Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man of Steel беше точно толкова епичен колкото очаквах. Има и две сцени за женската аудотория да изплакне окото :D

 

Бях резервиран как ще направят бойните сцени, но не останах разочарован. Кютек на макс, както може да се очаква само от супермен. Препоръчвам.

Спрямо Кап. Америка как е? И какво ти е мнението за Капитана междувпрочем?
Link to comment
Share on other sites

Спрямо Кап. Америка как е? И какво ти е мнението за Капитана междувпрочем?

 

Капитана ставаше, не ми хареса особено много. Хареса ми как бяха пресъздали атмосферата на епохата, но ефектите ми изпъкваха едни такива както в 300. Като цяло за мен е доста на д Капитан Америка и от към ефекти и от към човешки фактор на героя. А екшънът си е на ниво Супермен, като го гледаш ще разбереш :)

Четох, защо са взели решения за определни неща и от кои комикси са черпили вдъхновение. Хареса ми и как бяха представили генерал Зод. Не е лошия, защото ни казват, че е лош. Като цяло персонажите са добре изградени, не ми хареса само Луис Лейн и тъпото 3Д.

Link to comment
Share on other sites

Dead-Man-Down-Poster-Full1.jpg

 

Нищо особено, но все пак е повече за тази тема, отколкото за другата. Има силни моменти, но края за мен беше адски предъвкан.

Link to comment
Share on other sites

+1 за Dead man down.

Слагам тук и новия супермен - Човекът от сметана, въпреки че без малко да отиде и в другата тема. Нека кажем, че драмата и част от идиотските сцени ми дойдоха в повече. А и от тук нататък повече филми на Шнайдер на кино - НЕ.

5/10 му давам

Link to comment
Share on other sites

+1 за Dead man down.

Слагам тук и новия супермен - Човекът от сметана, въпреки че без малко да отиде и в другата тема. Нека кажем, че драмата и част от идиотските сцени ми дойдоха в повече. А и от тук нататък повече филми на Шнайдер на кино - НЕ.

5/10 му давам

Аз си реших проблема с киното: за тази година съм си дала квота от 2 филма на кино и вече я превиших с 1 брой, но нищо. От тук до края на годината няма да ходя и съответно ще си спестя доста разочарования ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз си реших проблема с киното: за тази година съм си дала квота от 2 филма на кино и вече я превиших с 1 брой, но нищо. От тук до края на годината няма да ходя и съответно ще си спестя доста разочарования ;)

You make Jesus (J.J. Abrams) cry!

Link to comment
Share on other sites

You make Jesus (J.J. Abrams) cry!

Него го уважих вече, стига му толкоз. Финансите ми не издържат да ходя на кино, концерти, театър и каквото там видя още интересно едновременно, налага се подбор ;)

Link to comment
Share on other sites

Много ми хареса. Един от малкото такива филми, в които действието не се развива в добрата, стара, Хамерика. Монахинята направо разби плочките с червената рокля :)

А Джейсън - както винаги, на ниво.

 

exclusive-poster-for-hummingbird-with-ja

Link to comment
Share on other sites

11910569551ce6ef367aba.jpg

 

Добро, добро.

 

 

:popcorn:

И на мен ужасно много ми хареса този филм :)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми хареса, защото показва един напълно възможен сценарий, като падането на кулите-близнаци, предсказан от Стивън Кинг и Том Кланси.

Link to comment
Share on other sites

The place beyond the pines

 

Добро е филмчето, хареса ни. Беше хубаво да видим Раян Гослинг и Брадли Купър в сериозни и емоционални роли. Не е типично, особено за Брадли. Някак и двамата им героя ни станаха супер симпатични.

Link to comment
Share on other sites

p_2043811.jpg

The Host - много противоречиви отзиви - от мненията, че е страшно тъп и пълна боза, до това, че е изключителен, с дълбок замисъл...

Когато става въпрос за изкуство, музика, филми и т.н., мнението на различните хора е субективно и това е нормално. Все пак, всеки гледа на света през собствената си призма. Да не говорим, че неща като нагласа и настроение също могат да наклонят везните на едната или другата страна.  Не знам, дали нагласата ми е била такава в момента, но на мен ми хареса, затова го поставям в тази графа. Дали романтиката, дали въпросът за истинската стойност на живота и това, да запазиш човешкото в себе си  и да си готов да се бориш за него на всяка цена, но аз открих нещо ценно за себе си в този филм...  

Link to comment
Share on other sites

trance-2013-movie-poster.jpg

 

Който харесва Дани Бойл, задължително ще хареса този филм. За мен беше приятен, макар и да не блестеше с особена стойност. James McAvoy ми направи прекрасно впечатление, а до този момент ми беше антипатичен. Росарио Доусън има силна роля, с която се справя чудесно, а Венсан Касел както винаги е перфектният "лош". Много му отива с тази неговата уникална мутра. 

Link to comment
Share on other sites

 

Само едно: EPIC

Може и да се потретвам, но това е филма който всеки трябва да гледа (особено днешната младеж)

 

И един поздрав за аватара ми :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=kE2oSRFbEAQ

Link to comment
Share on other sites

На мен ми хареса, защото показва един напълно възможен сценарий, като падането на кулите-близнаци, предсказан от Стивън Кинг и Том Кланси.

Току-що го изгледах, подлъган от твоето описание на филма. По-голяма глупост едва ли може да се измисли. Дължиш ми едни пропиляни два часа.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми..не. Знаеш ли, всички смятаха писанията на Кланси за фантастика...Ама сега пробутват на света версията, че кулите са паднали от самолетите, нали...Карай да върви, аз смятам, че е напълно възможен такъв сценарий.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...