Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Модератора не се бъзикай така с хората ;)

 

ps:Някъде от профила се човъркаше това

Видях го.Повече НИКОЙ ДА НЕ СЕ БЪЗИКА С МЕН.ЧЕ ЩЕ ИМА НАКАЗАНИЯ   :bgrin:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама що не се ползват ДНС-ите на някой регистрар за по-лесно. Примерно name.com се представят по мои впечатления много добре.

Е ти не прочети ли, че не е виновен DNS-а на форума? "не особено добре оптимизирани DNS сървъри на различни доставчици"

То нали освен да се дава акъл, трябва и да има кой да слуша.Ама кои сме ние, че да се взима под внимание.Все пак ползването на форума е привилегия, не право ;)

 

 

 

Не знам точно кой сте вие, но отдавна сме обяснили (МНОГО ПЪТИ), че администраторите са много заети хора и всякакъв вид реакции са забавени във времето. Нека го повторим отново за всеки случай....

 

Е то това едва ли има човек, който да не го знае.На година поне по 5-6 пъти си го припомняме :) Идеята ми беше друга, но е ясно че сме глас в пустиня.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Не знам точно кой сте вие, но отдавна сме обяснили (МНОГО ПЪТИ), че администраторите са много заети хора и всякакъв вид реакции са забавени във времето. Нека го повторим отново за всеки случай....

Link to comment
Share on other sites

Не знам точно кой сте вие, но отдавна сме обяснили (МНОГО ПЪТИ), че администраторите са много заети хора и всякакъв вид реакции са забавени във времето. Нека го повторим отново за всеки случай....

2 дена бе бате. Разбирам да не реагират на часа, или даже същия ден, ама 2 дни го нямаше форума... да не бяха 3 даже...

 

Мрън мрън... кажи сега, че мрънкането също е забранено :) Аз им влизам в положение и им съчувствам, но не виждам защо пък да не си помрънкам по случая...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ами нека да видим кои бяха тия дни? Аз лично вече спирам да повтарям едно и също. Никой тук не е насила все пак, нито плаща за това. Мрънкайте колкото искате, само гледайте да няма рЕтуални и недай си боже масови самоубийства.... 

Link to comment
Share on other sites

Ами нека да видим кои бяха тия дни? Аз лично вече спирам да повтарям едно и също. Никой тук не е насила все пак, нито плаща за това. Мрънкайте колкото искате, само гледайте да няма рЕтуални и недай си боже масови самоубийства....

Петък-Понеделник ;)

 

Твоето мнение го знаем, идеята е някой баш шеф да се жегне.

Ние сме тук, защото форума ни харесва.Мрънкаме, не за да се намираме на приказка, а защото искаме да има развитие и нещата да върят към по-добре!Достатъчно е да метнеш един белтък тук, за да ти стане ясно положението.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Достатъчно е да метнеш един белтък тук, за да ти стане ясно положението.

 

Този списък отдавна не е изцяло актуален...дори по-точно може да се каже, че е "отчасти актуален". Предполагам между дългата поредица никове си забелязал и датите в Last Active колоната... ;)

Link to comment
Share on other sites

Именно защото ми е много ясно положението пояснявам за какво става въпрос. 

 

Този списък дето го гледаш наясно ли си, че присъства с около 15-20% реално? Че някои хора изобщо не влизат и ги няма?  

Link to comment
Share on other sites

Този списък отдавна не е изцяло актуален...дори по-точно може да се каже, че е "отчасти актуален". Предполагам между дългата поредица никове си забелязал и датите в Last Active колоната... ;)

Именно защото ми е много ясно положението пояснявам за какво става въпрос. 

 

Този списък дето го гледаш наясно ли си, че присъства с около 15-20% реално? Че някои хора изобщо не влизат и ги няма?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

За какво се дърляте не мога да разбера? Като не можете толкова без форОма, просто си сложете IP-то в hosts файла и това е. Понякога се изисква малко въображение и нестандартен подход, ама върви. Аз например трябваше да пусна една сесия на wireshark за да видя точно IP адреса на форума, който беше останал единствено в кеша на Firefox на един от лаптопите ми. Интересна ситуация, защото IP-то определено не беше кеширано в локалния DNS кеш на машината и инямаше как да се извади по друг начин. Сега просто ми седи в hosts файла с или без коментар отпред в зависимост от това дали искам да го активирам или не.

Link to comment
Share on other sites

Този път беше DNS-a, предния беше спрял тока и нямаше кой да иде да цъкне копчето, преди това май беше загинала базата. И стане ли нещо такова, понеже е отсвирен в 9та глуха явно - времето за реакция е "маняна", ама без елемента на припряност (демек нещо като - ако не е тази седмица ще е идната). Не че се оплаквам, не ме разбирай погрешно - чак толкова не ми е липсвал, просто отбелязвам фактите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе аз все пак да си питам ръководството на форОма - туй нормално държание за модератор ли е?
пример1, пример2, пример3, пример4

 

Ако правилно си спомням правилата:

 

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас. Горещо препоръчваме да се изразявате на кирилица!

2. Не е разрешено използването на псувни, цинизми, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

Хубаво е да ги има правилата, ама още по-хубаво би било ако се спазват. А въпросния модератор хич не му е за сефте да се държи по подобен начин.

Link to comment
Share on other sites

Сега като се замисля, дали съществува подобен резил на 2-3-5 монитора? 

 

Е*ати трола, честно!!!! Но нямам намерение да си губя времето да вадя "примери" с десетки...... И на съответния трол това му е постоянното поведение! 

 

Между другото - My 2014 year's resolution - ZERO TROLL TOLERANCE. 

 

Просто споделям.

 

В смисъл 10 дена, после 30 дена, после 90 дена, после +безкрайност дена...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, а на теб не ти ли омръзна да обикаляш темите и да се изживяваш като духовния гуру в кокошкарника? Не се чувствай длъжен наввсякъде да натрапваш мнението си, мога да ти гарантирам, че светът ще продължи да съществува както без теб, така и без неизчерпаемия ти извор на знание и мъдрост.

 

Добре де,а какво да кажем за твоето проникновено и разтърсващо отношение към моята персона незнайно поне от мен защо.Цитата е последния път.Не знам как се чувстват другите ама това да ни вкарваш в некъв кокошкарник...

Извини ме все пак мен,а и останалите,че не смогваме да стигнем високата летва на твоето лично и премного доблестно поведение-еталон.

Link to comment
Share on other sites

На Виден му има нещо днес.

 

Ако ставаше дума за твоята 'незабравима' любима (имам предвид "онази" с 3-те букви, дето все още не можеш да я забравиш :P )...бих казал, че просто се е напушил и е в настроение. Да, ама за Виден знам, че със сигурност не може да е напушен (а по-скоро 'напит' :lol: ), така че ще кажа, че е бил само в настроение. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така в един друг форум със IPS клипчетата от YT си се показват без да се пише 

[media][/media]

Защо тук трябва да го пишем това постоянно ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...