Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

А аз цяла нощ освобождавам свободно пространство из дисковете...толкова съм го забатачил, че просто нямам думи...за няколко месеца са се натрупали 200+ гиги за архив и сега....пиша ли, пиша DVD-та...едно след друго...добре че ги купувам на шпиндели по 100, та имам достатъчно. Обаче най-приятното е, че цялото това досадно архивиране ми върви на фона на най-хубавото радио в нета - кеф ти джаз, кеф ти хитове от 90-те, кеф ти черна музика. :music

 

П.П. Между другото преводът на анонса на български (когато чукнете върху BG флага) е мой - малко не са се справили с копи/пейст-а, дето ме помолиха да им го пратя, ама повечето си е там. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

До ся гледах анимета.. , ама нещо ми е адски тъпо и май ще лягам , че утре имам бая работа..

Link to comment
Share on other sites

Мъча се да си конфигурирам Conky-то, след 1 час четене и ровене по разни сайтове вече взех да схващам закво става въпрос :wacko:

Link to comment
Share on other sites

<title> Ходене по мъките </titel>

<Start>Пуснал съм да се преинсталира бозичката на един дърт лаптоп и то преди повече от час , в момента съм на форматирането :lol: над 40 минути копираше файловете :wacko:

бръмчи като печка, топли като такава (това поне добре, че нещо студено стана) и бавно но славно отивам към момента на истината.

<b>Май ще се осъмне с нов Уин на един стар служебен лаптоп </b> </end>

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи. Гладен съм а няма и троха останал хляб.

Гозбата не ми върви без хляб, дразня се :angry1

Мисля да поиграя малко и да си лягам.

 

Глей си работата! Ела да ме видиш как ми вървят кифтетата без 'ляб :) Бирата помага но и без нея пак става ;)

 

Друго си е да си играеш не кат' мен да бачкаш по нощите :) От Midex обаче не се чува нищо напоследък, да не би да е почнал да бачка денем?

Link to comment
Share on other sites

От Midex обаче не се чува нищо напоследък, да не би да е почнал да бачка денем?

Да бе...ще има да чакаш... :bgrin:

Мъча се цяла нощ с един лаптоп....в момента от 1 час пробвам всички възможни комбинации между 2 и 3 клавиша, че дано случа някоя да влезна в биоса. Не ми препоръчвай нищо - изчел съм десетки страници по темата и съм пробвал поне 150 различни. Принципно на екрана се изписва, че трябва да е CTRL+ALT+S ама трънци... :woot

Link to comment
Share on other sites

Да бе...ще има да чакаш... :bgrin:

Мъча се цяла нощ с един лаптоп....в момента от 1 час пробвам всички възможни комбинации между 2 и 3 клавиша, че дано случа някоя да влезна в биоса. Не ми препоръчвай нищо - изчел съм десетки страници по темата и съм пробвал поне 150 различни. Принципно на екрана се изписва, че трябва да е CTRL+ALT+S ама трънци... :woot

Значи или е повреден, или има някаква защита да не се влиза в биоса, мисля че някои маркови имаха разни такива шитни.

Връщай го ако е в гаранция, а понеже предполагам, че е купен сецонд ханд, търсиш този, от който си го закупил :) .

А по темата, не спя, защото навън пече слънце, колкото и да е глупаво като причина :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не е повреден.

Имах същия проблем, разковничето се криеше в момента на натискане на дадения клавиш. Натиска се след мемори чек.

Какъв е ноутбука?

Link to comment
Share on other sites

Глей си работата! Ела да ме видиш как ми вървят кифтетата без 'ляб :) Бирата помага но и без нея пак става ;)

 

Незнам немога нищо без хляб да хапна. Освен някакви макарони или спагети, но това щеше да отнеме време а не ми се занимаваше.

Иначе не спя защото напрабих една следобедна дрямка до 22ч. :D

Link to comment
Share on other sites

Не е повреден.

Имах същия проблем, разковничето се криеше в момента на натискане на дадения клавиш. Натиска се след мемори чек.

Какъв е ноутбука?

Позна! Успях веднъж да влезна след като поне 99 пъти преди това по различно време на зареждането помпах същата комбинация...явно има само една секунда, в която ако не успееш да се наместиш, нищо не става...а и помпенето не помага, тъй като точно в тази секунда явно нулира всичко, дето си правил преди това.

На всичкото отгоре само дето и влезнах - очаквах, че ще видя подробен биос, с възможност за промяна на десетки параметри и стойности, а се оказа, че вътре има само 5-6 менюта, в които да сменям откъде да 'буутва', след колко време да изключва това и онова и толкова - няма латентност на памети, овърклок на шина, волтажи...въобще...никакви глезотийки. :huh:

 

А по темата защо не спя в момента - че кой спи в един и половина?? Да е 6 сутринта - да отговоря, ама сега... :P

Link to comment
Share on other sites

Защо да спя , като мога да умра от скука евентуално сега ... цяла вечер нищо не се случва тук .

:)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да си лягам изобщо, при положение, че в 9 започват квалификациите на F1...а на китайската писта се очертава да бъде интересно... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...