Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Явно отчитат по грешен начин рейтинга знам ли. Защото и SG Atlantis спряха а на него много му се радвах. Дано поне Clone Wars ако ще и анимация да продължат да го правят

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

utre izprashtat 20 000 grivni kato na mark v centralata na ABC zaedno s pismo ot fenovete

Мда, 500$ се събраха за нула време. Ама каква полза ако тия bracelets се изпратят от един адрес? Пича във SAVE FF е супер активен, напълно заслужава след толкова усилия да продължат любимия му(ни) сериал. Би било супер, а и освен това - реклама за ABC, че се вслушват в желанията на зрителите.

 

Рейтингите явно все още ги изчисляват само при гледане в реално време, а би трябвало да броят и зрителски интерес извън USA, колко се гледа сериала в Интернет при платените услуги...

 

На мен Stargate: Atlantis много повече ми харесва от SG-1. Акторите ми се струват доста по-добре влизащи в роля, не седят толкова дървено и не-динамично като в SG-1. Да не говорим за влудяващите погледи и кимания на Картър... бррр. Тя и Уиър ги правеше до някъде ама къде-къде по-малко :)

Link to comment
Share on other sites

Мен самия град ме радваше, особено на HD. Някой беше казал че в SG1 има доста повече идеи и по-разнообразен сюжет но на мен и SGA ми харесваше, за съжаление го претупаха откъм край и ужким няма да има повече... SGU в началото ми беше ужасно тъп и скучен ама после от скука го гледах и него и към края се пооправи но нищо общо с другия.

Link to comment
Share on other sites

На мен все още ми е доста тъп и скучен, но нали е Старгейт - гледа се. Просто ми харесва света на Старгейт и надеждата да виждам повече гостувания от любимия ми СГ-1 :). Иначе ако не се казваше СГ нямаше да гледам повече от 3 епизода, също като Галактика ми е доволно неприятен. А ако го нямаше и Ръш това, че е Старгейт изобщо нямаше да му помогне.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Мен самия град ме радваше, особено на HD. Някой беше казал че в SG1 има доста повече идеи и по-разнообразен сюжет но на мен и SGA ми харесваше, за съжаление го претупаха откъм край и ужким няма да има повече... SGU в началото ми беше ужасно тъп и скучен ама после от скука го гледах и него и към края се пооправи но нищо общо с другия.

 

 

a sluchaino da znaesh kade ima ot 1-3 sezon v HD v piratskia zaliv ima ama neshto ne se tegli

Link to comment
Share on other sites

Ми имах го от замунда но ги разкарах че ми заемаха много място. Първите 3 не съм сигурен че изобщо съм ги имал на HD

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Flash Forward е официално в топ 10 на най-малоумните сериали правени някога. Много се радвам че го спряха и се надявам да не го продължат. Тотална загуба на време.

 

Не говоря за проблемите с последните 2-3 серии, щото е трябвало да го завършат някак си. След първите 5 серии е супер слаб като сценарий, като актьорска игра на главния герой, като недомислици и т.н. Едвам го изгледах до края, но донякъде приех нещата като някаква комедия, та се справих с непосилната задача.

Link to comment
Share on other sites

Е как :) С всяка изминала серия Ари ставаше все по-голям от Кокс. Като игра, като мохабети, като присъствие на екрана. Ако не е Ари, тия другите хайвани нямаше да изкарат 6 сезона, че и 7-ми очкваме да почне всеки момент. Човека просто прави сериала. Не че Кокс не прави същото в Скръбс, но тоя е много по-силен.

Link to comment
Share on other sites

Йеееее Lie to me се завърна, аз съм стастливо .... иииии емотиконките пак не ми работят.... така це все едно съм слозила някоя стастлива емотиконка.

Link to comment
Share on other sites

Пуу... сега ще трябва да чакам половин година за да видя какво става в SGU след последната серия от сезон 1... малко странна за Season Finale, но пък поне най-сетне стана някакъв екшън (макар и в стила на SGU). След последните няколко серии вече съм доста по-позитивен за този сериал.

Link to comment
Share on other sites

След дъъъъълго отлагане започнах да гледам Rescue Me - не е за изпускане! Денис Лиъри е много добър, препоръчвам да си намерите и сериала The Job.

Link to comment
Share on other sites

Изгледа ли Антураж ми кажи...?

 

На втората серия го прекратих - ужасно тъп. Някой ден ако имам време може да му дам втори шанс.

 

----------------------

 

Изгледах 4400 (четиридесет и четири стотин laughing.gif ) Не беше лош.

Link to comment
Share on other sites

Не е лошо сериалчето:

Dark Blue но е само от 10 серии

 

Скоро трябва да започне вторият сезон.

 

 

А иначе днес се излючи новият епизод на The IT Crowd: http://arenabg.com/details.php?id=93fda2ace4195bb50bf835498859ef1d9ab9593a

Link to comment
Share on other sites

Искам да Ви предложа един много добре започващ летен сериал Persons Unknown http://www.imdb.com/title/tt1333050/ . Идеята е сходнa с Lost , загадките и мистериите са доста, непознати хора затворени на едно място ,всеки със загадъчно минало. Според мен има хляб ,дано го развият правилно .

Link to comment
Share on other sites

Тия дни случайно попаднах на Rome => http://www.imdb.com/title/tt0384766/

 

rome-serial.jpg

 

Дело е на HBO, получил се е изключително хубав сериал, особено за хората, на които им е интересна епохата на Рим.

На нищо подобно досега не съм попадал, някак много достоверно е направено всичко.

Link to comment
Share on other sites

Тези дни решох да почна да гледам Smallville по препотъка на един приятел,но засега нещо не може да ме грабне.Опрял съм до към 7 сериа на първи сезон,но просто ми се струва,че е направен малко в стил "тийн"...някой може ли да каже дали и другите сезони са така или по нататък става по-сериозен-нещо например като Heroes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...