Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мога да препоръчам

 

The Perfect Host

http://www.imdb.com/title/tt1334553/

 

Интересен филм. От малкото на които не удължавам общото време с 30 минути заради правене на странични неща.

Каквото и да кажа повече ще издам нещо, затова просто го препоръчвам.

 

7/10 е личната ми оценка.

Link to comment
Share on other sites

St. Trinian's 2

 

23k6xqt.jpg

 

Не толкова добър, колкото първата част, но все пак предлага смях и добро настроение.

 

-------------------------------------------------------

 

Unknown

 

unk9124914.jpg

 

Много добър шпионски филм. Историята не е от най-оригиналните, но изпълнението е на ниво, актьорската игра също.

Link to comment
Share on other sites

Едно вметване за ходенето на кино в четвъртък - веднъж ми се случи и си обещах, че повече няма да се повтори. Толкова селяни на едно място не бях виждал...то не беше звънене на тия жисиеми, то не бяха приказки, то не беше смрад... Мани тая работа, за да спестиш 5лв си разваляш цялото удоволствие от филма...

Link to comment
Share on other sites

Едно вметване за ходенето на кино в четвъртък - веднъж ми се случи и си обещах, че повече няма да се повтори. Толкова селяни на едно място не бях виждал...то не беше звънене на тия жисиеми, то не бяха приказки, то не беше смрад... Мани тая работа, за да спестиш 5лв си разваляш цялото удоволствие от филма...

 

На последните прожекции няма такива неща. Само на тия от 7-8 до 8:30. И аз съм го забелязал.

Link to comment
Share on other sites

THE PERFECT HOST

 

Интересен, странен, приятен за гледане филм.

 

THE GREEN LANTERN

 

Най-после да видя филм по нещо от DC Comics. Останах приятно изненадан. Жалко, че се подведох и качеството бе слабо, но ще погледна филма отново като се появи читав.

Link to comment
Share on other sites

THE PERFECT HOST

 

Интересен, странен, приятен за гледане филм.

 

THE GREEN LANTERN

 

Най-после да видя филм по нещо от DC Comics. Останах приятно изненадан. Жалко, че се подведох и качеството бе слабо, но ще погледна филма отново като се появи читав.

 

Нали Батман е от ДС. От филма очаквах повече, а се оказа по-слаб от Капитан Америка, който не беше лош, но също остави у мен лека нотка на разочарование. Като цяло от тия филма тази година Тор беше най-добър

Link to comment
Share on other sites

THE PERFECT HOST

 

Интересен, странен, приятен за гледане филм.

 

THE GREEN LANTERN

 

Най-после да видя филм по нещо от DC Comics. Останах приятно изненадан. Жалко, че се подведох и качеството бе слабо, но ще погледна филма отново като се появи читав.

За GREEN LANTERN давам и аз един глас.Принципно ми допадат филмите по комикси и Зеленият Фенер е супер предложение :beer:

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам

 

Everything Must Go

http://www.imdb.com/title/tt1531663/

 

Лична оценка: 8/10

everything-must-go-movie-poster-01.jpg

 

 

и

 

Stranger Than Fiction

http://www.imdb.com/title/tt0420223/

 

Лична оценка: 9/10

11667470564cebf762c4011.jpg

 

 

Много добри филми. И двата. А втория ми е любим, нищо, че съм го гледал само веднъж. Много интересен и приятен.

Link to comment
Share on other sites

RIO

 

Не лош и весел филм, но ми дойде прекалено детински. Става за убиване на време. Далече е от класики като Мадагаскар например.

 

RANGO

 

Страхотно забавен и отлично направен филм! Невероятно въображение на авторите и уникална анимация!

Link to comment
Share on other sites

Създателите на този филм трябва да бъдат позлатени и обсипани с диаманти! Абсолютен шедьовър, хилих се като пача :)

 

И на мен страшно много ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...