Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Ники, с Ваньо се знаем отдавна и ми е ясно, че понякога като сложа :tongue , той го интерпретира като :angry1

 

Ааа викаш разпуснала се е младежта и трябва да ги стягаме, а? :) Да помагам ако трябва :)

 

 

Бъзикам се аз че изчатках тези дни от много бачкане... не ми обръщайте внимание... той Ванката хубаво беше си сложил един аватар свързан с моя милост...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Няма нужда...той е умно момче и бързо ще влезе в пътя. :P

По темата...не спя, понеже днес двамата с Теди взехме по един 640 Gb WD Black и досега го разделях на дялове, качвах загубената от Сийгейта информация и т.н. А Теди спи, понеже ще го инсталира след няколко дена...

Link to comment
Share on other sites

Чух аз :) Не иска Теди да влезе в правия път и да си вземе един правилен RAID контролер той и само ми вика че повече скорост не му трябвало, едно друго, но си е друга работа да знаеш че даже един диск да откаже не е фатално отделно 350мб/сек са си приятна цифра - представи си за 2-3 секунди копираш един филм от един диск на друг :)

Link to comment
Share on other sites

Е да...ама за да имаш на едно сигурността + бързината...няма как да минеш метър само с 2 диска и контролера от дъното...

 

Знам знам... още ме боли като си спомня каква сметка навъртях тогава за контролер и дискове, но кеф цена няма нали знаеш а продължавам да им се радвам вече 2ра година :) Явно съм уцелил последните свестни дискове на Seagate аз защото да чукна на дърво и един не е отказал а с 500-то гледай колко народ проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз вече десет години бях фен на Сийгейт...сменил съм всичките им поколения дискове, дори и в момента вторият ми диск е от предишната 10-та серия, но тази 11-тата...и конкретно 500 гигабайтовите модели с вертикалния запис....много начесто умират и все след рестарт....направо като руска рулетка - седиш и чакаш след кой от рестартите няма да си с диск... :devil

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи тази вечер, не знам защо, просто не мога ... обаче поне си намирам нови картинки за колекцията .

:)

Link to comment
Share on other sites

Филм , бисквити , лимонада , майспейс , скайп , уинамп и nba 2k9 O_O

Link to comment
Share on other sites

Оооо връщам се от банкета с колегите ... бахти кефа .. имаше лотария с парични и предметни награди и моят късмет ми донесе 100 кинта xd

Link to comment
Share on other sites

Малко телевизия, след това новия епизод на "Бягство от затвора", след това и "Транспортер 3", след това и в нета малко и след това => 3.15 :) Лека.

Link to comment
Share on other sites

Щото не ми се спи.Ма след малко ще лягам..

Link to comment
Share on other sites

след малко ще лягам..

и аз тва си го повтарям от 1.30 насам .. :lol:

 

Иначе радвам на рамщайн , че отдавна не съм пускал нещо тяхно :}

Link to comment
Share on other sites

Гледам тв. Нещо не ми се спи изобщо, може би защото спах цял следобед.

А и смятам да ползвам ноща да си разчистя малко компа, от боклуци и ненужни филмчета книги и такива неща. :)

Link to comment
Share on other sites

опаковам подаръци. 50/300 са вече готови :)

 

300??? Иззел си ми функциите виждам :)

 

Около 1 замалко да заспя заедно с малкия а сега съм кукуряк. Шантава работа...

Link to comment
Share on other sites

Хич не ми се спи....а утре цял ден имам работа...я да отида да си взема един душ, че дано ми се приспи малко... :ph34r:

 

P.S. Бахти...изкъпах се и съвсем се разсъних... :woot

Link to comment
Share on other sites

Щото съм почнал една династийка в NBA , а през деня време да играя нямам и...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...