Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ааааа Doctor Who свърши мноооого яко.... засега :rolleyes:

 

Покрай тоя сериал, THE IT CROWD и още няколко британски взеха да ми се подиграват че се правя на голям тежкар и им вкарвам на американците британски акцент :)

Link to comment
Share on other sites

По препоръка на VeGor изгледах Luther и доста ми хареса. Препоръчвам на почитателите на британските сериали. Пък и на всички останали всъщност :)

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам The Wire. Първият епизод ми се стори леко муден и разпилян, но след това сериалът набира скорост. В IMDB има оценка 9,7/10 при 40000 гласували.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Започнах да гледам The Wire. Първият епизод ми се стори леко муден и разпилян, но след това сериалът набира скорост. В IMDB има оценка 9,7/10 при 40000 гласували.

Добро утро! :) Това е извънземен сериал! :)

Link to comment
Share on other sites

Някой следи ли Breaking Bad? Аз гледах първи сезон, когато излезе, но нещо не можа да ме впечатли. Сега гледам е стигнал до четвърти сезон и коментарите са изключително позитивни. Май трябва да му дам втори шанс.

Link to comment
Share on other sites

Вчера е починал Анди Уитфийлд (Spartacus: Blood and Sand). Вече се знаеше, че във втория сезон ще има заместник, но никой не е очаквал, че положението е толкова зле. Ракът е шибано нещо :(

 

RIP, God of the Arena!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Вчера е починал Анди Уитфийлд (Spartacus: Blood and Sand). Вече се знаеше, че във втория сезон ще има заместник, но никой не е очаквал, че положението е толкова зле. Ракът е шибано нещо :(

 

RIP, God of the Arena!

RIP

Link to comment
Share on other sites

Психозисе, вече съм убеден, че ти си единствения човек на планетата, който е изгледал всичкото сериал де що има. Почти съм сигурен, че дори петстотинте хиляди серии на "Дързост и красота" са минали под ножа ти. :D

Link to comment
Share on other sites

Психозисе, вече съм убеден, че ти си единствения човек на планетата, който е изгледал всичкото сериал де що има. Почти съм сигурен, че дори петстотинте хиляди серии на "Дързост и красота" са минали под ножа ти. :D

:lol: :lol: :lol:

Е явно е айляк човека.

Link to comment
Share on other sites

Без Чарли "2.5 мъжа" е .... различен. Не лошо начало, но си личи колко много злоба има срещу него. Иначе нещата са по-добре отколкото очаквах и този новият не е такъв педал, какъвто ми изглеждаше...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...