Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
А аз май отново вампирясвам....70 часа вече без сън...(засега). :ph34r:

 

Edit: всъщност 71 часа. :P

 

Това не е човешко, ти си извънземен. :P

Link to comment
Share on other sites

не спим, щото съм се превърнал в абсолютен михлюз :) (както се изрази един колега) :D по цял ден спя, пък вечер се чудя за кой та*ак да се хвана :) доста забавно е, и в интерес на истината уча много повече отколкото ако си уча нормално през деня, и като че ли имам повече свободно време :) баси не осъзнавах колко им е яко на хората, които не бачкат и единственото, което правят е да си гледат кефа :) :)

Link to comment
Share on other sites

Вода адски странния "разговор" в скайп за любов, сериозни връзки и такива неща... Или иначе казано - въпроса е "Какво искаш - ебане или връзка?" .. А аз не знам какво да отговоря...

Link to comment
Share on other sites

Вода адски странния "разговор" в скайп за любов, сериозни връзки и такива неща... Или иначе казано - въпроса е "Какво искаш - ебане или връзка?" .. А аз не знам какво да отговоря...

 

Като не знаеш отговаряш на въпроса с въпрос бе човек... или се замисляш дълбоко, медитираш 10 минути, изпиваш още малко алкохол и стигаш до прозрението какво точно искаш (а именно яко е**не!) и тъй :)

Link to comment
Share on other sites

...въпроса е "Какво искаш - ебане или връзка?" .. А аз не знам какво да отговоря...
Наздраве! Ракия РОКС!

Видя ли колко бързо може да стигнеш до отговора на всеки въпрос, използвайки правилния метод... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Досега с един колега мляхме кооперативно в мрежа на Red Alert 3 :devil

Широко ти е около врата на тебе...някои играят, а някои (като мене) трябва пак да работят нощна и да не си лягат... :sick

Link to comment
Share on other sites

Оп , рацъках малко Rise of Nations , понаучих още някои тънкости по стратегиите, а не като преди да ги играя на сляпо :)

Понякога първите стъпки в играта са важни , завършвам и с малко анимация веселата катерица от ледена епоха :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гледах филм и си пишех с един човек , свалям анимации в момента ... скоро ще лягам .

:)

Link to comment
Share on other sites

Никво лягане! Колкото адреналин се разпиля тази нощ у нас - такова чудо не е било! Ужасът е, че никой не снима.... Неповторима нощ! :punk

 

Много рано си тръгнаха всички обаче хахаха

Link to comment
Share on other sites

Може би защото погълнах много кола тази вечер и сега нещо пощръклявам. :D

 

Внимавай с колата да не ти се наложи да идваш при жена ми да ти бръмка с машинката по зъбите после :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...