Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

аз го гледах с корейските надписи.След 5тата минута спрях да ги забелязвам :rolleyes:

Филма е як иначе...в началото ми беше доста скучен,но после стана добре.

 

---

 

600full-the-man-from-earth-poster.jpg

 

много интересен филм.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Total_Recall_2012_Movie_Hollywood.jpg

Става за убиване на времето. Започвам да харесвам Колин Фарел с изтънените вежди :) Катето раздава много шамари, малеееее... не беше такова момиче едно време....

Link to comment
Share on other sites

И аз се присъединявам за Кабинката в гората :laughing1: Колкото по-напред върви, толкова по-як става.

... не е лъжа :laughing: още един глас и от мен.

 

 

avengers_ver14.jpg

 

The Avengers

 

хареса ми. приятно, забавно, тъпо, ефектно .. типичен американски блокбастър :)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

THE CABIN IN THE WOODS

 

Луд! Луд! Луд! Защо по дяволите спряха на най-интересното?!?!?!?

Хахахха, репликата на Любо след края беше: "И кога ще излезе втора част?" :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

След толкова много чакане и аз най-накрая сядам да го гледам. Само и единствено положителни коментари чувам досега. Ще видим, ще видим. :)

При положение, че гледаш толкова много... неща... ме учудва, че още не си го гледал. И сега сигурно след толкова коментари няма да ти хареса... Аз не съм фенка на жанра и седнха да го гледам, 'щото нямаше к'во друго и бях приятно впечатлена. После го изгледах втори път същия ден :)

Link to comment
Share on other sites

При положение, че гледаш толкова много... неща... ме учудва, че още не си го гледал. И сега сигурно след толкова коментари няма да ти хареса... Аз не съм фенка на жанра и седнха да го гледам, 'щото нямаше к'во друго и бях приятно впечатлена. После го изгледах втори път същия ден :)

Ами чаках да излезе хубав релийз. Честно казано не се сещам за друг филм, при който минава толкова много време, преди да се появи торент с хубаво качество. Свалих го миналата седмица, но покрай доста работа не ми остана време и така.

 

И наистина, сега след толкова много очаквания останах не особено доволен. В смисъл - имаше забавни идиотски моменти, но като цяло филмът е банален, беден откъм жестокости и кървища, а финалът меко казано е манджа с грозде. На много филми от този жанр им липсва едно основно нещо - атмосфера на обреченост и тих ужас. В тихия ужас е истината :)

Link to comment
Share on other sites

В кое кино? Те не го ли свалиха от кината? А и кога в киното е бил с лошо качество? Явно аз съм улучил прожекция и за Avengers и за кабината, защото в киното, в което аз бях, не бяха с лошо качество. Може би трябва да пробвате Cinema City или Арената (на мястото на бившето Flamingo). Сигурно ходите във Фейсис и за това се оплаквате. Не знаех, че има такъв еквивалент и в София, щом Борето ходи там.

Link to comment
Share on other sites

Psihara, озвучаването в Cinema city е под всякаква критика, не знам дали ти е направило впечатление и изобщо правят ли ти впечатление подобни неща, но определено на мен не ми харесва - следователно ме изгубиха като клиент. Вкъщи със съвсем непретенциозна техника ~ 1200лв за аудио си докарвам горе-долу същия звук като в горе споменатото кино. Виж, когато работеше Лъки Синема тогава не пропусках известен филм, но там озвучаването ми харесваше доста повечеninja.gif Та така с кината, докато не ми предложат качествено озвучаване ще си свалям филмите във формат 1080p и ще си ги гледам в домашни условияbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Dear Mr. Stenli,

 

Очевадно е, че явно не сте посетили правилната зала във въпросното кино. Там се сяда само в 3-та или 6/7-ма зала, ако желаете качествено озвучение. Дядо Мраз не може да ми стъпи и на малкия пръст, когато опре до претенции към киното.

 

И много моля. Тук сме се събрали само интелигентни хора и снежко (нищо лично, ти си момиче). Такива рапторски изгъзици от типа "аз че си глеам у назе оти ми е по убу отколе на кино" можеш да си ги спестиш, защото просто не е така. Ако ще и 7 милиона p да си сваляш, нямаш киностандарт форматен телевизор, нямаш 16+5 и нямаш грухтящи животни, които да коментират от задния ред.

 

С по-здрави

 

Иван

 

(идеята на коалицията е да се подкрепяме, а не да върим един срещу друг!)

Link to comment
Share on other sites

laughing.gif

 

Изобщо не съм имал за цел да се заяждам, просто отбелязах, че качеството на звука в Синема Сити не може да покрие изискванията ми за озвучаване. Иначе съм обиколил няколко зали в това кино (разбира се, не си спомням дали съм влизал в някоя от изброените от теб) и навсякъде звукът ми се струваше прекалено тих. От по-запомнящите се филми там съм гледал "Avatar" и последната част на "Transformers" - и на двата бях крайно разочарован от звука. Сега като излезе някое по-сериозно заглавие ще ида в някоя от тези зали, които споменаваш, пък да видим дали наистина ще е по-добреbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

NO REASON

 

Скоро не съм оставал без думи след филм. Около час и половина в главата ми звънеше само "WTF?!?!" Заглавието си е много на място. Никаква цел и посока - извращения и кланета до откат.

 

Нормални, боязливи хорица с плахи съзнания да не гледат. Тази психария е препоръчителна за Борис, примерно... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Тук сме се събрали само интелигентни хора и снежко (нищо лично, ти си момиче).

Сериозно, нищо лично??? Човек, не искам да почвам да коментирам това ти изречение, защото откъдето и да го подхвана ще е загуба на време. :laughing:

А, и благодаря, че ме вкара в категорията "момиче", макар че от години не се вписвам. :laughing:

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...