Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

TED

 

Seth Macfarlane е гений! Зъл гений! Счупих се да се смея... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Предупреждавам, че филмът е с лошо качество, аз просто не успях да се спра и го изгледах (след яки псувни и 30 мин търсене на свестен рилийз). Ще го гледам отново като излезе в свестен вид.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

....На много филми от този жанр им липсва едно основно нещо - атмосфера на обреченост и тих ужас. В тихия ужас е истината :)

Японците знаят... Те знаят...
Link to comment
Share on other sites

NO REASON

 

Honestly, Гергина, очаквам повече от теб. Това е някаква евтина глупост, по-зле даже от онази сръбската боза. С телефона и няколко консерви доматен сос ще направя по-качествена продукция, а ако хвана брат ми, за една вечер ще измислим къде по-болни сцени :tongue

Link to comment
Share on other sites

Гледах Avengers, на мене също ми хареса, жалко че нямах възможност да ида на кино, но и HD пак беше добре. Така трябва да се правят развлекателни филми. Сядаш и два часа и половина кеф. Пълно разтоварване. След тоя филм съм доживотен фен на пича дето анимира Хълк, както и на самия Хълк. Направо се сринах от смях когато барна леко декорацията на Старк тауър с Локи :) Има забележки естествено, но на фона на целия фън, нямам желание даже да ги споменавам :)

Link to comment
Share on other sites

Така трябва да се правят развлекателни филми. Сядаш и два часа и половина кеф.

Общо взето всички филми с героите от Avengers отговарят на това описание. Iron Man е много свеж, Thor също има пичовски моменти, дори The Incredible Hulk и Captain America са приятни за гледане. Много ще се радвам, ако има още филми от тази поредица.

Link to comment
Share on other sites

Продължението е обявено за 2015, a за другите по отделно ще има филми, само за Хълк нищо не се е чуло още

Link to comment
Share on other sites

Гледах Avengers, на мене също ми хареса, жалко че нямах възможност да ида на кино, но и HD пак беше добре. Така трябва да се правят развлекателни филми. Сядаш и два часа и половина кеф. Пълно разтоварване. След тоя филм съм доживотен фен на пича дето анимира Хълк, както и на самия Хълк. Направо се сринах от смях когато барна леко декорацията на Старк тауър с Локи :) Има забележки естествено, но на фона на целия фън, нямам желание даже да ги споменавам :)

Аз винаги съм си харесвала Хълк, както и останалите (без Капитан Америка... ако нямаше "Америка" в името му може би щеше да ми е симпатичен), но след Avengers съм му вече доживотна фенка. Мисля, че на сцената с Хълк и Локи изпитах оргазъм в някаква форма.

Link to comment
Share on other sites

 

hyAHj.jpg

 

Mr Nobody беше умопомрачителен за мен !

От известно време го имам свален обаче все се чудя да го захващам ли или не.

 

Продължението е обявено за 2015, a за другите по отделно ще има филми, само за Хълк нищо не се е чуло още

 

Ще има продължение и на Тор, и на Капитана. За Хълк няма нищо, сигурно щото вече бяха направени два или три филма за него.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Капитана ми беше хипер скучен, тъп и плосък. Честно, толкова плиткоумен филм не бях гледал. Открай време ми е неприятен и името и всичко. И филма не ми хареса ама грам.

 

Отмъстителите от друга страна бяха 6+. Хълк особено ме кефи доктора какъв си е нормален и леко мрънкащ преди да се ядоса. Старк също е готин. Тор общо взето и той кефи въпреки, че имам малко забележки.

 

 

Между другото една от най-култовите реплики на Хълк беше

- Ще ти издам една тайна... аз винаги съм ядосан :)

Link to comment
Share on other sites

Капитана и мене не ме кефи, ма ей на, хамериканчетата се радват, та няма как да се избяга от тоя паразит :) Отделно и актьора играе все едно са му набили кол в задника, но на фона на останалите не му се забелязва толкова. Той и Ястребовото око играе слабо, но обикновено е около Наташка, та няма време да го гледаш много-много :) За Тор и аз имам забележки, но не към актьора, а като цяло към ролята на персонажа му в цялата история, но както казахме, не сме тук за историята. Като цяло, готино шоу.

Link to comment
Share on other sites

Капитана и мене не ме кефи, ма ей на, хамериканчетата се радват, та няма как да се избяга от тоя паразит :) Отделно и актьора играе все едно са му набили кол в задника

 

ИМЕННО! Хахаха много добро определение

 

 

Той и Ястребовото око играе слабо, но обикновено е около Наташка, та няма време да го гледаш много-много :) За Тор и аз имам забележки, но не към актьора, а като цяло към ролята на персонажа му в цялата история, но както казахме, не сме тук за историята. Като цяло, готино шоу.

 

Ястребовото око горе-долу бива. Виж Тор е жалко, защото актьора като визия е идеален, но е леко и той гипс. Някой по-добър актьор можеше да се представи по-добре. Примерно сравни го с Робърт Дауни Джуниър като излъчване - не че има база за сравнение просто - единия стои като истукан, чат пат се намръщи тъпо и това е. Малко като Бат' Арни в първите си филми.

 

Виж Наташка е велика, но пък г-жа Йохансон е много добра актриса все пак.

 

Ник (Самюъл Джаксън) и той игра добре според мен.

 

И Локи (Том Хидълстън) също беше на ниво.

 

Само да го нямаше капитана филма щеше да е 5 пъти по-добър. Или знам ли - то все някой трябваше да играе селски идиот...

Link to comment
Share on other sites

Виж Тор е жалко, защото актьора като визия е идеален, но е леко и той гипс. Някой по-добър актьор можеше да се представи по-добре. Примерно сравни го с Робърт Дауни Джуниър като излъчване - не че има база за сравнение просто - единия стои като истукан, чат пат се намръщи тъпо и това е. Малко като Бат' Арни в първите си филми.

 

Проблема не е в актьора. Проблема е в сценария. Локи се опита да го убие безброй пъти, обаче нали нашия е от добрите и трябваше вместо да смачка Локи като вредно насекомо, да му се моли да бъдели като едно време братя и да правят разни неща заедно. Щото добрите в американските филми рядко убиват. Даже почти не убиват. Борят се с лошите и те накрая лошите или се предават или умират по някаква случайност. Актьора си е доволно добър, виж филма за Тор го изигра добре, но тука просто му е даден такъв сценарии, че сигурно е ревал като го е чел. Полу-Бог дето почти нищо не правеше през филма, освен да скимти на Локи да са братчета. Това реално ми беше и една от забележките дето си премълчах по-горе :) Няма да споменавам сцената дето тримата галфона събориха половината гора, Локи седи и им гледа сеира, само пуканки му липсваха, и никой от тиквениците не му мина през главата, че тоя пич всъщност крои някаква по-сериозна далаверка. Но в крайна сметка, тоя филм не го гледаме заради сценария, а заради шоуто :) Непрекъснато си го повтарям това, че да не критикувам повече :) Щото вместо едно страхотно развлечение, което е в момента, можеше да е едно гениално и страхотно развлечение, но каквото такова :)

Link to comment
Share on other sites

Викаш стигаме до старата истина, че интелигентността на планетата е константа, обаче населението се увеличава :)

 

Аха, точно до там сме :) Дай да не спамим темата повече, можем да продължим обсъждането в общата за филми :) Щото определено има какво да се каже още :)

Link to comment
Share on other sites

THE AVENGERS

 

Става за развлечение в мързеливи следобеди. Лично аз не съм особено впечатлен, вероятно защото очаквах твърде много. Да видим какво ще съчинят по-нататък...

Link to comment
Share on other sites

SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN

Филмът определено е за тази тема, но точно както и горният не оправда очакванията ми. Верно е, че за приказка си говорим, но на места доста беше сбозясана работата дори и като за приказка. Цялостната ми оценка обаче е положителна. Щеше да е още по-висока ако не бяха ми тряснали пиклата от Здрач срещу Чарлийз Терон - просто не може и дума да става за сравнение...

Link to comment
Share on other sites

fracture-2007.jpg

 

Mastermind :bowdown:

 

Наскоро го даваха по телевизията. Хубав е

 

SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN

Филмът определено е за тази тема, но точно както и горният не оправда очакванията ми. Верно е, че за приказка си говорим, но на места доста беше сбозясана работата дори и като за приказка. Цялостната ми оценка обаче е положителна. Щеше да е още по-висока ако не бяха ми тряснали пиклата от Здрач срещу Чарлийз Терон - просто не може и дума да става за сравнение...

 

Според мен филма не беше нищо особено. За двете актриси съм на абсолютно същото мнение.

Link to comment
Share on other sites

SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN

Филмът определено е за тази тема, но точно както и горният не оправда очакванията ми. Верно е, че за приказка си говорим, но на места доста беше сбозясана работата дори и като за приказка. Цялостната ми оценка обаче е положителна. Щеше да е още по-висока ако не бяха ми тряснали пиклата от Здрач срещу Чарлийз Терон - просто не може и дума да става за сравнение...

Единственото, което ме спира да гледам филма, въпреки, че обожавам Терон, е именно наличието на здрачлата. И всеки път като я видя се сещам за:

the-girl-who-did-nothing.jpg

Link to comment
Share on other sites

SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN

Филмът определено е за тази тема, но точно както и горният не оправда очакванията ми. Верно е, че за приказка си говорим, но на места доста беше сбозясана работата дори и като за приказка. Цялостната ми оценка обаче е положителна. Щеше да е още по-висока ако не бяха ми тряснали пиклата от Здрач срещу Чарлийз Терон - просто не може и дума да става за сравнение...

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Не гледам здрач и съм се чудел защо толкова я бъзикат и все си мислех че не може да е ЧАК толкова зле... оказа се че дори е по-зле отколкото очаквах. Тази да не би да се е натъпкала с ботокс ебати? Как грам емоция не може да изрази ами само гледа като хипнотизирана? Иначе филма си беше приличен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...