Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

не се претеснявайте за Бг филми. което е разрешено е качено в YOUTUBE , което не е разрешено (права на БНТ, БТВ) а те са само около 100 фима и сериала, ще се качи като торенти в някакъв тракер. Качеството на филмите в YOUTUBE е същото каквото беше при торентите. Каталозите на филмите може да ги намерите тука http://poloma.net

 

Само дето от тоя сайт линкове не работят.

И в крайна сметка КОЙ, КОЙ, КОЙ изтри тракера? :D (дано да не се сметне за спам)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

1. Никой не е изтривал тракера.

2. Тракерът е затворен.

 

Понеже явно не се вижда или чете добре, ще го напиша още един последен път:

 

КОГАТО ИМА ИНФОРМАЦИЯ ЩЕ БЪДЕТЕ УВЕДОМЕНИ 

 

Надявам се се вижда добре сега... 

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, ей ама тъкмо за тракера да попитам дойдох и ся като няма за какво да питам, щот се знаело, дай поне някаква активност да отбележа! След като отправяне запитвания, на мен кой ми изтри аватара да питам? Няма ме известно време и дай да заличим следите!

 

Жалко, ама пък айде късмет и здраве за новата година нов тракер да има! ;)

Link to comment
Share on other sites

Еййй стенли къде се загуби бе човек? Те форума толкова пъти го преинсталираха - хванал е пътя аватара ти при някоя от преинсталациите, не е единствен :)

Link to comment
Share on other sites

Забелязах аз че форума минава през някаква еволюция и ся къде ще го търсим тоя аватар... лошо!
Къде съм се загубил? Абе ако ти кажа че съм зает с работа и изкарване на пари ще излъжа, ако не за първото то за второто със сигурност.
Реших да се появя, да ви честитя празниците, че без поздрави празник не става, а без празник пиенето не върви! А аз си знам че тука има много ценители на хубавото пиво, та айде да ви са честити Коледа и Новата Година и форумчето винаги да го има!

П.С. С кой господ да се свържа за да сменя псевдонима?

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

П.С. С кой господ да се свържа за да сменя псевдонима?

 

Ай сети се сам. :evil ...и уелкъм бек. Аватарът ти може и да е хванал гората, ама иконата с върколака, дето я добавихме специално заради тебе, все още си седи. :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Откакто ъпдейтнах до IE11, имам проблем с цитатите тук. Цъкам на "Quote", но излиза празно поле. Пиша ли през Chrome, нямам този проблем, но си използвам главно IE и искам да го оправя и там. Къде е проблема? Държа да отбележа, че с други сайтове няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Е, да, ама не. Преди си работеше нормално и проблемът е само с Булфорум. Явно има нещо, което трябва да се оправи, но не знам дали в самия IE или в настройките на форума. Днес пробвах и от друго PC с IE11 и там е по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

Може да е от скин, версия на форума или пък на друго място са пипали в сорса за да оправят проблем с IE, който е дошъл с версията от Invision.

Link to comment
Share on other sites

И при мен го има проблема с цитирането. Явно не е свързано със скин, защото пробвах всички и при никои не става да цитирам.

Link to comment
Share on other sites

И при мен го има проблема с цитирането. Явно не е свързано със скин, защото пробвах всички и при никои не става да цитирам.

Ако изключите шарения редактор няма да имате проблеми.

 

Т.е. при отговаряне да гледате един вид plain text и форматирането да си го правите с разните му BB-codes а не кликайки по toolbar-a

 

 

Проблема (т.е. мястото, където гърми) е в ipb.js (line 307) нещо не са направили като хората обработката на ajax-a, но не се наемам да го оправя. Ако някой има желание да им го report-не като проблем с IE10 това. То оправянето може да е на коренно различно място всъщност, просто тука виждам че гърми...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не си само ти с този проблем - ей го на, репортнат е и то няколко пъти явно като проблем.


А тук, предлагат някъв фикс но май е за друга версия и не знам дали е точно за този проблем

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Какъв точно е проблемът с DNS на форума? От 3 дни нямах достъп до форума, но като смених DNS на Близу с тези на Гугъл, вече имам достъп. Гледам, че във форума на Кулбокс също се оплакват, че нямат достъп?!

Link to comment
Share on other sites

Какъв точно е проблемът с DNS на форума? От 3 дни нямах достъп до форума, но като смених DNS на Близу с тези на Гугъл, вече имам достъп. Гледам, че във форума на Кулбокс също се оплакват, че нямат достъп?!

На този етап е най-добре да се ползват DNS сървърите на Гугъл, например 8.8.8.8 защото все още има проблем с единия от DNS сървърите на bulforum.com и повечето заявки към не особено добре оптимизирани DNS сървъри на различни доставчици връщат таймаут.

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя форум жив ли е б'ре?Много ме кефи каква цензура се налага и във фейсбук страницата на форума.

 

П.С. Дефакто единия ДНС работи ама не точно.Другия работи както трябва, но форума не се зарежда.Интересно...

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя форум жив ли е б'ре?Много ме кефи каква цензура се налага и във фейсбук страницата на форума.

Каква цензура? Моя, както и още камара коментари от тия дни си седят...
Link to comment
Share on other sites

Ами вчера коментирах поста за проблема с DNS-а и на някой явно не му хареса, защото 2ч по-късно коментара ми го нямаше :)

 

Как така се изписва гуру в инфото към никнейма ми над мястото за аватар без да съм настройвал нещо по профила в този случай?А и на другите потребители се изписват хм..подобни длъжности :))

Предполагам на база брой коментари :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Как така се изписва гуру в инфото към никнейма ми над мястото за аватар без да съм настройвал нещо по профила в този случай?А и на другите потребители се изписват хм..подобни длъжности  :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...