Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fzl38zhy.JPG

 

Jagten

 

много добър ... такъв, който загатва, но не разкрива до край същината на проблемите. от зрителят зависи над какво ще за замисли след неговия край.

Link to comment
Share on other sites

То Serenity не е нищо особено без да си гледал Firefly.

Гледах ги комплект. Не ме грабнаха, SG-A и ST-E са ми в пъти по-приятни и интересни. Въпрос на вкус предполагам

Link to comment
Share on other sites

Гледах ги комплект. Не ме грабнаха, SG-A и ST-E са ми в пъти по-приятни и интересни. Въпрос на вкус предполагам

SGA ми беше сравтнително тъп, но нали е Старгейт - гледаше се. На теб какво ти беше мнението за SGU?

Link to comment
Share on other sites

SGA ми беше сравтнително тъп, но нали е Старгейт - гледаше се. На теб какво ти беше мнението за SGU?

 

SG-1 беше много оригинален. SG-A беше много на ниво графиката и въпреки че леко затъпя откъм сюжет ме кефеше много, но SG-U ми идва прекалено много драмата и прекалено малко SciFi-то. Първите 3-4 серии ги гледах с интерес (прогресивно намаляващ) след това спрях да ги гледам и изгледах накуп сезона като свърши и не съм сигурен дали дори не превъртах на моменти замислените погледи. Накрая взе да става леко по-интересен и свърши. Ако за следващия сезон намалят драмата и увеличат екшъна ще го гледам с интерес, иначе ще го гледам от липса на какво друго да гледам.

Link to comment
Share on other sites

Няма да има следващ сезон на СГУ. Спряха го. И на мен така - много глупости посредата. В началото и последните 5-6 епизода беше лудница - посредата лайна. И така загубиха интерес и рейтинг. Жалко...

Link to comment
Share on other sites

За SGU не съжалявам. Можеше да го продължат и да го завържат да е 10 пъти по-интересно, но всичко беше прекалено мудно и след 2ра серия изглеждаше като университетски театър. 

 

А можеше да е много интересно ако имаше по-добри сценаристи и най-вече по-сериозен бюджет за ефектите подобно на Атлантис. Виж атлантис за мен е мистерия защо го спряха. Според мен си имаха доста сериозна аудитория 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Виж атлантис за мен е мистерия защо го спряха. Според мен си имаха доста сериозна аудитория

Защо да е мистерия бе дедо? SG Атлантис просто завърши логически и окончателно. Ако трябваше да го продължат от тук нататък, щеше да е някаква коренно различна и разводнена сапунка. :)
Link to comment
Share on other sites

Защо да е мистерия бе дедо? SG Атлантис просто завърши логически и окончателно. Ако трябваше да го продължат от тук нататък, щеше да е някаква коренно различна и разводнена сапунка. :)

Свърши - дръжки. Вървеше си съвсем нормално и в рамките на 4-5 епизода го "свършиха". Предния бяха изкарали повече сезони, тука също можеше. Не помня точно в колко епизода го приключиха но си личеше че е направо претупано. В предните епизоди имаше доста по-малко действие отколкото в последните, а баш пък последния си беше направо разочарование

Link to comment
Share on other sites

LIFE OF PI

 

Много добре изпипан филм, особено визуално. Разбрах, че българин участва в разработката. Според мен обаче малко е объркана хубавата приказка, можеше някак по-ефектно да завърши. 

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам за Gambit, много приятен филм!

 

А сцената с лелката в хотелската стая завинаги ще остане в сърцето ми :D

 

----------------------------

 

Stand Up Guys

 

stand-up-guys-film-poster%2B%25282%2529.

 

Този филм е толкова пичовски, че пичовското му прелива през ушите! 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам за Gambit, много приятен филм!

 

А сцената с лелката в хотелската стая завинаги ще остане в сърцето ми :D

 

Gambit

Сцената беше доста забавна, да.

Филмчето също. Актьорите съм ги заобичала още от Love actually.

Link to comment
Share on other sites

Gangster-Squad-Final-Quad_alt-e135855594
 

Gangster Squad

 

Доста добро филмче, на фона на бълвоча в момента. 8/10

 

 

На моменти доста се дразнех с преиграването на Шон Пен в стил Де Ниро.

 

Link to comment
Share on other sites

Джош Бролин гласът му е страхотен, когато разказва в началото и края на филма. Много са силни тези моменти.

Link to comment
Share on other sites

200full.jpg"Interny" -Много забавен сериал кръстоска между "Д-р Хаус" и "Спешно отделение".

 

 

L_70439_c12739de.jpgГолям филм незнам как съм го пропуснал.

 

rec_humantrafficking.jpg"Human Trafficking [2005]"-Много силен филм.

*72.metra.2004-подводничарска драма

*Tri.dnya.v.Odesse.2007-руски екшън

*Kapringen.2012-скандинавска драма с пирати

*Morpehi.2011-руски сериал, малко е детски

*Stoichkov.2012 -е тоя филм,си заслужава за да си припомним колко нации разплакахме 1994г. и нечии сметки можеби объркахме.Май тогава се е породила причината от създаване на черното тото в международен план за да завършват шампионатите с хепиенд за богатите нации.

faster.jpgСвалих наскоро пакет с филми със участието на Дуейн Джонсън - Скалата и останах очарован,филмите които препоръчвам:

*Faster.2010

*Journey.2.The.Mysterious.Island.2012

*Race To Witch Mountain 2009

 

Извинявам се ако съм досадил на някого скоро няма да пиша.Кълна се.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

SINISTER

 

Отличен! 

 

 

Sinister - изненадващо приятен. Препоръчвам да го гледате на тъмно, по възможност на слушалки. Аз по този начин на няколко пъти изтръпнах. :)

 

На нас изобщо не ни хареса. Изключително предвидим, не толкова въздействащ и с изтъркан сюжет.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Here comes the boom

+ 2           Сладко и вдъхновяващо филмче :)

 

Olympus has fallen

+ 2           Заслужаваше си киното. Много ни хареса, Пък и Gerard Butler е бижу!

Link to comment
Share on other sites

Incendies.jpg

 

Incendies

 

много хубав(като замисъл и реализация) и в същото време много тежък филм ... финалната развръзка те оставя втренчен в една точка продължително време.

 

Link to comment
Share on other sites

Incendies

 

много хубав (като замисъл и реализация) и в същото време много тежък филм ... финалната развръзка те оставя втренчен в една точка продължително време.

 

Грубооооооооооооооооооооо! :thumbsup:  За филма де. Не за коментара ти.

Тежък, дълъг и някак с древногръцко-митологическа нотка.

А чак за взирането в точка... Не мислим.

Link to comment
Share on other sites

Шменти капели

 

Много истински, доста объркан, но с готин край :) Не беше това, което очаквахме. Слагам го в тази тема, но с някои уговорки.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...