Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Ми кога спи! :laughing:

Като се виждаме все свежар....

 

Анджък де. Той или е извънземно приело формата на човек или е мутирал, но аз ако съм чувал той да спи (когато изобщо го прави) е било за минути или максимум час-два, а това 8 часа сън сигурно спи само по официални празници :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе я не се бъзикайте с Мидекс, че както е бесен, дето му изгоря харда с половин терабайт данни, които трябва да се възстановят от нулата....ей сега ще раздам на кой мод-режим, на кой банан...а на всички спящи в момента - по 20%. :devil

Link to comment
Share on other sites

А не ни обръщай внимание. То като стане това време на денонощието и изпростяваме (аз поне със сигурност).

 

За диска - искрено съжалявам... бил съм в тази ситуация и ми се е искало да се хвърля в реката направо. Надявам се да се измисли нещо защото цената на 1 или 2 диска е нищо спрямо работата от последната половин година...

 

Между другото сега се сетих (нещо което съвсем ще психяса tedy, затова го и пиша тука баре не прочете че още утре ще отърчи да си търси нов диск) - имам един приятел който си направи машина с 8 диска. От 8те вече 3ти сменя. A познай какви са дисковете....... да подксажа леко - марката и размера са същите...

Link to comment
Share on other sites

Ох, това на брат ми, Marvin, му се е случвало преди време, доста мъжки го прие. Аз, да чукна на дърво, не съм го изживявал, че ако ми се случи, не знам дали ще го преживея изобщо...

 

Студена вода на корем ама... докато има водка, да не прибягваме до нея.

Link to comment
Share on other sites

Между другото сега се сетих (нещо което съвсем ще психяса tedy, затова го и пиша тука баре не прочете че още утре ще отърчи да си търси нов диск) - имам един приятел който си направи машина с 8 диска. От 8те вече 3ти сменя. A познай какви са дисковете....... да подксажа леко - марката и размера са същите...

Абе ние с Теди доста си поговорихме, както може би си разбрал от другата тема...тази серия с 500-гигабайтовите Сийгейти много фалшива излезе...освен моя знам за още 4 от същите, които са се прецакали след най-обикновен рестарт (на един познат диска, 2 бр. днес в сервиза и един на колегата по съдба от другата тема)...дали откак купиха Макстор нещо не прихванаха от тях... :inqn

Link to comment
Share on other sites

Не искам да ти се меся, но ако ти ще караш - по-добре се наспи като хората. И даже да си спал 2часа не е като да не си спал хептен... въпреки че ако след 2 часа тръгваш то май няма за кога да лягаш всъшност - 15 мин докато легнеш и заспиш, още 15 докато се освестиш после... за час и половина не си струва а и ако не ти се спи зверски май по-добре хич да не лягаш...

Link to comment
Share on other sites

Предпоследна вечер в колежа за тоя семестър, хората приключват с изпитите и най-накрая са навити да пием, един приятел отвори America! The Bar! Как да спи човек...

Link to comment
Share on other sites

Абе... Имам 1 интересен въпрос : Има ли смисъл да легнеш да спиш за 15 или 25 минути? Това ще промени ли нещо по някакъв начин? Ще ти се отрази ли?!

Давам пример: спал си 3 часа и малко, събуждаш се от НЕЩО си, имаш още 20 минути за сън - има ли смисъл да лягаш пак?

Link to comment
Share on other sites

Абе... Имам 1 интересен въпрос : Има ли смисъл да легнеш да спиш за 15 или 25 минути? Това ще промени ли нещо по някакъв начин? Ще ти се отрази ли?!

Давам пример: спал си 3 часа и малко, събуждаш се от НЕЩО си, имаш още 20 минути за сън - има ли смисъл да лягаш пак?

 

Предните дни спал ли си достатъчно? Ако да - няма смисъл. Ако не си - 20 мин са си 20 мин ебати...

Link to comment
Share on other sites

Абе... Имам 1 интересен въпрос : Има ли смисъл да легнеш да спиш за 15 или 25 минути? Това ще промени ли нещо по някакъв начин? Ще ти се отрази ли?!

Давам пример: спал си 3 часа и малко, събуждаш се от НЕЩО си, имаш още 20 минути за сън - има ли смисъл да лягаш пак?

 

Според мен абсолютна грешка! Лично на мен подобно "спане" се отразява кошмарно. Като се събудя все едно са ме били и не съм спал цяла седмица!

 

В такива случаи винаги предпочитам да остана буден.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса не е да си легнеш за 20 мин сън. Въпроса е че както си спал някой те е разбудил за момент а имаш още 20 мин да си полежиш и евентуално поспиш.

Link to comment
Share on other sites

Еех утре съм първа смяна на училище ма нещо не ми се ляга пък и се заиграх в скайпа и се чуда утре тоест след няколко часа де как ли ще станаа, ще бъде доста екстремнно

Link to comment
Share on other sites

...спал си 3 часа и малко, събуждаш се от НЕЩО си, имаш още 20 минути за сън - има ли смисъл да лягаш пак?

Абсолютно не, особено ако вече си се разсънил - даже и ако ти остава час до планираното събуждане....почти е сигурно, че ще се събудиш с доста повече усилия и недоспал. :sick

 

П.П. И не пиши в темата през деня, че подвеждаш и другите да правят същото.... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Седя и се чудя какво толкова казах на Мидекс в темата за автомобилите, за да ме обиди по този начин!

Седя и изобщо не се чудя защо Иван пак са го обхванали съмненията...защото си го познавам. :rolleyes:

Ваньо, много ми се щеше да сложа някоя емотиконка като тази в подписа на артилериста...ама няма, а и по-добре, тъй като явно не разбираш подтекста на емотиконите. :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...