Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

в каршиака, май ул. средец се води ... интересно как с първия си пост в този форум категорично отричаш такава информация. досега само слухтя ли(гледам, че си регнат от почти два месеца)?

аз нямам изгода да хвърлям тук празни обвиняния, тъй като така или иначе сте задраскан параграф за мен, но е необходимо хората да знаят с каква "фирма" си имат работа.

 

... а, да. обясни тук на всеослушание, тъй като явно и ти си "вътрешен човек", защо жената е трябвало да плати глоба за мес. октомври ... за да я изключат?

 

Изобщо не съм учуден точно в касата им на ул."Средец" стои една много проста и нагла жена,ако се беше държала както трябва сега щях да съм им платил и да не се занимавам с тях повече тук.

Вътрешен е но надали ще ти отговори.В един друг форум отговаря само на това което му отърва.ПАК ВИ КАЗВАМ НИЩО НЕ ИМ ПЛАЩАЙТЕ ПОГЛЕДНЕТЕ СИ ДОГОВОРИТЕ.

Edited by nerak
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е пълна глупост и хайде не говорете простотии! По офисите на DCCorporation няма "дебеловрати момчета" може би от месец. Я кажи на коя каса е било това!?

 

 

По последни данни случката се е разразила пред касата ВИ на Луната.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че отидох да си върна техниката в каса на Кирев, щото щяха да ми вдигнат кръвното и да има як скандал. А ако някога ми се появи някой бльон на вратата от измислните корпорейшъни и ми иска техниката ще го направя да си говори сам. И както казах вчера, на всички кутии в кооперацията са лепнали лепенки на корпорейшъна (е*аси "корпорейшъна") и на половината съседи са им орязали кабелите.

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

Впрочем тоя Кирев съвсем се загуби нещо .... ако идеш до офисите му какво правят там - черпят те по едно малко и си говорите за времето след няколко дни вероятно когато ще си си получи контрола от съда или .... какво ? Някой ходил ли е тези дни да разкаже някаква смешка по случая :beer:

Link to comment
Share on other sites

Впрочем тоя Кирев съвсем се загуби нещо .... ако идеш до офисите му какво правят там - черпят те по едно малко и си говорите за времето след няколко дни вероятно когато ще си си получи контрола от съда или .... какво ? Някой ходил ли е тези дни да разкаже някаква смешка по случая :beer:

 

На новите каси чоплят семки по цял ден.Кирев явно чака съда да се намеси, та сами си правете изводи какво значи това за България :D

Иначе KORMISOSH е всеизвестен с филтрирането на постовете и конкретните си отговори от другия голям форум, където се коментираше темата за ДСС.

 

П.С. Клипчето е пълна трагедия.От км личи как някой е взел нещо на готово и е цопнал тъпото лого и надписи, без дори да се помъчи да ги понагласи да пасват на останалите неша.Пълна трагедия.

Link to comment
Share on other sites

Чак сега го видях "рекламното клипче".

 

Малко прилича на ония спотове и анимациите дето ги правеха и ги пускаха за разни предавания по кабеларките в зората на Кабелната телевизия. Геймъри Шоу и т.н.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Чак сега го видях "рекламното клипче".

 

Малко прилича на ония спотове и анимациите дето ги правеха и ги пускаха за разни предавания по кабеларките в зората на Кабелната телевизия. Геймъри Шоу и т.н.

... по-зле е и от тях. наистина логото стои като "пришито" :laughing:

 

@pcworm, кой е "другия голям форум", че ми стана интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Клипче - добре, промоционални цени - добре, качество - къде го сънувахте това бе момчета (Кирчо и Гологанчо - боли ме фара на кого е "корпорацията"), надежност - оп извинете ме тази дума май ще трябва да я проверите в речника какво значи ... абе с 2 думи ... пооакахте се, дори продължавате и в крайна сметка подканяте клиентите си към лоялност и преданост и кореректност ... май станаха мното И-та та да ги искате ... Та въртете си клипчето там да си ви го гледат служителките пък се надявайте някой да влезе през вратата за нещо различно от да ви тегли една майна и да ви удари евтинджоските приемници които раздавахте напоследък :)

 

П.П. Друго си е да ти пусне конкуренцията нетче да понапиша и аз нещо от дома, стига само с този скужебен интернет :)

Link to comment
Share on other sites

Тия ми спряха мижавия безплатен интернет. Що за наглост!

 

Да живеят Глобул. Да живее Tether. И да живее Android платформата.

 

То ограничения 128kbps интернет през мрежата на глобул, е по-добре от тая мизерия дето я бяха пуснали DCC!

Link to comment
Share on other sites

Тия ми спряха мижавия безплатен интернет. Що за наглост!

 

Да живеят Глобул. Да живее Tether. И да живее Android платформата.

 

То ограничения 128kbps интернет през мрежата на глобул, е по-добре от тая мизерия дето я бяха пуснали DCC!

ха, и на мен са ми го спрели :laughing:

 

да живеят wifi стандарта и незащитените мрежи:

 

992319344.png992328287.png992332065.png992333035.png

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

992467743.png

 

992469398.png

това в каква връзка ни го показваш? ISP-то вече NOVATEL ли ще се казва :laughing: .... да прекръстваме тогава темата, а?

между другото дори бтк в момента предлага по-добър нет от този, който си показал :)

Link to comment
Share on other sites

Представителите на Кирев в този форум, бяха доста активни преди време. Може да звучи малко грубо, но напоследък са се изпокрили като мишки. Ако някой от тях има няколко свободни минути, би било чудесно да ни осветли какво е юридическото положение в момента и очаква ли се отново да придобият контрол над мрежата.

Link to comment
Share on other sites

Представителите на Кирев, доколкото знам бяха от техническия екип. Едва ли можеш да очакваш да са запознати с подробности около правните казуси на фирмата. Юридическата обстановка е следната - в офисите на Гологанов представят договор, според който ATB CAT са закупили от DCC цялата преносна мрежа и техника. От офисите на Кирев, твърдят, че въпросния договор е на стойност 19 или 29 (не помня вече, едно от двете е) хиляди лева, което според тях (а и според мен), е смехотворно и незаконно. С оглед на последното, са предприели мерки, (не съм питал какви, в един момент се твърдеше, че икономическа полиция разследва въпросните документи) за да си върнат контрол над мрежата.

Копие от договора можеш да видиш със сигурност в офиса им в Кичука, на Иван Гарванов 28, предполагам го има и в другите офиси, защото чрез него предявяват претенциите си към споразуменията на клиентите.

Ако това за стойноста на договора е вярно, очевидно става въпрос за най-дъртата финансова измама в милата ни татковина - Гологанов, като съдружник в DCC е продал на себе си, като собственик на ATB CAT имущество за стотици хиляди, но на цена от няколко хиляди. Съдейки по подобни случки, разпространени в медиите, най-вероятно ще му се размине. Аз поне не съм чул някой да е съден при подобна ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Представителите на Кирев в този форум, бяха доста активни преди време. Може да звучи малко грубо, но напоследък са се изпокрили като мишки. Ако някой от тях има няколко свободни минути, би било чудесно да ни осветли какво е юридическото положение в момента и очаква ли се отново да придобият контрол над мрежата.

те ще ти кажат това, което чуваш и на касите - "чакаме решение на съда ...", ама в българия докато съда реши, налъмите могат и да цъфнат :laughing:

Link to comment
Share on other sites

При мен от днес сутринта го няма вече и мизерния "интернетец",който ни бяха пуснали напоследък,но кабелна тв. имам.

Дали проблема е от влагата тези дни ....... Светят ми всички лампи на модема!?! Модема е Arris.

Link to comment
Share on other sites

При мен от днес сутринта го няма вече и мизерния "интернетец",който ни бяха пуснали напоследък,но кабелна тв. имам.

Дали проблема е от влагата тези дни ....... Светят ми всички лампи на модема!?! Модема е Arris.

 

Лелеле тия модеми трябваше да са аут още преди 3г :) когато масово започнаха да се заменят с мотороли.

Иначе хората на Кирев казват, че чакат съда да се произнесе.Имаше инфо, че икономическа полиция се е заела, но това нищо не значи.

По инфо канала върви реклама, че са спрени всички абонати които не са платили за месец Октомври.ТИЯ ЕБАВАТ ли се с клиентите си или ДА?!?За кое да платиш?!?ЖАЛКИ са, но нормално.ПРАЗНИТЕ обещания на великия шеф, нали така KORMISOSH.Нещо гласа ти се загуби, а беше много надъхан и обещаваше велики промени!

Link to comment
Share on other sites

За октомври месец интернета е безплатен (компенсация за липсата му през септември). Въпреки това, в системата трябва да се отчете плащане. Това ще стане като си платите кабелната.

Link to comment
Share on other sites

Коя по-точно кабелна, тази която от 130-140 програми (с минусите) падна на 80 и септември я нямаше 10 дни ли ... плати си я сам на себе си пък и си обещай че нещата ще се оправят :)

Link to comment
Share on other sites

За октомври месец интернета е безплатен (компенсация за липсата му през септември). Въпреки това, в системата трябва да се отчете плащане. Това ще стане като си платите кабелната.

 

Кое да платя??? Остатъците от кабелна телевизия? Това,че на половината канали говора и картината са все едно уловени със стайна антена от космоса ли?

Или и ноември ще ни компенсирате,че през октомври имаше "интернет",с който не става мейла си да провериш за 5 дни!?!

Внесете по 1 стотинка на абонат,за да отчете системата плащане и си оправете услугите!

Link to comment
Share on other sites

За октомври месец интернета е безплатен (компенсация за липсата му през септември). Въпреки това, в системата трябва да се отчете плащане. Това ще стане като си платите кабелната.

... да се направи плащане, 'щото не сте наясно кои са ви абонатите. смях.

поне чистосърдечно си отказвате когато някой ви се обади(разбрах за един такъв случай) за да го включите. сигурно сте били доста изненадани от подобно искане, ама и той с какъв акъл ви се е обадил ...

 

Кое да платя??? Остатъците от кабелна телевизия? Това,че на половината канали говора и картината са все едно уловени със стайна антена от космоса ли?

Или и ноември ще ни компенсирате,че през октомври имаше "интернет",с който не става мейла си да провериш за 5 дни!?!

Внесете по 1 стотинка на абонат,за да отчете системата плащане и си оправете услугите!

трябва да платиш, 'щото и те трябва да платят на булсатком :laughing: ... а и както казах - не са наясно кои са им абонатите, а с едно постъпило плащане веднага ще се засече. сигурно на касите питат "къде живеете?" :unsure:

 

между другото "пиратския" ми интернет става все по-харен:

 

993498980.png

 

к'ви дцкорппорации, к'ви твсат ком-и, к'ви 5 лв. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За октомври месец интернета е безплатен (компенсация за липсата му през септември). Въпреки това, в системата трябва да се отчете плащане. Това ще стане като си платите кабелната.

Направете го месец назад да се плаща - така като няма нет или кабелна да не се плаща,а не само някви компенсаций от други месеци.

И защо си мислиш, че тоя месец е имало интернет или кабелна - интернета е под всяква критика като скорост и пинг, кабелната прескача и от време на време баш на най-интеренсото "програмата не се изпълнява"....спорд мен всеки месец ако е 15 лева кабелна+ интернет, може някой и да остане на тоя "доставчик".

 

П.П. За Ноември колко смятате да е таксата, че да знам дали да си платя за тоя месец, че още не съм ви сменил с друг доставчик ?

Link to comment
Share on other sites

П.П. За Ноември колко смятате да е таксата, че да знам дали да си платя за тоя месец, че още не съм ви сменил с друг доставчик ?

 

Аз предлагам следната формула - скоростта на интернета в мегабити разделена на 2 + броя на каналите на кабелната телевизия разделен на 6 ... ако трябва да го отнесем към добрите времена на компанията щеше да е нещо от рода на 20MBit (поне аз на моменти до толкова стигах) / 2 + 130 / 6 = 32 лева ... колкото плащахме ... за сега някой друг може да си я сметне индивидуално :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...