Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Оле верно, аз преди да подпиша споразумение, че си прехвърлям договора от DCC към техния "корпорейшън", могат да си вземат техниката само ако влезнат в къщи докато спя.

 

А споразумението май само на сила могат да ме накарат да го подпиша..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A взискателя по-добре да мисли кога ше ни върне парите за нервите и че нямаше net вместо да ни съди :angry:

Хе-хе, така де. При един съдебен спор това ще бъдат и аргументите за задържане на техниката: те са гаранция, че ще бъдете компенсирани за претърпените вреди. Като ви компенсират за липсата на услуга - ще им върнете техниката.

Link to comment
Share on other sites

Споразумения....прехвърляния..... :angry1 - ПАри не давам !! Пък нека се съдят колкото искат - като им е кеф... :lol:

 

 

Аз също не съм върнал техниката и не смятам, даже забравям да погледан дали са си резнали кабела към нас, защото вече съм на Куулбокс и съм само с един телевизор...

 

Аз лично подписах споразумение на старите каси, после подписах отказ от услуги и им подарих парите за нета за септември... оная нагла пача каза да им занеса техниката, аз им казах да дойдат да си я вземат с оригиналните документи на ДЦЦ и приемно-предавателен протокол с печат на ДЦЦ... ествествено млъкна като насарана...

 

Та за който е подписал и няма срочни договори, или след като изтече, идете и подпишете един отказ в случай, че лайната, не зависмо кое то двете Гологана или Кирев решат да се заяждат с вас по някакъв повод и да ви начсиляват някви лихви и такси...

 

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ , че в момента Бълагрия е само територия и няма държава за обикновените хора - тия като нищо ще делнат кинта със "съдебната" система и ще одсрусат който могат "ЗАКОННО" , за това си оправяйте докуменатцията поне...

Link to comment
Share on other sites

Оная нагла пача се нахвърли на една жена ( не дебелата, а слабата ) да я бий. Един пе..л- администратора им я защити ( слабaта ), поникнаха му крила -напсувах го та млъкна щото щеше да яде тукати и си излезе. Видя че няма да го бъде. Та нали ви казвам чакам ги да дойдат макар че ще стане голяма патърдия :beer:

 

Сподели подробно къде се е случило това ?

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли какво е спам. Явно не. Не пишеш по темата, а се правиш на ,,луд,, :angry:

А ти прочетели какво си написал в постовете си. Оная, оня, пача, педал, една жена (дебела и слаба)... Какви са тия хора, откъде се взеха и какво правят...

 

Примерно, случката я тълкувам така:

 

Ядосан клиент (нагла пача) се нахвърля да бие слабата касиерка, Един (пе..л) администратор се опитал да защити касиерката, но ти си го напсувал (пе..л-а) и той излезнал (на улицата?). С това явно ти считаш че си предотвратил побой.

 

Друг вариант е, че си напсувал ядосания клиент и той си е тръгнал. Този вариант даже има някакъв смисъл.

 

Или пачата е самия собственик на АТВ, който се е нахвърлил да бие клиентка (или касиерка?), а другите ги е било страх от охранителите пред врата, само админа и ти сте се намесили...

 

Във всеки случай... нищо не ти се разбира...

Edited by iso14496
Link to comment
Share on other sites

@iso14496 не бе брат, просто ние не се задълбочаваме в написаното.Интересно модераторите как са схванали написаното, та не го модерираха...

Иначе човека искаше да каже: че оная викам дето псувала не дебелата ми слабата и тоя в касата, а хем викам не бил бил, представи си ако беше ходил миналия Вторник на село как викам споко пич.

 

П.С. Евала на модераторите, изтриха две мнения и до там... тоя продължава да му се лее "мисълта" из темата ;)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

А бе ние се караме и се джафкаме помежду си, а точно тези ,които заслужават да ги споменаваме до девето коляно си гледат кефа... Ако се замислите точно касиерките или каквито там се падат с нищо лично не са ви виновни... че да си го изкарвате на тях. Ако помислите още, ще видите че и на тях не им е кеф да ги ругаят по цял ден и да си изкарват лошото настроение върху тях БЕЗ лично да са виновни. Казали са им :" като дойде клиент му искаш пари, ако не дава му искаш приемника, ако откаже го предупреждаваш че ще си го вземем по "другия начин " и обещаваш че всичко ще си е наред скоро.... и толкова. Какво очаквате да направи? Да ви казва истината? Ми то даже има вероятност и тя да не я знае - цялата.... Така че не се хвалете, че сте теглили "една" на някой от съпорта - това не оправя нещата. Разбира се има и надъхани служители ( може би и във всички фирми), които вярват че клиента е враг,който е длъжен да плаща и даже нещата да не са наред той е длъжен да плаща щото виждаш ли има договор.... или пък се имат за някакви "извисени" , все едно не ти взима само 20 лева ами и спасява света точно заради тебе и ТИ трябва да им се чустваш вечно задължен.... е за такива ...само бой. е** и сръбска музика :angry1 Трябва да има взаимно уважение - това е ...

Лично аз не вярвам това скоро да се оправи. Който и да спечели - все ще е с дълги съдебни дела и разправии, а ако нещата се затегнат ще падне и просташки асеновградски номера - рязане на кабели и т.н. Веднага бих се изнесъл от такъв доставчик на каквото и да е стига да имам разумна алтернатива. В моя случай защо все още седя: Кулбокс няма, N3 са добре, ама с много постна аналогова , Близу - там вече работата опира до вендета... но опита ми с всякакви цепещи се фирми ( повярвайте неизброимо много са ) гласи: стане ли така приключвай с тях набързо и изчезвай "безкрайно" ... :punk

съжалявам за оффтопика но виждам че доста хора не се замислят много по въпроса - давам и тема за размисъл :beer:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) Файлът мисля ще ви е интересен:

http://dox.bg/files/dw?a=cc7c917b3d

А бе той снимката е интересна, само ме зачуди защо поредния номер на касовата бележка е 00000001.. дали пък не ни пускаш някой фискален бон , където са си тествали касовия апарат :P

Другия момент е все пак някой да си е платил.....и да е номер 1 :punk

Link to comment
Share on other sites

Не знам за касовата бележка, но всичко е пълен цирк.

Това, което забелязвам е, че откакто Гологанов пое управлението, рязането на кабели престана, което ясно говори, че именно той е рязал кабели, докато мрежата беше в Кирев.

Има и друго нещо - Кирев или е пълен абдал или нещо не е вярно в цялата ситуация.

Не ми се вярва толкова време да не вижда, че Гологанов точи пари и му навива макарони на ушите. Как така само Гологанов се занимава с купуване на техника за фирмата? Нали и Кирев е съдружник. Той не се ли интересува какво става в тази компания и от кой купува техника? Как така ще дава пари на някой /в случая споменатите фирми на Гологанов/, а няма да се поинтересува на кой точно дава пари? Нещо не се връзва...

Наистина жалко за добре изградената кабелна и канална мрежа, както и за излъганиете и працакани клиенти.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за касовата бележка, но всичко е пълен цирк.

Това, което забелязвам е, че откакто Гологанов пое управлението, рязането на кабели престана, което ясно говори, че именно той е рязал кабели, докато мрежата беше в Кирев.

Има и друго нещо - Кирев или е пълен абдал или нещо не е вярно в цялата ситуация.

Не ми се вярва толкова време да не вижда, че Гологанов точи пари и му навива макарони на ушите. Как така само Гологанов се занимава с купуване на техника за фирмата? Нали и Кирев е съдружник. Той не се ли интересува какво става в тази компания и от кой купува техника? Как така ще дава пари на някой /в случая споменатите фирми на Гологанов/, а няма да се поинтересува на кой точно дава пари? Нещо не се връзва...

Наистина жалко за добре изградената кабелна и канална мрежа, както и за излъганиете и працакани клиенти.

 

Може и така да е, но когато тръгнеш да правиш фирма с някои 50/50% нали се сещаш, че това няма да е с Пешо който вчера си срешнал до Верди :)

Предполагам е имало някакво доверие.Дали е било прекалено голямо или и тука има измама...

А и до колкото съм запознат, почти всичко се движеше от Гологанов, като Кирев рядко се мяркаше.

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за пари, с пълна сила важи поговорката:"Проверката е висша форма на доверие".

А ако Кирев е бил толкова наивен и незаинтересован, това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за пари, с пълна сила важи поговорката:"Проверката е висша форма на доверие".

А ако Кирев е бил толкова наивен и незаинтересован, това е друга тема.

 

Един приятел ми каза , че положенеито било следното, не знам доколко е вярно : Кирев е с парите,Гологана знаел как се върти телвизор-нетската история... Кирев налял парата ама бавно му се връщала и останалтото е върпос на въображение как са се сгомнясали и кой какво е искал...

Link to comment
Share on other sites

А бе даже и така да е, сега нещата са глупави - колкото и да е завеян Кирев ако мрежата е негова със или без ключов организатор , който да

знаел как се върти телвизор-нетската история
нещата трябва да са изяснени. Обаче то не е в положение Кирев да се чуди какво да прави мрежата си "без хора" ами си е чиста проба долна дукументална врътка с възможно най - асеновградските номера, в които познайте коя се оказва ( накрая) най .... претакованата страна :angry1
Link to comment
Share on other sites

ТВ канала на DCC "ТВ САТ" вече е "ТВ САТКОМ"... :rolleyes:

А бе вашата работа в Асеновград е друга работа... вие сте друг "вилает" ....в Пловдив "онбашията" е Гологана ....за момента поне :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ТВ канала на DCC "ТВ САТ" вече е "ТВ САТКОМ"... :rolleyes:

Да не би ДСС да е възкръснала като феникс от пепелта? Или това е поредната дезинформация от двете новопръкнали се фирмички?

Link to comment
Share on other sites

Накрая ще си остане сегашното положение - Гологана в Пловдив, Кирев в Асеновград и толкова.

То друг начин за разделяне май няма. Не може една физическа мрежа, да се раздели на две.

Link to comment
Share on other sites

Да не би ДСС да е възкръснала като феникс от пепелта? Или това е поредната дезинформация от двете новопръкнали се фирмички?

Не е дезинформация. Просто в Асеновград положението е такова. Нета е следния: down ~2MB/s; up ~250KB/s

Накрая ще си остане сегашното положение - Гологана в Пловдив, Кирев в Асеновград и толкова.

То друг начин за разделяне май няма. Не може една физическа мрежа, да се раздели на две.

Интересно ми е при това положение ако Гологана не си оправи нета и ТВ колко абонати ще му останат? Може би само тези без никаква друга алтернатива...

Edited by oggy_bogy
Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е при това положение ако Гологана не си оправи нета и ТВ колко абонати ще му останат? Може би само тези без никаква друга алтернатива...

 

Ами той нета вече е оправен (кабелния), поне на мен де - даун 16мбпс, ъп - 1мбпс. Телевизията по ми харесва от преди - Филм+, Спорт+, Евроспорт 2 на БГ. Ще пускат и още канали. Забелязах, че като се пусне нова порция от канали, старите които са имали проблем (прекъсване на сигнала за 5 мин, прескачане на звука и т.н.) се оправят.

 

Но като цяло мисля да минавам на Кууулбокса за нет от другия месец или Нова година. За ТВ съм повече от доволен със сегашното положение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...