Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Последният епизод на WD наистина беше безсмислен. Може би аз повече се кефя на сюжетите, които се развиват в главата ми - ако знаете вече колко зомбита съм омазал със снайпера :)

Мамицата им сценаристка, всички гледат да покажат някакви ценни човешки качества и емоции, дори във филми/сериали за вампири, зомбита и т.н.

В True Blood например този човеколюбец Бил направо ми скъса нервите с хленченето си. А Twilight хич няма да го погледна дори. Дори Dexter се опитват да изкарат светец с това бебе.

Искам жестокост, искам лудост, искам American Psycho!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А Анатомията колко е прозт....

 

Това може да го каже само някой тъБ...

 

Или някой, който може да нарече изпражнение като Антураж велико.

Link to comment
Share on other sites

Последните 2 серии на Fringe, а и новия сезон като цяло, цепят мрака. След провала на Lost (за мен) в последния му сезон, в този сериал са ми надеждите за нещо наистина качествено. Само ме притеснява, че са от един и същ продуцент.

Link to comment
Share on other sites

Последните 2 серии на Fringe, а и новия сезон като цяло, цепят мрака. След провала на Lost (за мен) в последния му сезон, в този сериал са ми надеждите за нещо наистина качествено. Само ме притеснява, че са от един и същ продуцент.

Влезнах в темата, за да кажа нещо подобно за Fringe. Този сезон и особено последния епизод просто ме разбиват. Имаше една сцена, която прехвърли границите на поносимото за мен, но може би това е защото работя с балерини всеки ден и просто това ми дойде в повече.

Да не пропусна да похваля и Декстърчо. Обожавам този сезон, обожавам го :wub:

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

The Simpsons Сезон 22 - новият епизод 8-ми си е чисто детски, а предния 7-ми доста обикновен... за 5-ти и 6-ти нямам забележки.

Почват май да се повтарят. Новият 9-ти епизод много ми напомня на http://www.vbox7.com/play:106caede

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

За Декстър

 

 

Финалът ми хареса, макар че в реалния живот щяха да са го набарали. Прекалено очевидни са някои убийства, като например, онези в хотела на Чейс. Като цяло, сезонът беше размазващ. Единственото, което много ме издразни, беше как тая курва го извъртя накрая. Пичът изби 5 човека и спаси живота на непозната шаврантия и тя накрая така да го прецака. Ей това са жените... подлъгват те, възползват се от теб и като нуждата свърши те захвърлят. Ясно ми е, че сценаристите са го направили така, за да не се налага тя да присъства в следващите сезони, защото е излишна, но все пак... прцакан си остана пичът.

 

Edited by boomearst
Link to comment
Share on other sites

Антураж се изтърка като Weeds.Просто вече си смучат от пръстите.

 

Не, просто вече сериалът заби в друга посока и не е това, което бяха първите сезони.

Аз продължавам да си го гледам с кеф.cool.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може ли да ми препоръчате нещо подобно на Heroes, The 4400, Lost Girl. Мисля, че това е правилната тема за такъв въпрос :)

Пробвай с Fringe

Link to comment
Share on other sites

Можеш да пробваш и с FlashForward. Също така и "Терминатор - Хрониките на Сара Корнър". Между другото сериала ми хареса с пъти повече от колкото пълнометражните филми за Терминатора. А и да не забравяме кой е терминатора в сериала! Моята любима Summer Glau. :wub:

2832953r.jpg

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Пробвайте Southland - много добър полицейски сериал. Днес започна втори сезон. Няма много екшън, но стилът и атмосферата на епизодите са идеални.

Link to comment
Share on other sites

Някой гледал ли е Престъпна империя? Знам, че го дават по НВО и от рекламите изглежда интересен, но не съм намерил рип

Ако не се бъркам, май днес му е премиерата.

Даже в момента я дават. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Искам да съм част от такава сървайвъл групичка и да цепя зомбишки глави :D

 

Left 4 dead?

 

Този No Ordinary Family малко глупав идва.... А Fringe толкова народ го хвалят, че ще взема да го гледам накрая.

Link to comment
Share on other sites

А Fringe толкова народ го хвалят, че ще взема да го гледам накрая.

Аз също си свалих да гледам Fringe. Да, хубав е, но след 6-7 серия започна да ми става еднообразен.

Link to comment
Share on other sites

На мен Терминатор ми хареса много повече. И двата сезона ги изгледах на един дъх. А при Fringe, поне там до където гледах, сюжета се върти горе-долу по един и същ начин. Става нещо и един екип от хора почва да го разследва.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро купих трите сезона на "Chuck" на blu-ray (към 12 диска) за $49. Баси майтапа е този сериал. Обаче не са много хората, които могат да усетят истинския бъзик - макар и в сериала имената да са "леко" изопачени, всъщност основния бъзик е с търговската верига за електроника Best Buy и само човек работил за компанията може да усети майтапите в дълбочина. Въпреки всичко хуморът е изключително свеж и оставя приятни емоции. Естествено дисковете ги взех от магазин на Bеst Buy. :lol:

 

Апропо, английското заглавие на темата трябва да се промени, защото звучи неадекватно и всъщност изобщо не се превежда като "сериали" на български. Трябва да се постави TV Series/Sitcoms. Всъщност какво говоря, май трябваше направо да го променя, освен ако няма групови протести. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...