Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

О, не, току-що видях, че Lie to Me е спрян и няма да има повече епизоди. ФОКС...защо сте толкова малоумни?

Каквооооооооо... нееееееееееееееееее!!! Страдаааааааааам......... толкова скапани сериали правят, точно Lie to me ще спрат....простаци!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изгледах първия сезон на Fringe и имам един въпрос - защо в описанието на жанра на сериала не е включено "комедия"? :)

 

Честно, повече се смея, отколкото да се драмирам, хорирам или мистерирам.

 

Помня, че съм чел мнения как от втория сезон ставало по-добре. Дано.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах първия сезон на Fringe и имам един въпрос - защо в описанието на жанра на сериала не е включено "комедия"? :)

 

Честно, повече се смея, отколкото да се драмирам, хорирам или мистерирам.

 

Помня, че съм чел мнения как от втория сезон ставало по-добре. Дано.

 

И аз ги четох тия мнения. Гледах първи сезон до половината на почивки. После почти от средата до края взе да става интересен и бях супер обнадежден за втори сезон, но останах супер разочарован, когато първите 16 епизода бяха отделни случаи по почти никакъв начин не свързани с цялата история. Разочароващо. Сега ми разправят как в 3-ти сезон ставало интересно. Като някакво кученце се чувствам, да ме подмамват постоянно да правя крачка след крачка да преследвам кокъла, който уж ставал все по-вкусен.

 

А толкова много въпроси и събития не ми се навързват в тоя сериал, че няма на къде повече.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не се настройвай за кой знае какво. Сериала е по-скоро "ноубрейнър" ;) Малко хумор, малко мистерия и малко сай-фай - 1вото и последното са повече от мистерията. Като цяло сценария сякаш има някакъв централен замисъл. Обаче толкова странични преплитащи се истории остават без отговори от сезон на сезон, че честно казано на мен взе да ми писва последния.

 

Като цяло само да блееш и да разпускаш, нищо кое знае какво. Ефектите поне са забавни.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Дам Burn Notice. Започнаха и два нови адвокатски сериала: Franklin & Bash и Suits. Първият е много готин, забавен и развлекателен. Участва братлето от Roadtrip. На Suits пилотния епизод ми хареса, ще видим как ще продължи.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Това е кошмарна простотия просто. Ако го направят, Чарли действително ще докаже, че е Winner! Малоумен гей не може никога да бъде този персонаж! Мислих, мислих и единствено Шон Пен би могъл да поеме адекватно ролята. Тази роля ТРЯБВА да се играе от пиян човек, иначе тоя сериал отива по дяволите.

 

Е кво против Аштън Къчър имаш, та го наливаш толкова. Според мен той е добър актьор, особено за подобен тип филми. Друг е въпроса вече,че продуцентите правят грешка точно с неговия избор на мястото на чичо Чарли :D и смяната му като цяло. Най-малкото Аштън въобще не се вписва във възрастовата категория на героя и не изглежда като по-големия брат на Алън.

Иначе аз четох, че се говорело, че Аштън Къчър няма да заема ролята на Чарли Шийн,защото героя на Шийн ще бъде убит, а на Аштън героя ще купи къщата му.

П.П. И аз не бих могъл да се сетя актьор, който би паснал на тази роля и би могъл да замести Чарли.

Link to comment
Share on other sites

Абе, някой споменал ли е изобщо The inbetweeners?

 

The_Inbetweeners_cast.png

 

 

УНИКАЛЕН английски сериал, простотията от American pie, но поднесена по типично британски начин - британски бъзици, британски маниери, акцент, криви лица, чекиджийски хумор.

Накратко: най-големите простащини, за които се сещате, поднесени по уникален начин.

 

3 сезона по 6 епизода всеки, един сезон е малко над 2 часа, гледа се бързо, приятно, след 1 месец излиза и филм :D.

Link to comment
Share on other sites

А защо са толкова кратки сезоните ?

 

П.П. Няква идея от къде мога да намеря субтитри, че в Замундата торента е без.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Аз съм мазохист и ще изчакам да излезнат всичките 8 серии. Това е последният сезон между другото...

А някой да изкаже отзиви за Falling Skies. Гледам, че се намесва името Спилбъргово. Заслужава ли си?

Link to comment
Share on other sites

Аз реших да си сваля целия Law and Order: Criminal Intent и доста ми харесва. Ако си падате по леко Шерлокски тип полицейски сериали мисля, че ще ви хареса.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм мазохист и ще изчакам да излезнат всичките 8 серии. Това е последният сезон между другото...

А някой да изкаже отзиви за Falling Skies. Гледам, че се намесва името Спилбъргово. Заслужава ли си?

Започнах да го гледам с големи очаквания ,но до момента Falling Skies е пълна боза. Със започването на всяка серия се надявам нещо интересно да се случи, ама...... Замисъла на историята ми изглежда доста нереален , уж напреднала цивилизация а хващат децата за събират скрап , по-добре да бяха кацнали в Столипиново и Шекера :) . Завладели планетата , а доктор Картър си ги трепи с пушка. Цялата история смърди на провал и според мен ще трябва да се случи чудо за да има 2-ри сезон.

Edited by chorbaka
Link to comment
Share on other sites

Да, те ме предупредиха (ПсихарЯ и Психозата) ама аз нали съм си тъп и упорит, свалих първата серия, започнах да го гледам, след малко започнах да тренирам :), после хапнах и накрая го изгасих. Пълна загуба на време е ТОЗ сериал.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А някой да изкаже отзиви за Falling Skies. Гледам, че се намесва името Спилбъргово. Заслужава ли си?

На мен сериала ми харесва много. Има база за развитие и очаквам Спилбърг да се справи на ниво. Както впрочем са всичките му филми и сериали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...