Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Жуля кола и бисквитки Траяна и мъдря тука едни философски работи по Свят и личност

Бах мааму нямам време да си помисля за бъдещото corrado , камо ли да си изгледам до край Basic , какво изобщо остава за спане .. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Вчера коли ... днеска бири , кИфтета от кауфланд и севън дейс мини по случай изкараната с пот на челото и безсъние 6ца по свят и личност :)

Link to comment
Share on other sites

Копчето спи в сайлънт моуд :D Aз съм в Пловдив и дивият куч ми лази по нервите. Сега пък сънува и ръмжи. Нямам нещо подходящо подръка, за да го мелна по главата...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... а някои даже се трудим усилено. И нямам предвид да се трудим върху жените си ами баш такова за което даже пари дават :bgrin:

 

(пфу тва като го чета може да се разбере, че стоя в някой тъмен ъгъл и причаквам случайни минувачи за да им прибирам парите)

 

 

 

Ако му подсвирнеш не се ли буди? Бахти...да разчиташ на куче да те пази нощем от крадци... :blink:

 

Ам'чи крадците като чуят зловещото хъркане на кучето и ще избягат сами! Че иначе ще стане "И аз те гледам и Исус те гледа..."

Link to comment
Share on other sites

:D :D

 

бати и парите... въобще не ми трябват парите от днешната смяна, и без тях ще мина, само да можеше да съм си в леглото. Как ще изкарам още 5 часа не знам...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... а някои даже се трудим усилено. И нямам предвид да се трудим върху жените си...... :bgrin:

 

Ами...що...да се "трудиш върху жена си" е много приятно занимание, което съвсем не е задължително да се извършва единствено през нощта. :bgrin:

Имам предвид да работиш върху усъвършенстването на жена си по всяко време....някой да не вземе да си помисли нещо друго... :devil

Link to comment
Share on other sites

някой да не вземе да си помисли нещо друго... :devil

 

A що, аз баш за другото говорех :bgrin:

 

Иначе да, не е задължително да е през нощта но тогава е по-спокойно и шанса разни досадници да тръгнат да ви прекъсват е по-малък :laughing:

Link to comment
Share on other sites

....но тогава е по-спокойно и шанса разни досадници да тръгнат да ви прекъсват е по-малък :laughing:

Аааа...ник'ви такива - вратата се заключва, всички телефони и звънци се изключват и на вратата се залепва бележка с надпис никой да не чука по нея, защото тече ток 220V... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изнамирам незнайно от къде още картинки с върколаци , пия кафе и мляко (отделно за да не разваля кафето обаче ги смесвам от време на време) , така ще е цяла нощ , поне си имам занимание ... иначе щях да седя на двора за да размишлявам .

:)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се да лягам ли....да не лягам ли...хич не ми се спи... :ph34r:

 

П.П. Май наистина няма смисъл...пък дано довечера ми се доспи, че да си взема някой час сън...

 

 

П.П.П. Пак не спя...този път по принуда. :cry

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи и не спя понеже погълнах доста кола и кафе тази вечер.

А и си бях свалил да гледам ДОСИЕТАТА Х и се залисвах до преди малко с тях. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи и не спя понеже погълнах доста кола и кафе тази вечер.

 

Не се заяждам, обаче това "не ми се спи щото пих много кола и кафе" го виждам поне за 5ти път от теб :) Очевидно си нощна птица обаче си търсиш оправдания май май :P

 

E еиж аз си работя и за всички е нормално да съм буден около 3 през нощта... и Midex също... ъъъъ то всъщност Midex изобщо спи ли някога? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не се заяждам, обаче това "не ми се спи щото пих много кола и кафе" го виждам поне за 5ти път от теб

Айде и аз да пиша едно оправдание като обвиня водката... :lol:

 

Иначе ми е интересно да чуя Midex, на мен си ми е чудничко от край време. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...