Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"GasLand"-документален филм,спорен по своята същност като всеки филм претендиращ да разкрива истината.В случая тук е агресивното добиване на шистов газ по меко казано не съвсем екологична технология.На мен ми хареса най-вече защото си знам,че светът не е толкова подреден и справедлив колкото се правят масата хора,че е   :ninja:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

THE HOBBIT - AN UNEXPECTED JOURNEY

 

Отличен! Напълно в стила на Властелина, страхотни и приятни ефекти, върнаха ни в приказката... Ще очакваме следващата част. 

 

STANDUP GUYS

 

Когато в главните роли имаме два колоса от доброто старо време, дори и един простичък наглед филм става велик... 

Link to comment
Share on other sites

С две копита за Джак. Много ми хареса. Особено как прееба класическия момент с мацката :D

Link to comment
Share on other sites

Oblivion_half.jpg

 

Oblivion - доста стабилен филм. Трейлърът малко залъгва. :) Като цяло нямах големи очаквания, а то се оказа добро попадение. Утре ще видя и Джак Рийчър, ама този път на тАлАвизора. :)

8/10

Link to comment
Share on other sites

 

Easy Virtue

 

Очарователен! Чудесна комбинация от герои - всеки със своите характерни особености.

Много готин.

 

JACK REACHER

Много добър екшън-трилър.

 

Да, добър филм е.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Oblivion_half.jpg

 

Oblivion - доста стабилен филм. Трейлърът малко залъгва. :) Като цяло нямах големи очаквания, а то се оказа добро попадение. Утре ще видя и Джак Рийчър, ама този път на тАлАвизора. :)

8/10

+2. И аз нямах особени очаквания, но филма е добро попадение в жанра.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам го, може би наистина "Последната Битка" за Чичко Арни. Хареса ми филма, малко пресилен на места, но тяхното поколение така правеше филмите, Мнооого екшън.   :punk

 

THE-LAST-STAND-Poster1-banner.jpg


 

 

 

 

EDIT: Колеги, много се извинявам за намесата, но обсъжданията ви не са ли за ТАЗИ тема. 

Тук се коментират и предлагат пълнометражни и касови филми, а не сапунки.

Отново нека да бъда извинен ако някой се засегне.

 

Няма да има следващ сезон на СГУ. Спряха го. И на мен така - много глупости посредата. В началото и последните 5-6 епизода беше лудница - посредата лайна. И така загубиха интерес и рейтинг. Жалко...

 

 

За SGU не съжалявам. Можеше да го продължат и да го завържат да е 10 пъти по-интересно, но всичко беше прекалено мудно и след 2ра серия изглеждаше като университетски театър. 

 

А можеше да е много интересно ако имаше по-добри сценаристи и най-вече по-сериозен бюджет за ефектите подобно на Атлантис. Виж атлантис за мен е мистерия защо го спряха. Според мен си имаха доста сериозна аудитория 

 

 

Защо да е мистерия бе дедо? SG Атлантис просто завърши логически и окончателно. Ако трябваше да го продължат от тук нататък, щеше да е някаква коренно различна и разводнена сапунка. :)

 

 

Свърши - дръжки. Вървеше си съвсем нормално и в рамките на 4-5 епизода го "свършиха". Предния бяха изкарали повече сезони, тука също можеше. Не помня точно в колко епизода го приключиха но си личеше че е направо претупано. В предните епизоди имаше доста по-малко действие отколкото в последните, а баш пък последния си беше направо разочарование

 

 


ЕDIT:  +2 Доста добър филм. Хареса ми.

 

Oblivion_half.jpg

 

Oblivion - доста стабилен филм. Трейлърът малко залъгва. :) Като цяло нямах големи очаквания, а то се оказа добро попадение. Утре ще видя и Джак Рийчър, ама този път на тАлАвизора. :)

8/10

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Iron-Man-Pepper-Iron-Man3-FNL-poster-610

 

Държи си нивото.

Преди да ида на кино,изчетох доста лоши ревюта в imdb,но на мен лично ми хареса много,препоръчвам на големия екран задължително :) Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

И от мен един голям плюс за Железния човек. Супер пичовския филм е. За жалост май ще е последния...

9/10

Link to comment
Share on other sites

Hansel & Gretel: Witchhunters

 

Не  е нищо особено, но за убиване на време става - ефектите са добри, има забавни моменти.

Link to comment
Share on other sites

Parker

 

поредния филм на джейсън стейтъм, в "неговия" си стил :)

Супер, поредният с него, който ще пропусна. :)

 

Моята препоръка е Boy wonder. Страхотен филм.

 

boy-wonder-poster-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oblivion на кино.

Слагам го тук, а не в другата тема, но с малко уговорки.

 

Ако сте гледали Матрицата, Островът и Армагедон, то Забвение е 3 в 1. На моменти чак ми ставаше смешен и си казвах "Да бе да" или "Като на филм". Ефектите бяха готини, но в сюжета имаше недообяснени неща и доста преиграване. Даже романтичен се опитваха да го изкарат. В Островът поне нямаше толкова лиготии.

 

Link to comment
Share on other sites

Oblivion на кино.

Слагам го тук, а не в другата тема, но с малко уговорки.

 

Ако сте гледали Матрицата, Островът и Армагедон, то Забвение е 3 в 1. На моменти чак ми ставаше смешен и си казвах "Да бе да" или "Като на филм". Ефектите бяха готини, но в сюжета имаше недообяснени неща и доста преиграване. Даже романтичен се опитваха да го изкарат. В Островът поне нямаше толкова лиготии.

 

1:1 с мнението на сестра ми. аз още не съм го гледал.
Link to comment
Share on other sites

Понеже от години вече не следя форума, но пък влизам веднъж на месец-два заради тази тема, когато ми се гледа някой филм, реших да бъда полезен и аз с два, които гледах наскоро. Препоръчвам ги на любителите на класическия рокенрол и на такива, които са заинтересовани поне малко от зората на едни от най-големите легенди в модерната музика. :)

 

Walk the line (лична оценка 8/10)

 

Walk%20The%20Line%20Poster.jpg

 

La Bamba (лична оценка 8/10)

 

la-bamba-poster-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

star_trek_into_darkness_poster3-610x904.

 

На фона на първия Стар Трек в този състав, втория ми се стори леко разочароващ, защото не ме грабна със същата сила. Все пак го слагам в тази тема, защото всеки фен би трябвал да го гледа. А и все пак един срещу друг се изправиха двама от моите любимци - 

Spock_Zachary_Quinto.jpg  star-trek-into-darkness-villain-benedict

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...