Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз пък преди един час се събудих и сега сядам пред компютъра ... ще изкочи нещо .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Аз пък преди един час се събудих и сега сядам пред компютъра ... ще изкочи нещо .

:)

 

Само после да не забравиш да го прибереш това дето ще изскочи :P

Link to comment
Share on other sites

А , за "на де ни ца та" ли питате ... спокойно и без това трудно е прибирам та си стои на вън .

:D

Link to comment
Share on other sites

След две седмично въздържание от кофеин, на вечеря дръннах малко повече кола и сега убивам времето с Наричана още, докато не ми се приспи

Link to comment
Share on other sites

След две седмично въздържание от кофеин, на вечеря дръннах малко повече кола и сега убивам времето с Наричана още, докато не ми се приспи

Нещо подобно и при мен.Въпреки че бях ударил 3 бири навън, след като се изкъпах и 2 чаши кола тотално ме ококориха и сега се чуда какво да правя...а утре немалко задачи и обикаляне ме чакат :ph34r:

 

П.п Красьо, нещо не фигурираме в Топ Спамерите - трябва да се поправи си мисля :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.п Красьо, нещо не фигурираме в Топ Спамерите - трябва да се поправи си мисля :lol:

Аз мисля да се приспя с някоя книжка, че ми писна всяка вечер да вися до 3, ама то като гледам е станало почти 2 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Слушам дискографията на Sonic Syndicate (Препоръчвам ги :] ) и се занимавам с фотошоп на ламерско ниво :]

Link to comment
Share on other sites

Форума спря да ми праща email-и за нови постинги и сън не ме хваща от това :)

Нямаш проблем...аз така и така не спя, ще ти ги препращам ръчно вместо него. :P

Link to comment
Share on other sites

D.Gray-Man

Пак това плюс чипс и кока кола.. и малко метъл между епизодите :)

Link to comment
Share on other sites

Искам сок от червен грейпфрут...Иначе - пак свалям интервюта, след капучино.

Link to comment
Share on other sites

В Енджой беше МАААСА тъпо. БутУлките Абсолют нямаха нищо общо с истината. 3 големи и "Здрасти, как си"... Гнус, ГНУС, ГНУС! Как може... То бива половин цена, ама то си е подигравка с клиента...

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя какъв филм да гледам или какви експериментчета да си правя , обаче всичко иска време ... нямам намерение да чакам и най-вероятно (като няма с кой да си пиша сега) ще си пусна някакви ужаси от свалените вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

Напоследък не спя и чета по цели нощи разни сайтове и документи из нета...докато се усетя става към 7 и не виждам смисъл да лягам въобще...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...