, че съм им звънял и, че няма такова нещо и тя ми вика, че не съм бил прав, но за съжаление нямала договора да ми покаже. Е много ясно, все пак такъв договор няма :) Иначе щеше да е в папката при другия "истински :D" договор.

 

Както и да е чакам другия месец и се надявам поне Кирев да не реже кабелите. Може ли от цял град да нямам покритие нито на Н3, нито на Кууулбокс, нито на Ейнджълсофт :confused

 

btw, сестра ми също ми каза да не връщам техниката на тея нещастници, а само на старата фирма, тъй като договора ми е с тях. Старата фирма СЪЩЕСТВУВА (може да им го кажете на която и каса да е като ви казват, че вече не съществува и че не може да ви сложат печат), фигурира в търговския регистър, не са се променяли адреси, мол-ове и т.н.

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Едно питане имам към всички все още , които ползват услугите на въпросната компания - днес след 14ч. бях на кафе при едно агентче, който сканира наново програмите и се появиха още 4 бр. - Родина ТВ, Тянков ТВ в HD формат, VISAGE и TV5 мисля, но седяха на черен екран. Та питането ми е при вас как е ,отваря ли ги тия програми или не?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, на мен пак не ми е ясно какво става с тези,които имат "подписано" с Кирев... Той ли е вън от чадъра-завинаги? Пък не върви да се има "договорка" :laughing: и с двамата ... :confused Пфууу...тъпа асеновградска селяния, докъде ни докараха :angry1

Link to comment
Share on other sites

сега пуснах и аз наново флаш, но ми е заключен приемника. намери ми 10 нови радио канала. Явно наистина работят нещо но много бавничко. В офиса им каза, че каналите ще станат и повече, но тъй като това е нова фирма дефакто сега е в процес на преподписване на договорите и затова няма всички канали (главно чуждоезичните). Иначе тоя твоя човек щом е намерил 4 нови канала скоро ще има нов флаш от централата.

 

Още месец и половина трябва да ги търпя, после ще видим какво е положението. Между другото ъплоуда вече ми е на 90% от това, което беше преди, но остава проблема с 6мбита и 50+ пинг :angry1

 

Добре де, на мен пак не ми е ясно какво става с тези,които имат "подписано" с Кирев... Той ли е вън от чадъра-завинаги? Пък не върви да се има "договорка" :laughing: и с двамата ... :confused Пфууу...тъпа асеновградска селяния, докъде ни докараха :angry1

 

В старите каси ще ти признаят плащането за септември на новите каси, но мисля няма да имаш обезщетение за нета (то е само за абонати на Корпорейшъна) и ще платиш към 28лв мисля. Само им покажи бележката.

Edited by platis
Link to comment
Share on other sites

Ужасът е просто пълен! :unsure: В крайна сметка така ще стане,че тия асеновградски бекове ще ни го набият на всички! :blink:

Натам върви работата! :unsure: Щом имат кураж да режат вече абонати.... :confused

Link to comment
Share on other sites

... Една дебела има на касите в южен ми обясняваше, че новата компания изкупила договори, задължения и техника от старата с въпросния договор (който предполагам е невалиден), но аз и казах, че нищо няма да им върна докато не ми лепнат печат на старата фирма или ми покажат договора. Оная вика, че договорите били заключени в стария офис и никой нямал достъп до тях, а и не им било работа да показват договорите на всеки един абонат. Чудя се аз как така са откупили всички работи, пък договорите с клиентите не са у тях :blink:

 

Толкова ми е забавно че чак се събудих ами се спеше .... явно хората не се поглеждат и за скунда отстрани да се видят колко са абсурдни ... е добре де ... кой луд ще си купи нещо което няма да получи (договорите купени ама ги нямаме) ... и щом не им е работа да ни доказват че са купили договора ни с другата фирма, на на с ли да ни е работа да им плащаме и да им връщаме каквото и да било ... Пък и техниката изкупили .... ама били нова компания и затова нещата ставали бавно ... еми те нещата трябва да са си били станали и да няма какво да им се прави след като работят със старата техника :)

Колкото до Кирето и Гологанчо ... е с тях такова нещо като ЗАВИНАГИ няма :)

Edited by BODY
Link to comment
Share on other sites

) и ще платиш към 28лв мисля

кви 28 :confused Аз не искам да откупувам фирмата все пак - не ми трябва такава с такъв имидж :angry: Нали уж щяло да има нови цени - тънкаж...четях горе от някаква наколенка на Гологи :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Да де. 28лв си е нова цена. :) 3лв по-малко. Тънка поста. Все пак усещането на страх, че може да ти спрат услугите и ще трябва да ходиш да ги плащаш на другата каса е незаменимо.

Link to comment
Share on other sites

За октомври месец интернета е безплатен (компенсация за липсата му през септември). Въпреки това, в системата трябва да се отчете плащане. Това ще стане като си платите кабелната.

Абе пич, каква е тази наглост от теб, че даже и пари искаш от хората. Вие трябва да платите на хората, защото при липсата на нет много от тези хора са отчели загуби (материални и морални). Наясно ли си, че доста от хората си вадят парите чрез интернет. Кой ще им покрие техните загуби??? В една нормална държава щяхте да си плащате като попове заради малоумията ви. И каква е гаранцията, че ако ви платят кабелната, на следващия месец нета няма да е пак пълен шит. И вземете си сменете малоумните касиерки, че са ебати отврата. Вчера ходих с един приятел до ваш офис нещо да пита, а оная кифла така нагло се държеше, че малко ми остана да помета офиса ви с нея.

Добре, че се отървах от вас още преди две години и минах към Кулбокс.

Link to comment
Share on other sites

А бе хора и днес все още моето агентче не ги отваря програмите от 86-90 позиция/ визирам Родина ТВ, Тянков ТВ - HD формат, TV5 и Visage/ - пише но видио и аудио.Ако някой ги отваря нека да пише.Просто на него му е писнало да се занимава с офисите на тия мушмороци, апропо той не е с техен приемник, а собствен и ако не се лъжа беше Homecast- HD.Благодаря, предварително!

Link to comment
Share on other sites

Хах "иекшъна" продължава! Днес изпратих един ХНП - Хитър наблюдателен пост При ....офис на Кирев. Чух следния сценарий: " а бе вие тука кви сте? Ми ние сме от Кирев ..Е къв Кирев бе , всичко сега е на Гологана...ааа не е така! Ние се съдим за апаратната и за мрежата - апаратната я спечелихме вчера, а мрежата ще я решават на 28...така че не плащайте на никого, защото може да се окажете изиграни.... :beer: Допълнение: имайте в предвид,че като започнем пак да си взимаме апаратната ще има някои неудобства и прекъсвания :lol: :punk Така като гледам ...за какво им е да се съдят за мрежата- в Пловдив има 7 офиса.... пускат 7 кабела от апаратната :lol: до всеки един и ето - товя ще е 100% от всички абонати :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Забавно. Значи довечера е ноща Х в която ще се превземат кабелите към апаратната ... ей само от любопитсво ще ме накарат пак да си закача модема за да гледаш шоуто :)

Link to comment
Share on other sites

@ Romel, ако пратиш и някой ХСЕ (хитър снимачен екип) да заснеме щурма на Шипка (апаратната) ще е супер :)

За кабелната мрежа ще е по-интересно предполагам. Режещите електроинструменти в магазинната мрежа вече са кът а цените скачат всеки час :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дано Кирев да си ги вземе обратно, че да пуснат пак хубавия интернет... И да е последното прехвърляне вече.

 

Това май е децката мечта на половин Пловдив, но надали ще е последното и още по-надали ще се възобнови "хубавия интернет", все пак и крупните доставчици на интернет си имат нервна система ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето и линк към статията. : тук

Това, дами и господа, е блестящ пример за това как работи администрацията/бюрокрацията/съдебната система в нашата мила родина!

Прочетете тази статия поне още веднъж и може човек да изпадне в шизофреничен смях от реалността в тази държава. Особено от някои пасажи там.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

:cry Да ревем ли......,да плачем ли,да се смеем ли...... :lol: :wir

Сагата едва сега започва,явно.......

Лошото е,че другите доставчици нямат готовност да поемат толкова много клиенти и най-вероятно ще влошат услугата,която предлагат. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се влиза в полемика но щом питаш - разбира се, че съм се обаждал и то 3 пъти и от съпорта уж казват, че не е нормално този пинг,а пък от техниците твърдят да не се съобразявам с тоя пинг, но ми е интересно как до преди 10 дни всичко си вървеше на 4мs, а сега постоянно е едно и също - 3 пакета нормално, 5 с високи стойности, да няма загуба на пакети, но когато минават 5 последователни пакета със стойности от 65-548ms, веднага се осеща мудното отваряне на страниците.Теста е правен и с рутер и без рутер, и на настолния положението си е 1:1 !!!Относно спамене "poppopov" Ако не си забелязал друг човек от форума сподели опасенията, че отлива на клиенти и включващи се в мрежите на другите Оператори ще доведе до влошаване качеството на услугата, което е факт и аз го усещам вече близо 2 седмици и не само в нета но и в ТВ услугата, но кво ли не смениха - проблема с телевизията си стои!!! Нищо лошо не виждам, че се пише и тук в темата на DCC, нека все пак хората да не слушат само сладникави приказки, а и критични за когото и да е било от Операторите! Нищо лошо,без лоши чувства, но просто ме боли , защото нещата не са такива каквито бяха!

Edited by DONTONI
Link to comment
Share on other sites

Ти се опитваш да спреш отлива на клиенти от DCC, така ли да разбирам? :) Ти мислиш ли, че някой предварително няма да си набави информацията за да реши дали, ще ползва нечии услуги? И моля те не тръгвай по пътя на някой други потребители, че с инат нищо не се получава. И межеду другото в ITD се накзават служители, които не си вършат работата. Ако има основание за подобно нещо, можеш да се обадиш отново с оплакване :) И да чуем за лицата, които са се отказали от интернета ѝм :) Но в другата тема. Това е тема за DCC.

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Ти се опитваш да спреш отлива на клиенти от DCC, така ли да разбирам? :) Ти мислиш ли, че някой предварително няма да си набави информацията за да реши дали, ще ползва нечии услуги? И моля те не тръгвай по пътя на някой други потребители, че с инатизъм. И межеду другото в ITD се накзават служители, които не си вършат работата. Ако има основание за подобно нещо, можеш да се обадиш отново с оплакване :) И да чуем за лицата, които са се отказали от интернета ѝм :) Но в другата тема. Това е тема за DCC.

 

Ох май говорим на различни езици! Никой не спира хората да избират къде да отиват,така,че не ми преписвай неща , които не съм казал !!!Казах, че имам проблем, който не се решава до момента, с което никой не искам да отказвам, защото ако при мен не е на 100 процента , другаде ще е и съответно от там ще има хвалебствия, нали така? Просто попита и аз ти отговорих това както си е, без заобикалки към момента, а ако ме бе питал преди 10 дни за Нета щеше да чуеш само готини неща, но за ТВ услугата винаги съм бил критичен още от първия миг!!!

Link to comment
Share on other sites

Избери КООЛБОКСА и тогава ще говорим за качество на услугите!!!

незнам с какво не ти харесва услугите на КООЛБОКСА!!Само за такъв Съпорт който имаме може да мечтаят всички във Фелибето!!

но за ТВ услугата винаги съм бил критичен още от първия миг!!!

Вече се убедих, че не си си пил аповете. Струва ми се, че ти се иска да си на ДСС вече, постоянно питаш за някакви канали, едно-друго. Като си такъв играч си купи една чиния и гледай каквото искаш и престани да ни занимаваш с глупостите си!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...