Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

ROME е жесток сериал жалко ще не направиха нов сезон !

А някой ще кажели заребени комедийни сериали знам само двама мъже и половина ( който съм гледал от части ) и Джои на който пък съм гледал една две серии

някой други които са забавни и си заслужават има ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Haven

haven-poster.jpg

 

Еми първия епизод е интересен, мацката ако мине русо към друг цвят и добре ще направи :) има потенциал.

Link to comment
Share on other sites

Не беше лош пилотът, може би има хляб в Haven.

 

Иначе за пореден път подхващам Boston Legal, въпреки че знам епизодите почти наизуст - и пак ми харесва :)

 

 

Излюпи се още един нов сериал:

theglades_poster.jpg

 

Loved it!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Нека и аз препоръчам "Entourage". Много ме радва ТОЗ сериал, като шибано зомби съм станал покрай него. Добре, че стигнах до седми сезон, иначе щях да си проваля живота. :D

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Аз преди малко видях първият епизод на "Haven" и бих казал, че сериалчето започва обещаващо! :)

Link to comment
Share on other sites

ROME е жесток сериал жалко ще не направиха нов сезон !

А някой ще кажели заребени комедийни сериали знам само двама мъже и половина ( който съм гледал от части ) и Джои на който пък съм гледал една две серии

някой други които са забавни и си заслужават има ли ?

 

Бих ти предложил следните комедийки:

 

1. How i met your mother

2. The big bang theory

 

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Влиза първия сезон и втория малко. От там нататък влизат говна само.

 

Ще видим тая работа... Между другото сериалът заслужава всички видове награди за музикално оформление.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нааааай-накрая изгледах пилота на Sherlock и....се влюбих! Толкова е близо до перфектния сериал, че направо ме хваща страх от идеята, че някой ден ще спрат да излизат нови епизоди!

Link to comment
Share on other sites

Нааааай-накрая изгледах пилота на Sherlock и....се влюбих! Толкова е близо до перфектния сериал, че направо ме хваща страх от идеята, че някой ден ще спрат да излизат нови епизоди!

Ееееее сега ще трябва да свалям да гледам... за мен перфектният сериал е House, да видим този какво толкова му има.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че много ще ти хареса. Оказва се обаче, че има само 3 епизода в този сезон, което е доста странно и притеснително.

Мдааааа..... определено ми харесва :) Ще е срамота толкова блудкажи да карат по 5-6 и повече сезона, а Шерлок да остане само с 3 епизода. Изгледах само 2 епизода днес, но вече съм фенка:)

Link to comment
Share on other sites

The King е луд, още от както го показаха за първи път ми стана любим персонаж, а и самия актьор го играе превъзходно. Нали така, Тифъни? :д

Link to comment
Share on other sites

Не знам, Лукреция, не ме радва особено много. В интерес на истината никой от персонажите не ми допада кой знае колко, но комбинацията от тях води до доста извратен и интересен резултат. Ако трябва все пак да избера фейвърит, това ще е Пам, мадамата на Ерик.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...