Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

<offtopic>Един приятел в щатско ми обясняваше как "майните" се имаме винаги за прави и затова чуел ли че някой е от Пловдив и избягвал да спори с него защото било безсмислено, а аз се опитах да му обясня че леко се бърка с македонците, но следейки темата ще вземе да се окаже прав :lol:</offtopic>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сядам да гледам Dark Skies.

Е, как е, хареса ли ти? Имаше много добра атмосфера, според мен. Дори по-подходяща атмосфера за вкъщи, късно вечер, а не за кино, да ти шумят черните и да крещят.

Link to comment
Share on other sites

Side effects

 

Много добър. А и Джъд Лоу си е Джъд Лоу :)

Link to comment
Share on other sites

От трейлърите очаквах Мила Кунис в пълния си блясък и от добрите, а то се оказа, че е от лошите и става грозна, което леко ме разочарова :D :D

Link to comment
Share on other sites

Warm Bodies

 

Един различен филм за зомбита :)

и въпреки всичко леко тъповат. За да не си докарате спойлери, не гледайте трейлъра, защото там филмът БУКВАЛНО e разказан в рамките на 2 минути. Дори т.н. "story twist" е вкаран вътре... Други слаби филми, които може да подминете са Умирай трудно 5 и Оз - великият и пауърфъл :). Общо взето филмите на Дисни за мен в последните години са пълна боза, не се сещам за един, който да ми е харесал. Направо не ми се мисли какво ще правят със Star Wars...

Link to comment
Share on other sites

От трейлърите очаквах Мила Кунис в пълния си блясък и от добрите, а то се оказа, че е от лошите и става грозна, което леко ме разочарова :D :D

А, така, разкажи за повече филми, които хората може да не са гледали та да им спестиш време.

Link to comment
Share on other sites

Jack-the-Giant-Slayer-poster.jpg

 

На фона на останалите помии, които наизлизаха от Холивуд напоследък, този като че ли ми хареса най-много. Очакваният ми бяха силно занижени, но в крайна сметка се оказа нелош филм.

6/10

Link to comment
Share on other sites

Jack-the-Giant-Slayer-poster.jpg

 

На фона на останалите помии, които наизлизаха от Холивуд напоследък, този като че ли ми хареса най-много. Очакваният ми бяха силно занижени, но в крайна сметка се оказа нелош филм.

6/10

Направо си е добре филма. Наистина на фона на всички останали простотии напоследък изпъква. 

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах Snitch, като психически се бях подготвил за бесен екшън, гонитби с коли и т.н., а то все че се оказа трилър с примеси на драма... нелош при това. Дори мога да кажа, че ми хареса доста.

7/10

 

Специално за снежколенд да кажа, че филмът е по действителен случай. :)

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

tumblr_mjnpxj2fdL1qcga5ro1_500.gif

 

The Place Beyond the Pines

 

много хубав филм. доста успешен похват от Crash насам, съдбите на отделни персонажи да се преплитат една в друга, създавайки една амалгама от истории(тук са само две), за което обаче е необходима добра режисура и добри актьори, а тук присъстват и двете.

досега райън гослинг го възприемах като сладникав актьор, но след Drive и след този филм, определено мръдна в друга категория, на сериозните ... най-интересното е, че тежестта на филма не се поема изцяло от него. ще видите защо, ако го гледате.

 

п.п. майк патън е правил музиката за филма ... а който знае кой е майк патън, мисля, че не му трябва друг жокер, за да го гледа :)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

The Place Beyond the Pines

 

много хубав филм. доста успешен похват от Crash насам, съдбите на отделни персонажи да се преплитат една в друга, създавайки една амалгама от истории(тук са само две), за което обаче е необходима добра режисура и добри актьори, а тук присъстват и двете.

досега райън гослинг го възприемах като сладникав актьор, но след Drive и след този филм, определено мръдна в друга категория, на сериозните ... най-интересното е, че тежестта на филма не се поема изцяло от него. ще видите защо, ако го гледате.

 

п.п. майк патън е правил музиката за филма ... а който знае кой е майк патън, мисля, че не му трябва друг жокер, за да го гледа :)

+1. Ryan Gosling  :wub:  (няма емотиконка за нещата, които искам да му направя)  И все пак тъжен филм. Бащи и синове е дълга тема, но във филма са нахвърляли много от основните моменти. 

 

 

stoker_ver6.jpg

 

Лудичък филм, точно по мой вкус. Изгледах го на един дъх. 

Link to comment
Share on other sites

Ти си имаш твой Раян, на когото искаш да му правиш неща бе Снеже....

 

Още един глас и от мен за The place beyond the pines, снощи ни остана време да го изгледаме. И играта на Брадли беше много на ниво, но той целия филм си е един шедьовър.

 

+1 и за Stoker :) , но определено не всеки ще го оцени.

Link to comment
Share on other sites

shame-poster1.jpg

 

Странен филм. Не се случва почти нищо, а в същото време героя преживява толкова много. Трябва да се гледа внимателно, защото иначе наистина няма да има никакъв смисъл и ще ви се стори най-глупавият филм на света. 

Link to comment
Share on other sites

определено кери мълиган напоследък е една от актрисите, които страшно много ми харесват - и като игра, и като жена ... така че този филм си го заплювам :)

Link to comment
Share on other sites

определено кери мълиган напоследък е една от актрисите, които страшно много ми харесват - и като игра, и като жена ... така че този филм си го заплювам :)

Щом ти харесва и като жена значи ще се зарадваш на голите сцени :) 

Link to comment
Share on other sites

Man of Steel беше точно толкова епичен колкото очаквах. Има и две сцени за женската аудотория да изплакне окото :D

Бях резервиран как ще направят бойните сцени, но не останах разочарован. Кютек на макс, както може да се очаква само от супермен. Препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...