Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Досия гледах BigBorther 4 :) Бях си насвалил 4-5 епизода и от няколко часа се наслаждавам на простотията им :) А доколкото до сега трябва малко да попрегледам нещата за утре ама просто не виждам как това ще е възможно :)

Link to comment
Share on other sites

Chakam Drebnotoooo, ei zatva ne spq hehe :) Trqbva da pristigne sled okolo chas dva :)

 

Престанете да се изнасяте бе!!! На какво прилича тва :laughing:

 

--------

 

Аз не стига че съм претрепан от работа днес, ами сега се занимавам с чужди машини и инсталации.

 

Разбира се дебна и за нарушители :devil

Link to comment
Share on other sites

А Radeon Omega Driver-ите пробва ли ?

Ха-ха...тия драйвери аз съм ги измислил...от години са ми инсталирани "по дефолт". :P

Не става...не само с омегата, но и още десетина странични разработки смених... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пламене и ти ли с Вирус 98 се занимаваш.... И то в гарнитура с АТИ - бахти самоубийството....

 

Аз вече и двете машини ги направих и утре гордо се оттървавам от тях. Остава едно мониторче да се купи...

Link to comment
Share on other sites

Пламене и ти ли с Вирус 98 се занимаваш.... И то в гарнитура с АТИ - бахти самоубийството....

 

Аз вече и двете машини ги направих и утре гордо се оттървавам от тях. Остава едно мониторче да се купи...

Абе аз със старото АТИ 9800 про си нямах проблеми, но след него вече спряха поддръжката на драйвери за 98-цата....най-гадното е, че на мен даже не ми трябва 3D, а само да върви горе-долу коректно в 2D...ама и това не става дори... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Chakam Drebnotoooo, ei zatva ne spq hehe :) Trqbva da pristigne sled okolo chas dva :)

 

Хех, за постоянно ли идва или само на гости? Да му ударите по един-два скоча. :)

Link to comment
Share on other sites

Без да искам излязох до десктоп докато цъках FarCry2 и сега ми е windowed постоянно?!?!?!При всяко пускане на играт е така :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Без да искам излязох до десктоп докато цъках FarCry2 и сега ми е windowed постоянно?!?!?!При всяко пускане на играт е така :angry1 :angry1 :angry1

Извинявам се за часа първо , пробва ли alt+enter?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...