Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От инфото в по-горните постове реших да изгледам 1-ви епизод от Шерлок. Бива, чакам да се свали 2-ри и ще изгледам и него. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Peep-Show.jpg

 

Добре дошли в света на Марк Коригън и Джеръми(Джез) Озбърн - двама съсвем обикновени чудаци.Тези коренно различни личности са всъщност най-добри приятели и съквртиранти открай време.

Марк е образован костюмар който работи на висок пост в кредитна компания и се чувства крайно дискомфортно в собствената си кожа. Неувереността е това което му пречи дори да покани на среща своята колежка,по която той от край време въздиша-Софи. Марк е вечно разтревожен от любовните си неуспехи, трудностите които изпитва в различни социални сфери както и от размера на своите тестиси.

Джеръми от друга страна е един пълен непукист. Фактът,че изцяло живее на гърба на Марк като дори не плаща своята половина от наема за квартирата не го тревожи ни най-малко.Джез се занимава с музика и се има за най-добрият музикант на света,въпреки че никой друг,освен неговия приятел,заклетият наркоман Супер Ханс,не е чувал за него.

Сериалът е голям хит в Обединеното Кралство,а и не само там(Забележка:за спаравка - вижте IMDB страницата на сериала). Всеки решил да се потопи в дълбините на специфичния английски хумор ще забележи,че Peep Show е един доста нетипичен сериал,изцяло избягващ клишетата използвани в така наречените

"ситуационни комедии" заливащи ни от САЩ. Комедията залага на POV похватът (Poinт Of View, на български- "гледна точка"), което означава че ние,зрителите, виждаме през очите на двамата главни герои. Но приятните изненади не свършват тук-ние също така чуваме и техните мисли.Техните объркани,вечно проклинащи собствената си съдба мисли.

Така че ако сте в настроение за един иновативн сериал с нетипичен хумор доста по-различен от copy-paste ситком-ите които САЩ предлага-дайте шанс на Peep Show да разведри ежедневието ви.

 

***Сериалът съдържа известно количество нецензурни думи.

 

 

Първи сезон е качен в Арената.Субтитрите за 1ви сезон са преведени и качени от мен в subsunacs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм луд фен на Scifi сериалите и затуй за мен на 1-во място е Старгейт SG-1

 

Продължението "Атлантис" също кърти мивки ... от по-новите "Flash Forward" цепи мрака.... "Fringe" не е лош ","Eureka" и "Kyle XY" са много добри,"Warehouse 13" привилича доволно "Sanctuary" e много добър,"Supernatural" e една малка класика:)"4400" си е класика, "Доситетата Х" без коментар :) "Lost" и "Heroes" завлядаващи,"John Doe" и "Threshold" стават

 

 

 

 

 

Извън Scifi ,"Хаус", "Анатомията на Грей", "Californication","The O.C","CSI" "Prison Break","Alias" и още 10-на .... но като цяло "FRIENDS" си остава любим сериал.

 

От 9.09 започват една камара сериали и тези които за мен се открояват са:

 

Четвъртък, 9 Септември

“The Vampire Diaries” (Начало на втори сезон)

“Nikita” (Премиера)

 

Понеделник, 20 Септември

“House” (Начало на седми сезон)

“LoneStar“ (Премиера)

“The Event“ (Премиера)

“Chase“ (Премиера)

 

Вторник, 21 Септември

“Detroit 1-8-7” (Премиера)

“Glee” (Начало на втори сезон)

“Raising Hope“ (Премиера)

“Running Wilde“ (Премиера)

 

 

Четвъртък, 23 Септември

“Fringe” (Начало на трети сезон)

“Grey’s Anatomy” (Начало на седми сезон)

 

Петък, 24 Септември

“School Pride” (Премиера)

“Outlaw“ (Премиера)

“Medium“ (Начало на седми сезон)

“Supernatural” (Начало на шести сезон)

“Blue Bloods“ (Премиера)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм луд фен на Scifi сериалите и затуй за мен на 1-во място е Старгейт SG-1...

 

Изпусна SGU което за мен е малко бозаво но последните серии взеха да стават леееко по-интересни... и как изобщо успя да пропуснеш Star Trek Enterprise (и като се замисля старите серии също не са толкова лоши дори тези първите като за годините през които са правени са уникално добри).

 

Doctor Who също е добро сериалче, Sliders до един момент и те бяха интересни...

 

ПС: А анимацийката Clone Wars също ми хареса много

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Изпусна SGU което за мен е малко бозаво но последните серии взеха да стават леееко по-интересни... и как изобщо успя да пропуснеш Star Trek Enterprise (и като се замисля старите серии също не са толкова лоши дори тези първите като за годините през които са правени са уникално добри).

 

Doctor Who също е добро сериалче, Sliders до един момент и те бяха интересни...

 

ПС: А анимацийката Clone Wars също ми хареса много

 

ммм SGU,грам не ме хвана... със зор изгледах 3 серии и го спрях,колкото до Star Trek Enterprise почнах го ,но въздействието на СГ-1 е голямо,в смисъл замисъла на СГ-1 е да те накара да повярваш че има нещо там горе и го показват малко по-малко с което още повече се зарибяваш да гледаш,докато поне за мен в Star Trek Enterprise това го няма,отделно тънкия хумор на Джак,впоследствие и на Джон плюс абсолютния шантавия и гениален Маккей и Саманта ...... е тва е за мен сериала като цяло. А пролетта в София като видях и Jason Momoa (Ronan) това окончателно надделя:)))

Edited by mpct
Link to comment
Share on other sites

Наистина е умопомрачително добър. Но има още 3-4, които са ми също толкова близо до сърцето, че не мога да различа кой е по-добър (СГА, ТНГ, ДС9, СТ:Е, Фирефлъ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нека всички се хванем за ръце и се помолим новият сезон на Dexter да напомня за доброто старо време! Дърпам първия епизод - стискайте палци! :)

http://www.youtube.com/watch?v=2GoCvuu0dlQ

Link to comment
Share on other sites

Декстърчо добре се представи като за първи епизод.

А който е решил да прави The Event сериозно се е объркал. Да не би да се предполага, че може да замести FlashForward... дааа бе, да!

Link to comment
Share on other sites

The Event не мисля, че има нещо общо с FF... Още не съм гледал еп. 2 и не мога да коментирам, но после ще се заям с теб. :)

Новото старгате излезе. Друго очаквах, но ко да са прай. И с това ще се задоволя.

Link to comment
Share on other sites

The Event не мисля, че има нещо общо с FF... Още не съм гледал еп. 2 и не мога да коментирам, но после ще се заям с теб. :)

И добре, че няма нищо общо. Има само претенции. 5 дни по-рано, 10 години по-рано... на втори епизод с мъжа ми псувахме при всеки подобен надпис, ужасно е дразнещо. То бива препратки към миналото, ама целия сериал да е изграден така - не, мерси. Нямам търпение да се заядеш;)

Link to comment
Share on other sites

FUCK YEAH!

62951_455482417240_46293362240_5069865_785783_n.jpg

Мдам ;) Снимката е добра. И сериала си го бива;)

 

No Ordinary Family започва сладурско, дано и да продължи така :)

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Е то това му е идеята де. Ако не е дразнещ няма да има смисъл да го гаврят :) Самия артист е страшно добър между другото. Има и сериозни роли и се е справял винаги добре. С годините даже стана още по-добър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...