Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

То че по това време никога не съм заспивал си е ясно....но тъй като ме нямаше няколко дена в града и бая нова информация се е събрала из разделите....та сега се развличам с една сапунена опера в любимия си раздел. :P

Link to comment
Share on other sites

То че по това време никога не съм заспивал си е ясно....но тъй като ме нямаше няколко дена в града и бая нова информация се е събрала из разделите....та сега се развличам с една сапунена опера в любимия си раздел. :P

 

Ми тъй де - човек си има приоритети - форума е с предимство пред спането :)

 

Какво ли се бъзикам като и аз още не съм си легнал...

Link to comment
Share on other sites

Ми тъй де - човек си има приоритети - форума е с предимство пред спането :)

Най-вече като си седял няколко дена без нет...изведнъж осъзнаваш колко много си зависим от него. По цели нощи мога да чета из сайтовете до припадане. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

тази вечер ще има много учене на кодекса на труда и много heroes3 big-grin-emoticon.gif

така че очаквайте включване от изперкалия ми мозък по-късно тази нощ emoticon1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ям сладичко и се наливам с кола. :P

По - точно може да се каже по следният начин: Ядеш сладко и пиеш захар.

Наскоро ZGAN си нямаше друга работа и ме накара да прочета какво пише на бутилка с натурален сок Cappy. Честно казано се изплаших какви количества захар се съдържат. В кола-та са още по - големи. Говорим за 110 грама захар в 1 литър кока-кола. Ако я ядеш чисто ще е по - добре. Ще ти приседне много по - бързо.

Link to comment
Share on other sites

По - точно може да се каже по следният начин: Ядеш сладко и пиеш захар.

Наскоро ZGAN си нямаше друга работа и ме накара да прочета какво пише на бутилка с натурален сок Cappy. Честно казано се изплаших какви количества захар се съдържат. В кола-та са още по - големи. Говорим за 110 грама захар в 1 литър кока-кола. Ако я ядеш чисто ще е по - добре. Ще ти приседне много по - бързо.

 

Нищо не разбираш от химия :) За да се получи наситен разтвор ти трябват малко над 2 кг захар за 1 литър вода (не съм химик, това ми го каза жената на един приятел а тя е)... така че спокойно може да сложи още 4-5 супени лъжици и пак ще се разтворят... (това бяха размисли над това колко е МНОГО захар в единица течност) :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбираш от химия :) За да се получи наситен разтвор ти трябват малко над 2 кг захар за 1 литър вода (не съм химик, това ми го каза жената на един приятел а тя е)... така че спокойно може да сложи още 4-5 супени лъжици и пак ще се разтворят... (това бяха размисли над това колко е МНОГО захар в единица течност) :)

Че може още да се добави не го отричам. Просто казвам, че и това количество е много. Пакетчетата със захар за кафе са по 2 грама. Всъщност не всички. Срещат се всякакви размери. Да вземем за пример тези от 2 грама. Това означава 55 пакетчета да изпиеш за отрицателно време. После хората се притесняват с колко захар си пиели кафето :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ахааа пък после като кажа че искам с кафето 2 сметани и 8 пакетчета захар ме гледат като изпуснат от лудницата :) Другия път ще кажа - искам 16 пакетчета, че не искам да е чак толкова сладко като кока колата :) хехе как ли ще ме изгледа горката сервитьорка :)

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че в нета има всичко, за което се сетиш...само трябва да поназнайваш малко английски и да знаеш как да си го намериш. От 6 часа вече чета по някои теми, които ме интересуват и сайтовете, които изникват един след друг - край нямат...голяма зарибявка е.

 

 

Edit: Май пак ще пропусна спането, че навън вече съмна и хората почнаха да си палят колите да ходят на работа. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Edit: Май пак ще пропусна спането, че навън вече съмна и хората почнаха да си палят колите да ходят на работа. :ph34r:

Много яко усещане е :) Чувстваш се различен някак си... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...