Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти не си ли чел книгите? Изненадан съм. Иначе дори и така да се окаже (не помня) - не го отказвай :). Като сериал ще е много по-интересен от книгите.

Link to comment
Share on other sites

Психозисе :), ти си сИрЯл beast. Тъкмо се канех да пиша добри слова за 'The Borgias" и "Game of Thrones". Гледам, че и за двата вече си се разписал. :)

Мнения за "Fringe", тъй като смятам да го започвам.

Link to comment
Share on other sites

Fringe е супер. В началото нещата, които казват са доста смешни и ми беше трудно да ги приема, но след като свикнах спрях да им обръщам внимание. Първият сезон е малко hit and miss, но от втори нататък става почти без грешка. За фенове на Х-Files + още нещо.

Link to comment
Share on other sites

Мнения за "Fringe", тъй като смятам да го започвам.

Аз като човек, който напоследък няма никакво време за каквито и да е сериали мога да кажа, че само Fringe следя с интерес. Първи сезон беше малко не на ниво, но после определено ме хвана и не ме е пуснал все още.

Link to comment
Share on other sites

Game of thrones наистина е доста добро сериалче. Изчаквах да изгледам и втората серия, тъй като първата честно казано не ме впечатли. Утре ще ми донесат и първата книга, за да я прочета, понеже не ми се чака по една серия на седмица:laughing:

Link to comment
Share on other sites

kakva e tazi nova moda amerikancite da kopirat vsichkite hubavi angliiski seriali i da gi praviat na l***o daje i epizodite sa sashtite samo tuk tam promenili niakoia replika i razbira se edna dve chernilki s po glavna rolia

 

Ами аз видях точно обратната тенденция с The Office. Английския оригинал е много по-зле от Американския remake. Не случайно Английския има само 2 сезона, а на Американския снимат вече 7-ми.

 

На мен Game of Thrones ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аштън Къчър замества Чарли Шийн в Two and a Half Men...без коментар.

 

http://insidetv.ew.com/2011/05/13/official-ashton-kutcher-joins-two-and-a-half-men/

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!! (и това не е възклицание от възторг!)

Link to comment
Share on other sites

Аштън Къчър замества Чарли Шийн в Two and a Half Men...без коментар.

 

http://insidetv.ew.c...and-a-half-men/

 

Adam S.

Fri 05/13/11 12:44 PM

 

The question they fail to answer…is he a new character or simply the new “Charlie”

Zek

 

 

Fri 05/13/11 12:58 PM

 

Its a new character it was mentioned on another site. They didn’t say how Charlie would be written out.

Link to comment
Share on other sites

Doctor Who! Доста забавен и интересен се оказа :) За седмица и половина съм изгледал 5 сезона :lol:

И аз го гледам и му се радвам много :)

 

Понеже видях, че са го качили в арената и се сетих да го препоръчам. Старичък вече, но мисля, че ценителите ще го оценят.

angels-in-america-movie-poster.jpg?w=500

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

The Mentalist! Да идва четвърти сезон по-бързо, че иначе лошо.

Радвам се, че има и други фенове :)

 

Страхотен финал!

Имаше два момента, които ме издразниха:

 

1. Защо, по дяволите, в такава ситуация Лизбън си държи телефона на вибрации, при това на масичката в хола!?!?!?!?!

2. Защо обучен агент не може да уцели главата на човек, стоящ на 2 метра?!?!?!

,

но разбирам, че това се прави с цел засилване на съспенса.

 

Това е един от сериалите, които следя със 100% внимание (без ровене из нета и "скролване"), надявам се, че ще има още!

Link to comment
Share on other sites

Така е - трябва да има малко и съспеншън ъф дисбълиф от наша страна. Но пък Лизбън в рокля - cutest thing eva!

Link to comment
Share on other sites

Аштън Къчър замества Чарли Шийн в Two and a Half Men...без коментар.

 

http://insidetv.ew.c...and-a-half-men/

Това е кошмарна простотия просто. Ако го направят, Чарли действително ще докаже, че е Winner! Малоумен гей не може никога да бъде този персонаж! Мислих, мислих и единствено Шон Пен би могъл да поеме адекватно ролята. Тази роля ТРЯБВА да се играе от пиян човек, иначе тоя сериал отива по дяволите.

 

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!! (и това не е възклицание от възторг!)

Засега се говори, че гей лекето ще играе, но НЯМА да бъде Чарли. Дай боже да е така!

 

Между другото прочетохте ли какво е казал Чарли по въпроса? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че има и други фенове :)

 

Страхотен финал!

Имаше два момента, които ме издразниха:

 

1. Защо, по дяволите, в такава ситуация Лизбън си държи телефона на вибрации, при това на масичката в хола!?!?!?!?!

2. Защо обучен агент не може да уцели главата на човек, стоящ на 2 метра?!?!?!

,

но разбирам, че това се прави с цел засилване на съспенса.

 

Това е един от сериалите, които следя със 100% внимание (без ровене из нета и "скролване"), надявам се, че ще има още!

Оооох, цял ден не мога да го изгледам този епизод, ще се побъркам, малката реве, та се къса... а нямам търпение да му се не види...и отгоре на всичко едвам се въздържам да натисна тоя спойлер...

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Fringe продължава да кърти мивки. Торв е баси яката мацка, а Джон Нобъл е уникален актьор.

Той не свърши ли или аз се бъркам нещо???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...