Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е... то тази история с бабата и глобата от 6 лева се тиражираше в "нервните" времена... никой не е бил свидетел какво се е случило наистина. Имайки в предвид глобаното недоволство и тоталното "неплащане" едва ли може да се рече за обмислен акт ( ако се е случило точно така) и би следвало да се влиза в офисите минавайки между 2 биячи с кръстосани бухалки :woot

Аз пък много ще се накефя ако се случи това и успея да викна полицията.

не е зле да помислиш какви връзки има между разните охранители и полицаите, кой кого е черпил и как може да се изкефят те.... :devil

Link to comment
Share on other sites

А бе не знам аз ... ако наистина има договор и всичко е законно вече, защо Кирев си троши парите да държи хора и офиси?

Иначе ..за 112 - няма смисъл и да се опитвате - то ако са решили да ви приклещват ще е излишно да вадите телефон....току ви го монтират на място , където не можете да го вдигнете или да наберете.. :bgrin:

 

 

Вътре несъмнено има камери така,че едва ли ще си позволят такава ГСП( Груба Селска Проява)

Link to comment
Share on other sites

Ей, няма отърваване от тия боклуци нещастни. Тъкмо помислих, че съм приключил веднъж за винаги с тях и прочетох тук и в друг форум, че звънят да си искат техниката. От поста в другия форум разбрах дори, че заплашвали със съдия изпълнител и продължавали да начисляват такси докато не им върнеш всико. Проблема е, че аз върнах приемника и модема в офис на Кирев и поради тази прична предполагам, че и на мен ще ми се развънят от нас*аната, гологанска, малоумна корпорацийка. Някакви идеи какво да правя ако това си случи и си искат скапаната техника обратно?

Link to comment
Share on other sites

това че звънят и казват, че са в правото си не означава, че наистина е така. недейте да се връзвате на подобни евтини трикове. отстоявайте си правата. никой не може да ви иска нещо, за което нямате договорни отношения с него. както беше писал някой по-горе, активите на DCC не е ясно все още при кой отиват, а след като до вчера зад тази фирма стояха двама души с 50% участие, няма как просто ей така без решение на съда единият от тях да каже "аз съм човека".

Link to comment
Share on other sites

Всъщност в един коментар към статия относно събитията около DCC (линка е някъде в предишните 5-6 страници на темата) се твърдеше, че поради специфични обстоятелство около сформирането на дружеството, всеки един от двамата съсобсвеници има право да се разпорежда с имуществото, без да е нужно съгласието на другия. Така, че договора на Гологанов, може и да се окаже напълно валиден. Което не значи, че и претенциите му са. Аз все си мисля, че DCC не би трябвало да има право да продава техника, отдадена за временно ползване на трети лица. И дори и има право, би трябвало първо да си я изиска, и после да я предостави на купувача. Ама като се сетя в каква държава живеем, това може и да е просто много наивно мислене от моя страна.

 

@danzel_ ако претенциите им са действително валидни, би трябвало да можеш да си поискаш техниката от Кирев, на основание, че той няма права върху нея.

Link to comment
Share on other sites

не е зле да помислиш какви връзки има между разните охранители и полицаите, кой кого е черпил и как може да се изкефят те.... :devil

 

Няма го тоя филм. Държавата ни е зле, но не е толкова зле.

Link to comment
Share on other sites

Няма го тоя филм. Държавата ни е зле, но не е толкова зле.

О да верно бе... ние сме правова държава от Евросъюза... няма нито мутри ( били те бивши и сегашни) и охранители са едни момчета дето си ги водиш с теб и само си ги охранваш :punk Ама нищо де ...както американците си мислят че целия свят е техен и е длъжен да им слугува, защо пък и ние да не си мислим че правата ни се зачитат и се спазват.... много е приятно човек да вярва в такива неща - живее се с кеф .. :lol: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 година спечелих дело за лека телесна повреда. Явих се без адвокат в залата. Ако имах адвокат, щях да спечеля още по-убедително.

 

Не е чак толкова зле положението.

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 година спечелих дело за лека телесна повреда. Явих се без адвокат в залата. Ако имах адвокат, щях да спечеля още по-убедително.

 

Не е чак толкова зле положението.

 

Щото тоя от среща е бил някой сополанко.Ако мама или тати му :) бяха някакви, просто забрави.Познавам хора на който им се размина изнасилване щото мама и тате знаеха къде да бутнат.

Иначе по темата, няма как единия да може да продава на себе си и това да е законно.А й цялата преносна мрежа мисля е на фирмата на Кирев.

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам какъв е проблема с техниката и кой за какво се притеснява. Когато дойде на вратата съдия изпълнител ще си получи техниката с писмено заявление от моя страна, че не ми е било еднозначено доказано на кого и кога трябва да върна техниката с приложени разпечатки на статии от в.Марица, а той от своя страна да си занесе техниката на когото и както прецени. Относно таксите които ще начисляват докато им се върне техниката, някъде по-преди го бях казал ... ако имате срочен договор с тях е възможно, но ако нямате нека да се стигне до съд да докажат на база на кой договор им дължите пари. След като нямам договор обвързан с период от време, ако не си плащам и не ме изключат си е за тяхна сметка.

Link to comment
Share on other sites

А таксите за съдия изпълнителя? Кой ще ги плати тях? Най-вероятно ние...

За да се стигне до съдебно изпълнение... трябва да има влязла в сила присъда. Съдия-изпълнителя само изпълнява, той не съди и не издава присъди.

Таксите на съдия-изпълнителя и хонорара на адвоката, който ще изготви формалностите са за сметка на длъжника. На взискателя се дължат и лихви за времето на забавата на плащането. С други думи разходите не са никак малки. Но! докато се стигне дотам... трябва да ви осъдят. За да ви осъдят трябва да се заведе искова молба. За да се уважи исковата молба и да почне процес трябва ищеца да е ДСС или негов правоприемник, защото имуществото е на ДСС и друг не може да има претенции за него.

Ако искате да сте спокойни... изпратете нотариално заверена покана до ДСС на адрес: седалището на фирмата по регистрация. В тази покана, поканете дружеството да дойде да си получи всичко, което счита за негово имущество в рамките на законовия срок от 1 месец. Ако не дойдат... да водят колкото дела си искат. Вие сте ги поканили - те не са дошли. Да видим кой ще дойде... това е интересното в случая.

Link to comment
Share on other sites

Интернета им в Тракия е под всякаква критика, прекъсва постоянно. Най-сериозно е положението след 5 часа,когато всеки се прибере от работа, тогава се стига до моменти по 15минути без нет и 1 с нет и така се редуват цяла нощ. Платил съм на старите каси за този месец и това ще им е за последно от мен. Интересува ме как стой въпроса с техниката, трябва ли да се връща на някоя от двете фирми след като не съм подписвал договор с тях, а с ДЦЦ?

Edited by Protosa
Link to comment
Share on other sites

Интернета им в Тракия е под всякаква критика, прекъсва постоянно. Най-сериозно е положението след 5 часа,когато всеки се прибере от работа, тогава се стига до моменти по 15минути без нет и 1 с нет и така се редуват цяла нощ. Платил съм на старите каси за този месец и това ще им е за последно от мен. Интересува ме как стой въпроса с техниката, трябва ли да се връща на някоя от двете фирми след като не съм подписвал договор с тях, а с ДЦЦ?

 

Ти никаква ли друга алтернатива нямаш, та си им плащал? Как ще им даваш пари на тези?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, реших и аз да се включа.

През уикенда бях до Асеновград. Там си върви кабелната на DCC и Кирев.По канал Тв Сат излъчват репортаж от последното заседание на съда.Насрочено е ново за 17 декември мисля, като се очакват и резултати от графологична експертиза. Гологанов е опитал да мине в Агенцията по вписванията, че DCCorporation и DCCompany са една и съща фирма и била станала грешка....Явно развръзката предстои....

Не зная дали сте погледнали във Фейсбук - има доста интересни копия на документи.

Edited by DCCpotrebitel
Link to comment
Share on other sites

Не зная дали сте погледнали във Фейсбук - има доста интересни копия на документи.

 

Ако можеш да дадеш име на профил, линкче или нещо такова, за да знаем къде да гледаме. Аз лично съм любопитен.

Link to comment
Share on other sites

....Явно развръзката предстои....

Развръзката вече е минало. DCC и клонингите му са една фалирала фирма и трябва още малко време това да стане очевадно и за най кьоравите. Не може да има доставчик на някаква услуга без потребители....

Link to comment
Share on other sites

 

Интересно четиво.

Не знам колко тъп и лаком трябва да си, за да искаш умишлено да фалираш фирмата си, която се е наложила твърдо на пазара и държи 40к абонати, които ти кихат средно по 20лв на месец.

Иначе днес бяхме до старите каси - тезии на Гологанов и от там два пъти ни питаха дали имаме подписано споразумение, за прехвърляне.Та сега като прочетох документите ми просветна.

Гологанчето иска да заграби колко може повече абонати, като ги накара да подпишат споразумения, след което ще ги продаде - демек това което е целял от самото начало.Явно слуховете за продажба към ЕК ще се окажат вярни.Само не знам тия лилави петна :) с какъв акъл ще му броят пари за такава измама :)

Явно интересното тепърва предстои.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...