Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Изчислявам зоните на поражение при радиално разполагане на Claymore,ПОМЗ или техен самоделен еквивалент.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да си пия хапчетата и ако бях заспал щеше да има голяма вероятност да пропусна часът за пиене , после никакъв ефект от тях .

:)

Link to comment
Share on other sites

Към 1:30 се зарибих да търся спектрален анализатор за mac който да е съвсем простичък и безплатен (тъй като не успях да намеря такъв с crack от професионалните решения).

 

След няколко проби и хардуерен loopback с 2 кабела поради особеността на звуковата ми карта :) се спрях на sndpeek който освен че се оказа супер добър и нетоварещ процесора (като се изключи waterfall ефекта)... ме въведе в съвсем нов свят на звуковата манипулация :) Мисля че съвсем реално ще започна да практикувам синаестезия :D

Link to comment
Share on other sites

Live now..sleep later е казал народът... Или инак казано-да си гледаме кефа сега,пък като умрем,ще спим цял живот. :woot

 

Глей си работата. Майната му и на спомените и на живеенето ако не мога да се наспя от тях. Няма нищо по-сладко от съня... трябваха ми около 3 години по-сериозно недоспиване за да го осъзная :) Мидекс не го гледайте - той доста отдавна е преминал границата и е толкова далече, че трудно можете да го осъзнаете...

Link to comment
Share on other sites

Глей си работата. Майната му и на спомените и на живеенето ако не мога да се наспя от тях. Няма нищо по-сладко от съня... трябваха ми около 3 години по-сериозно недоспиване за да го осъзная :) Мидекс не го гледайте - той доста отдавна е преминал границата и е толкова далече, че трудно можете да го осъзнаете...
От една страна си прав от друга майната му на съня и повече от 3 години съм изкарал и пак е добре :P Взе да ми става навик да се прибирам супер пиян и супер гладен...
Link to comment
Share on other sites

От една страна си прав от друга майната му на съня и повече от 3 години съм изкарал и пак е добре :P Взе да ми става навик да се прибирам супер пиян и супер гладен...

 

Не знам колко време си изкарвал без сън, малкия като се роди бях карал почти 70 часа и после където се подпра и заспивах... след това известно време го карах на 4 до 6 часа на ден като пак имаше дни в които изобщо не съм лягал... оттогава гледам да си отспивам когато и колкото мога че не се знае... и пак не ми се е случвало над 4-5 пъти тази година да спя над 8 часа, като редовно около 6часа се събират...

 

Един мой приятел отговаряше на "Аре бе Павка, от сън спомени няма" с "Е**л съм ги и спомените от тях не мога да се наспя" :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ако спя по-малко от 12 часа не мога да функционирам правилно и ставам супер заядлив и нервен вие ми говорите за по 4-6h сън. Сигурно ще хвърчат глави, ако спя по 4 часа :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко време си изкарвал без сън, малкия като се роди бях карал почти 70 часа и после където се подпра и заспивах... след това известно време го карах на 4 до 6 часа на ден като пак имаше дни в които изобщо не съм лягал... оттогава гледам да си отспивам когато и колкото мога че не се знае... и пак не ми се е случвало над 4-5 пъти тази година да спя над 8 часа, като редовно около 6часа се събират...

 

Един мой приятел отговаряше на "Аре бе Павка, от сън спомени няма" с "Е**л съм ги и спомените от тях не мога да се наспя" :)

Ами половината ми тинейджърски години минаха със средно 4-5 часа на ден :) Иначе аз имам способноста да недоспивам системно и за няколко дена да си наваксам съня като спя по 10-15 часа :)
Link to comment
Share on other sites

Защото като си легна, няма да мога да заспя веднага, а ще трябва да почна да мисля какво ще правя утре. Кога ще имам време за това, кога за онова. И меко казано в моя случай съм прецакан. Обикновенно след 3ч ми минават мисли, да не заспивам, но към 6-7ч вече съм полу- заспал и заспивам, затова лягам сега :D

Link to comment
Share on other sites

Ам щото не ми се спи и има кво да правя :) Ама след малко ще лягам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...