Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ходя с баща ми и Гено на нощните прожекции. Доволни сме. Има само върли фенове, никой не разваля филма, няма пуканки, няма чипсове. All good. :))

Link to comment
Share on other sites

Pacific Rim - е*ахти змията. Ето така се прави филм за извънземни и роботи, а не като повърните Трансформърс и Батълшит. Страхотна компютърна анимация, страхотни ефекти, издържана история. То тия не спряха да се мелят дейба :D. По време на целия филм имаше толкова много eye candy, че си помислих, че сме 2015 и гледам продължението на Аватар. Абсолютно сериозно, от филма за сините чЕловечета насам, това е най-доброто 3д (като ефекти), което съм гледал. Имаше и простотия, имаше и драма, но всичко беше премерено. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НА КИНО!

9/10

Отвратителен си :angel:  Точно ти ли трябваше да го хвалиш, че сега да не мога да се върздържам да ходя на кино......  Не те е срам  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Отвратителен си :angel:  Точно ти ли трябваше да го хвалиш, че сега да не мога да се върздържам да ходя на кино......  Не те е срам  :grin:

На черното не мога да кажа бяло :). Дел Торо и този път не ме разочарова. Дори с такова заглавие, което хич не му е в категорията (който му е гледал филмите ще разбере за какво говоря). Противно на последния Супермен, от който бях разочарован доста и на който отидох с желание, тук всичко си беше супер, а не е като да не съм имал очаквания. :)

Радвам се, че ми хареса филмът, защото от него зависеше дали ще посещавам кино до края на годината. След това добро заглавие ще продължа да ходя, следващият, който съм си нарочил, е Elysium.

 

PS Най-точното определение, което мога да дам за Пасифик рима е - Годзила (1998) на стероиди плюс щипка Кинг Конг (2005).

А Психара колкото и да повтаря изтърканата песен за киното и филмите, има филми, които просто не стават, където и да ги гледаш. :)

Link to comment
Share on other sites

А Психара колкото и да повтаря изтърканата песен за киното и филмите, има филми, които просто не стават, където и да ги гледаш. :)

Примерно Аризонска мечта или Говори с нея. И 2те съм ги гледал на кино (с жена) и съм бил близо до изкукуригването от тъпотия

Link to comment
Share on other sites

Oblivion

Oblivion2013Poster.jpg

В този филм може да се види екшън, фантастика,  носталгичен стремеж към романтиката, и компилация от взаимствани идеи... На мен лично не ми пречеха, пристрастна съм, /понеже съм си фен на Sci Fi и гледах да не търся кусури, при все, че си имаше, но ако започна да ги изреждам, става подозрително, защо съм го метнала в тази тема, а не в другата/. Приятен филм, хареса ми и с удоволствие си загубих времето с него.   :grin: 

Link to comment
Share on other sites

A не. Изобщо не е за тази тема ами за другата. Изгледах го, някои ефекти бяха супер, но като цяло за мен си е боза (а аз съм голям фен на Sci Fi, но този в най-добрия случай става за гледане)

Link to comment
Share on other sites

poster.jpg

 

Endeavour

 

Прекрасно филмче в пет пълнометражни части. Не знам дали ще има още май го водят в сезони, но са по час и половина. Лична оценка 8/10

Първите две части ги има преведени, но ако решите да гледате и другите ви съветвам да си изтеглите англисйките субове, че има бая неща където не се хващат с просто ухо :D

Link to comment
Share on other sites

A GOOD DAY TO DIE HARD

 

Типично в духа на поредицата. Екшън до откат. Но времената вече са други и има много подобни филми. А ние поотраснахме, разглезихме се... Няма как да създаде фурор като началните серии. 

 

NO ONE LIVES

 

Приятно направен, макар и доста клиширан. Накрая разбрах защо изпъква сред масовите бози в жанра - японска жилка има. 

Link to comment
Share on other sites

hunt_1.jpg

 

Мисля, че се влюбвам в Мадс Микелсен.

 

royalaffair.jpg

 

Още един филм с него. 

 

OnlyGodForgivesNeonposterGosbig3.jpg

 

Първият филм на този режисьор, който гледам. Беше ми бая прехвален, но не мога да кажа, че чак пък толкоз ме впечатли. Все пак е добре да го гледат тези, които си падат по символиката и малкото реплики. Големи вземки от азиатското кино, дори за някои неща се налага човек специално да погледне кое какво символизира, за да го разбере напълно. Сега ми остава да изгледам Drive. Иииии още някой друг филм с Микелсен, разбира се ;)

 

Тъкмо се върнах и от Pacific Rim. Голяма пуцалка, голямо нещо. Не се сещам за филм с по-грандиозни битки. Доста изпипан откъм ефекти, но много може да се желае по отношение на сценария. Все пак съм доволна, че го гледах на кино. 

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

The Lone Ranger

Готино филмче :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

OLYMPUS HAS FALLEN

 

Типичен ЯкшАн, клонинг на Умирай трудно, евентуално с голяма сопа в ръцете. Филмът е добър, заслужава да се гледа, но се пригответе за Хамериканщина до глупост. В смисъл не е като да не сме се нагледали на подобни неща, но пак се прекалява с флагове и химни... 

Link to comment
Share on other sites

A good year.

Случайно го хванахме по телевизията, а той се оказа приятно филмче.

Пък Ръсел Кроу как не го гледах в лош филм досега... Много е добър. Евала.

Link to comment
Share on other sites

OBLIVION

 

Много красиво направен филм, вложени са много мисъл и старание в изработката. Изключително приятен за гледане. Единствен кусур - изцяло предсказуем. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...